آرتریت – الگو خوب شدن را تنظیم کنید

اولیه {بیماری} غربی جوانی همراه خود آن خواهد شد شناخته شده شدم آرتریت بود. مادربزرگ پدری عاشق، برتا کوپر، 12 ماه ها به همین دلیل این {آسیب} شناسی مبارزه کردن می برد. مچ انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفاصلش خیلی خطرناک بود. به یاد در واقع دارم کدام ممکن است او می رود به همین دلیل من می روم پرسید کدام ممکن است خواه یا نه به مشروب فروشی در داخل جاده 101 را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوار آوالون در داخل واتس، کالیفرنیا بروم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برایش بن گی بخرم، منصفانه لوسیون پاک کننده ضد التهابی سفید دارویی. او می رود بن گی را روی مچ انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مچ انگشتان پا را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهد شد روی تاندون هایش مالید.

وقتی مرد کودک بودم، {بیماری ها} را نمی متوجه شدم. من می روم نمی دانستم مادربزرگم بهترین راه برای به آرتروز آشفته شد. تنها واقعی یک چیز کدام ممکن است می دانستم این بود کدام ممکن است او می رود آن خواهد شد را داشت (را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعلام کردن می کرد).

با این وجود، هنگامی کدام ممکن است جهان در داخل اواخر دهه نود اطلاعات آکاشیک داده ها بهزیستی تمیز کردن با من می روم داد، {سرانجام} متوجه شدم کدام ممکن است چرا مادربزرگ سیس (برتا) دچار آرتروز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل آن خواهد شد مبارزه کردن می برد. ببینید، مادربزرگ من می روم اصالتاً اهل جنوب، به طور قابل توجهی می سی سی پی بود. شام نهایی “غذای روح” بود. مادربزرگم آشپز شگفت انگیز ای بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل زمان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید 12 ماه های خودداری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید لال را انتخاب کنید و انتخاب کنید کورم به هیچ وجه طعمی بالاتر به همین دلیل وعده های غذایی/تهیه شام مادربزرگ پدری ام نچشیده ام.

اگرچه این به اصطلاح وعده های غذایی، غذای روح، سبک خوبی داشت، با این وجود اکنون می فهمم کدام ممکن است سبک ملاک هر دو معیار مفید هر دو مغذی در دسترس بودن آن خواهد شد معمولاً نیست. این غذای خوش سبک مادربزرگ بود کدام ممکن است او می رود را به همین دلیل ورم مفاصل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاندونیت تخلیه می کرد. مطمئنا، تمام آن خواهد شد نان ذرت، کلارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خردل، گوشت خوک شور، سیب زمینی شیرینی، خروس سرخ شده، جگر، گربه ماهی، تکه های گوشت خوک، خروس کورنیش سنگی، استخوان های گردن، ژامبون، برنج سفید و بسیاری دیگر در پایان به ممکن است رسید (را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقیمانده روابط من می روم). آن خواهد شد را خاموش کنید به همان اندازه یک چیز به همین دلیل نان های سفید، پر زرق و برق وبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید واندر، جک های فلپ (پنکیک)، شربت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیسکویت، بیکن، سوسیس، دسر ژله ای، ساندویچ ژله ای، کراکر نمک، وینر، کباب قابلمه ای، اسپم، یک چیز نگویید. ، چسبناک اوج خوک، لیورورست، و بسیاری دیگر. را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد کل شما کاکائو سوزان، اسپرسو (همراه خود شکر سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه)، دوغ، شیر آب حیوان خودساخته، کول اید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشابه ای کدام ممکن است او می رود می خورد چه می تواند باشد؟

او می رود مشابه با 5 پسرش سیگار نمی کشید، با این وجود سیگارهایش را همراه خود بیشترین استفاده را ببرید تنباکوی برند پرنس آلبرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاغذ زیگزاگ می پیچید. رفقا دوران کودکی من می روم در نظر گرفته شده می کردند مادربزرگم ماری جوانا می کشید. تا حدودی خجالت آور بود به همان اندازه اینکه متوجه شدند او می رود واقعاً چه سیگاری می کشید.

کل شما {اینها} را در داخل نخست اشاره کردن کردم به همان اندازه کل شما ممکن است داشته باشید بدانید کدام ممکن است آرتروز مادربزرگ من می روم قابل انتساب به مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشامیدن هر روز او می رود به همین دلیل روی جهل را انتخاب کنید و انتخاب کنید عرف را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفتار {بوده است}.

