آلوئه در برابر سرطان مورد آزمایش قرار می گیرد


از گزارش موردی گرفته تا یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده، آلوئه در برابر سرطان مورد آزمایش قرار می گیرد.

برای نیم قرن، آلوئه ورا «پردازنده‌ها و توزیع‌کنندگان ژل مجهز به نقل قول‌های کتاب مقدس و شهادت‌های حکایتی…[have sought] به رسمیت شناختن محصولات آنها” – با این حال، اغلب “همراه با اطلاعات نادرست”، هیچ چیز دقیق تر از ترویج آلوئه ورا برای درمان سرطان نیست. همانطور که در ویدیوی خود بحث می کنم آیا آلوئه می تواند سرطان را درمان کند؟اخیراً گزارش موردی مربوط به یک زن اسپانیایی تبار 64 ساله با تومور در کره چشم وجود دارد که همانطور که در زیر می بینید و در ساعت 0:31 در من مشاهده می کنید. ویدئوشبیه یک مورد کلاسیک نئوپلازی سنگفرشی سطح چشم (OSSN)، نوعی سرطان چشم بود.

جراحی برای برداشتن آن توصیه شد، «اما بیمار آن را رد کرد و در عوض شروع به استفاده از غلیظ کرد. الف. درست است قطره چشمی 3 بار در روز به پیشنهاد یکی از دوستان. او فقط از یک محصول ژل آلوئه ورا استفاده کرد، و در کمال تعجب پزشک، «ضایعه بهبود قابل توجهی را نسبت به یک ماه قبل نشان داد…. در پیگیری 2 ماه بعد، ضایعه بیمار مشخص شد به طور چشمگیری پسرفت کرد.» هنگامی که گزارش مورد نوشته شد، “6 سال از زمان ارائه اولیه او”، به نظر می رسد که سرطان از بین رفته است و از بین رفته است، همانطور که در زیر و در ساعت 1:04 در من مشاهده می کنید. ویدئو.

به طور معمول، شما وارد می‌شوید و سرطان را با حاشیه‌های وسیع قطع می‌کنید تا مطمئن شوید که همه آن را گرفته‌اید، زیرا «علی‌رغم بهترین تلاش‌های جراح چشم… میزان عود تا ۵۶ درصد به دلیل وجود میکروسکوپی گزارش شده است. بیماری که از نظر بالینی در زمان برداشتن جراحی مشهود نیست. به عبارت دیگر، ممکن است ذره‌های کوچکی از سرطان در جراحی نادیده گرفته شود. اما در این مورد، یک تومور بدون هیچ جراحی ناپدید شد.

آیا مطمئن هستیم که سرطانی بوده است؟ بیمار از بیوپسی امتناع کرده بود، بنابراین ما به طور قطع نمی دانیم. با این حال، تمام ویژگی های تعیین کننده را داشت. بنابراین، مشاهده ناپدید شدن تومور بدون هیچ عارضه جانبی و از بین رفتن آن بسیار خارق العاده است. “رزکسیون جراحی هنوز یک گزینه درمانی بسیار معقول برای بسیاری از موارد OSSN باقی مانده است”، اما حداقل گزینه ای برای بیماران وجود دارد که اگر نمی خواهند این مسیر را طی کنند، آن را امتحان کنند.

البته این فقط یک مورد بدون گروه کنترل بود. اینطور نیست که او تومور در هر دو چشم داشته باشد و آلوئه را فقط روی یک چشم امتحان کند. یک مطالعه کنترل شده وجود داشت که من در ساعت 2:08 در من ارائه کردم ویدئو نشان می دهد که آلوئه می تواند بقای افراد مبتلا به سرطان پیشرفته غیر قابل درمان را افزایش دهد، اما این یک تصادفی مطالعه کنترل شده یک دهه بعد، ما فقط به آن رسیدیم.

صدها بیمار مبتلا به سرطان متاستاتیک به طور تصادفی برای دریافت شیمی درمانی با یا بدون آلوئه، و همانطور که در زیر می بینید و در ساعت 2:28 در من قرار گرفتند. ویدئوگروه آلوئه سه برابر تعداد پاسخ‌های کامل و پاسخ‌های تومور عینی به‌طور قابل‌توجهی بیشتر بود، و دو سوم آن‌ها سطحی از کنترل بیماری را داشتند در مقایسه با تنها نیمی از گروه غیرآلوئه. اما، آیا این منجر به بهبود بقا می شود؟ آره. به عنوان مثال، در یک سال، 70 درصد از گروه آلوئه هنوز زنده بودند، در حالی که بیشتر گروه غیرآلوئه مرده بودند.

به عنوان یک امتیاز، “شیمی درمانی به طور قابل توجهی بهتر تحمل شد” در گروه آلوئه، برای مثال، با خستگی کمتر و حفظ بهتر سیستم ایمنی آنها، همانطور که در زیر و در 2:59 در من مشاهده می کنید. ویدئو. بنابراین، با توجه به کنترل بهتر بیماری و بقای بهتر، «به نظر می رسد این مطالعه نشان می دهد که آلوئه ممکن است به طور موفقیت آمیزی با شیمی درمانی مرتبط باشد. [as an add-on therapy] برای افزایش اثربخشی آن از نظر میزان پسرفت تومور و زمان بقا.”

همانطور که اشاره کردم، این یک مطالعه تصادفی کنترل شده بود، اما یک مطالعه تصادفی نبود کنترل شده با دارونما مطالعه. اینطور نیست که گروه کنترل یک نوشیدنی تقلبی آلوئه دریافت کرده باشد، بنابراین برخی از پاسخ های تومور ممکن است یک اثر دارونما بوده باشد.

با این حال، عوارض جانبی احتمالی برای آلوئه وجود دارد. همانطور که در ویدیوم توضیح دادم آیا ژل آلوئه ورا بهترین درمان برای لیکن پلان است؟در موارد نادر، بلع آلوئه می‌تواند باعث التهاب کبد شود و باعث عدم تعادل الکترولیت به دلیل اسهال یا استفراغ شود. به عنوان مثال، موردی از پتاسیم پایین ناشی از آلوئه در یک بیمار مبتلا به سرطان سینه گزارش شده است که با قطع مصرف آلوئه به سرعت برطرف شد و تصور می‌شود به دلیل اثر ملین آلوئه می‌تواند باشد.

اگر می خواهید با پزشک خود در مورد امتحان کردن آن صحبت کنید، توجه داشته باشید که این آلوئه ورا نبود، بلکه آلوئه بود. درختکارییک آلوئه درخت مانند که می تواند تا ده فوت رشد کند، همانطور که در زیر و در ساعت 4:08 در من می بینید. ویدئو. معجونی که محققان درست کردند مخلوطی از حدود دو سوم پوند برگ تازه آلوئه ورا با یک پوند عسل به اضافه سه قاشق غذاخوری الکل 40 درصد بود و به صورت خوراکی با دوز دو قاشق چای خوری سه بار در روز مصرف شد. شش روز قبل از شروع شیمی درمانی