تمام گوشت در داخل مفاصل را انتخاب کنید و انتخاب کنید رباط های مادربزرگم به اسید اوریک شد. نشاسته به اسید کربنیک تجزیه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مفاصل ممکن است نیز راهی که در آن کشف شد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهد شد اسید لاکتیک حاصل به همین دلیل تجزیه کالا لبنی بلعیدن شده شیفته او می رود.

سیگار {کشیدن} نیز نتیجه در بهبود اسیدیته در داخل مادربزرگ من می روم شد. او می رود خواهد شد حمله ها نقرس داشت کدام ممکن است یک چیز جز آرتروز در داخل ناحیه مچ انگشتان پا معمولاً نیست.

ببینید، آرتریت منصفانه {بیماری} مفاصل است. این همه قطعات است. عبارت لاتین “Arth” به معنای “مفاصل” را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسوند انگلیسی “it is” به معنای “تحریک” است. تحریک {چیست}؟ سوختگی! توضیح برای این سوزش هر دو تحریک {چیست}؟ اسید!!! آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرام!

مادربزرگ سیس خوش احتمالات بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان بر تأثیر نه گفتن (یک چیز کدام ممکن است اسناد آن خواهد شد را نابودی خالص می نامند) درگذشت. با این وجود، پسران ممکن است (را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروس ها، برادرزاده ها، خواهرزاده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوه ها) چندان خوش احتمالات {نبودند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر تأثیر بیشتر سرطان ها موذی جان شخصی را به همین دلیل انگشت دادند، به همین دلیل جمله پدرم در داخل 12 ماه 1994 به بیشتر سرطان ها ریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادرم در داخل 12 ماه 1999 به بیشتر سرطان ها پانکراس آشفته شد.

خانوار من می روم به همان اندازه به درست در این لحظه نمی‌توانستند، نمی‌خواستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادامه دارد هم نمی‌خواهند فرض کنند کدام ممکن است آنچه در داخل دهان می‌گذارند باعث {آسیب}‌شناسی ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان نابودی ممکن است می‌شود. روزی اوایل دهه نود مسلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عضوی به همین دلیل ملت اسلام بودم، به سادگی می‌توانستم خودم خیلی خودم را همراه خود اطلاع رسانی این جمله کدام ممکن است «این مرد به همین دلیل سفید پوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان حلقه دار است» به همین دلیل قلم بیاندازم، با این وجود درست در این لحظه، شناخته شده به عنوان منصفانه شخصیت‌شناس، بهانه ممکن است داشته باشید {چیست}؟ یک چیز جز جهل را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلج عادی! غذای روح عرف دارد، دیهوتی! مطمئنا، عادی کدام ممکن است به قبر نابهنگام منتهی می تواند باشد!

یکی در میان عظیم‌ترین عواملی بروز آرتروز موقعیت دارند، کلم پیچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزی خردل هستند. همراه خود عرض پوزش به همین دلیل سیاه پوستان، سیاهپوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاشقان غذای روح! با این وجود این {درست است}! سبزی ها همراه خود “اسید اگزالیک” آغشته شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این اسید اگزالیک هنگام پختن سبزی ها از نزدیک تأمین می تواند باشد. {درست است}! را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ممکن است داشته باشید دوستداران آب نبات همراه خود مدفوع موش، آب نبات گرانبهای ممکن است داشته باشید نیز شامل اسید اگزالیک است.

مثبت من می روم نیازی ندارم ممکن است داشته باشید در نظر گرفته شده کنید کدام ممکن است غذای روح توضیح برای آرتریت است در نتیجه تعداد زیادی از سفیدپوستان، مکزیکی/لاتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیایی نیز به همین دلیل آرتروز مبارزه کردن می برند. مشابه با غذای روح، رژیم عادی یانک نیز باعث آرتریت می تواند باشد. آرتریت منصفانه {بیماری} یانک است!

اگر آرتریت را توجه می کنید، نیاز به تاندونیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقرس را توجه کنید. ممکن است مایع اسیدی هستند مفاصل {تجمع} می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث راه اندازی مشکلاتی می شوند کدام ممکن است باعث تحریک ({درد}) می شوند.

اکثر مبتلایان مرسوم ، مد روز کم کم آرتریت (را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاندونیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقرس) {علائم} این {بیماری} های التهابی را همراه خود داروهای سطح دارویی {مدیریت} می کنند. اگرچه خدا به مؤمنان راهنما مقدس اصل داد کدام ممکن است شخصی را همراه خود محصولات شفا دهند (مکاشفه 22:2، حزقیال 47:12 را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزمور 104:14)، ممکن است در داخل اطاعت عجیب و غریب شخصی به همین دلیل خدا داروهای دشمن را بلعیدن می کنند کدام ممکن است آرتریت را {طولانی} می تدریجی. چرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهترین راه برای؟ به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است داروهای سطح دارویی، علیرغم اینکه به همین دلیل آلکالوئیدها ساخته می شوند، در پایان در داخل بدن ما به اسیدها (به طور قابل توجهی اسید استیک کدام ممکن است گلبول های زرشکی خون ممکن است داشته باشید را می خورد) تجزیه می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسید باعث تحریک می تواند باشد، متعاقباً چقدر مرتب است کدام ممکن است یک چیز را برای این علامت بلعیدن کنید. {طولانی} می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه وضعیت امور مقدماتی در پایان شدیدتر می تواند باشد؟

{مادر} شخصیت درمانی برای آرتریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر {بیماری} های التهابی فراهم کردن کرده است. برای التیام آرتریت، به ساده نیاز به محصولات خاصی بلعیدن کرد. گیاهانی کدام ممکن است البته است {ضد التهاب} هستند عالی برای {درمان} آرتروز هستند. این محصولات شامل می شود علفزار، نعناع فلفلی، سبزه زمستانه، توس، منافذ و پوست درخت بید سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاه، را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل بالسان گیلاد است.

با این وجود، سایر محصولات انتخاب شده به طور هم افزایی همراه خود محصولات اشاره کردن شده در داخل نخست حرکت می کنند. شخصاً، هیچ درمانی برای آرتریت {نمی تواند} با بیرون محصولات {زیر} به طور مؤثر مشارکت در شود: پنجه {شیطان}، بوسولیا (کندر)، Uva ursi، برگ خراطین، زعفران، فلفل زرشکی، فلفل زرشکی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید چوبی گایاک.

پنجه {شیطان}، Boswellia، Uva Ursi را انتخاب کنید و انتخاب کنید Mullein محصولات مهمترین آرتریت هستند. ممکن است از نزدیک همراه خود خلط، کدام ممکن است محصول جانبی اسیدی است کدام ممکن است باعث تحریک می تواند باشد، مقابله می کنند.

گوگرد طبیعی کدام ممکن است معمولاً شناخته شده به عنوان گوگرد MSM شناخته می تواند باشد، در داخل {درمان} آرتریت نیز باور نکردنی است. این آبمیوه نونی است!

شتونی بیش از حد توانید پماد {شفابخش} شخصی را به همین دلیل کره الهام هر دو روغنی مشابه با کره مورد هر دو روغن کاکائو، نارگیل، روغن زیتون هر دو بادام (هر دو {هر} روغن مثبت یکی دیگر) تولید کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قبلی قطره (10-15 قطره) به همین دلیل روغن های حیاتی {زیر} را اضافه کنید: نعناع، ​​میخک. ، زمستان بی تجربه، اکالیپتوس، توس را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو نعناع.

می توانید این پماد را مستقیماً روی مفاصل شخصی هر دو سایر نواحی مسئله دار بمالید. فوق العاده {آرام} فاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید {شفابخش} است.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع، شناخته شده به عنوان یک مشاور محصولات دارویی، من می روم روش مشترک شخصی را متشکل به همین دلیل تمام محصولات فوق فرموله کرده ام، کدام ممکن است منصفانه روش کودک بسیار موثر است کدام ممکن است وقتی مچ دستم به همین دلیل تایپ مقدار بیش از حد از {درد} خواهد گرفت (برای تایپ همه ادعای قابل احترام) برای من می روم معجزه می تدریجی. ).

من می روم قادر نیستم مغناطیس درمانی برای آرتریت را فراموش کنم. آهنرباها منصفانه ناحیه {آسیب} دیده هر دو مسئله را قلیایی می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهد شد حرکت خون را در داخل ناحیه مسئله تقویت می بخشند به همان اندازه خوب شدن تنظیم شود.

دوست خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادر مثبت من می روم، نام لومکس، نوازنده، شخصی را به همین دلیل حمله ها از حداکثر نقرس، منصفانه {بیماری} اسیدی اکنون نیست، شفا داد. الان قبلی سالی هست کدام ممکن است نقرس داره. او می رود چکار کرده است؟ ابتدا او می رود بدن ما شخصی را همراه خود پاکسازی فشرده بدن ما ما پاکسازی کرد. او می رود سپس منصفانه رژیم هر روز به همین دلیل غذای سلولی بی تجربه بی تجربه (قلیایی خالص)، روش مفاصل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنسانتره آب گیلاس سیاه ما را مشارکت در داد. اگر این برادر را 3 12 ماه پیش می شناختی، نمی شناختی. او می رود خواهد شد همراه خود بیشترین استفاده را ببرید این محصولات بیش به همین دلیل 70 کیلو بار کم کرد. این شخص مناسبت ای به همین دلیل شفا است!

خواهد شد نیاز به به {اهمیت} آنزیم های آناناس به تماس گرفتن بروملین در داخل {درمان} آرتریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر {شرایط} اسیدی ردیابی کنم. آنزیم های بروملین هر دو آناناس ماهیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثیر ضدالتهابی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعاقباً التیام دهنده آرتریت هستند. سبک ممکن است شبیه شیرین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید جویدنی است و ممکن است {هر} چقدر کدام ممکن است دوست خوب دارید بجوید، در واقع 3 به همان اندازه 6 دارو بعد به همین دلیل شام رضایت بخش است. بروملین در داخل اکثر خرده فروش های چرخ دنده غذایی مفید ارائه می شود.

جذب کردن نیمه های آلوده بدن ما در داخل آب سوزان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسانس نعناع را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکالیپتوس نیز برای آرتروز مفید به نظر می رسد.

با این وجود حیاتی ترین عامل در داخل درگیری با آرتریت منصفانه برنامه غذایی تغییر کرده است است. گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنیات را {حذف} هر دو به مقیاس عقب دهید. این 2 مورد به همین دلیل غیر زمینی ترین مقصران در داخل راه اندازی آرتریت هستند. منصفانه کوکتل {سبزیجات} متشکل به همین دلیل کرفس، جعفری، سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو هویج (برای شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید الهام) 3 به همان اندازه 4 موارد در داخل هفته {تجمع} اسیدی در داخل مفاصل را اساساً است به همین دلیل بین می برد. به همین دلیل تمام نوشیدنی های اسیدی (آبجو، نوشابه، شیر آب، آب پرتقال، شراب، اسپرسو و بسیاری دیگر) مطلقاً .

ای شخص، اقامت فوق العاده خارق العاده است کدام ممکن است بدانی بهترین راه برای {بیماری} را {درمان} را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل آن خواهد شد پیشگیری کنی. توجه {بیماری ها} به یکسان اندازه گیری می تواند حیاتی باشد. گاه به همین دلیل علم شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقق بخشیدن این کدام ممکن است افراد به همین دلیل عدم وجود علم (را انتخاب کنید و انتخاب کنید {جنون}) مبارزه کردن می برند، غم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندوه می شوم. محله 1:18 را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوشع 4:6 را ببینید

کودک های بلند مدت به همین دلیل جمله پسرم عاصم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دخترم لیلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون نیست فرزندان افکار حاد آگاه – نادیا، نجی، الیجا، اسار، سان شاین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینال نیمه ملیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوبیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیگران (در داخل همین جا در داخل ساحل دریا غربی l. a.) کل شما به همین دلیل این اطلاعات عمیق مصرف شده دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبارزه کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندوه من می روم را انتخاب کنید و انتخاب کنید والدینشان بهره مند خواهند شد. من می روم خواهد شد فقطً مثبت هستم کدام ممکن است وقتی کفگیرها ممکن است این داده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها بهداشتی را کدام ممکن است آزادانه تخصیص می تواند باشد بخوانند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به {کار} ببرند، تعداد زیادی از جوانان در داخل در سراسر اطراف ملت نیز به همین دلیل آن خواهد شد بهره خواهند برد.

همانقدر روزهای مرگم (سیاهپوستان) به غذای روح را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهیه شام اقوامم علاقه مند به داشتم، نمی توانستند {اسلحه} به سرم بگذارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجبورم کنند درست در این لحظه منصفانه لقمه خروس هر دو گوشت خوک بخورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید منظورم اینجا است کدام ممکن است ! من می روم آنقدر خودم خیلی خودم را واقعاً دوست دارم کدام ممکن است به معبد خدای شخصی {آسیب} برسانم. فرزندان من می روم قابل انتساب به آنچه کدام ممکن است والدینشان در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل حین لقاح می خوردند جذاب (را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده {باهوش} را انتخاب کنید و انتخاب کنید نابهنگام) هستند. ممکن است داشته باشید می توانید آن خواهد شد را مشارکت در دهید!

افراد را اصلاح دهید! سبک ملاک مفید در دسترس بودن آن خواهد شد معمولاً نیست. خوب ارزش غذایی است!

صلح را انتخاب کنید و انتخاب کنید {عشق}، خوانندگان!

محصولاتی کدام ممکن است می توانند الگو خوب شدن را تنظیم کنند: MUCUS BUSTER، MSM SULFUR، ACID BUSTER.