آیا آلوئه ورا برای فشار خون، التهاب روده، بهبود زخم و سوختگی موثر است؟


من در مورد خطرات و فواید آلوئه ورا صحبت می کنم.

“کاکتوس بودن است این یکی از رایج‌ترین درمان‌های خانگی است که امروزه استفاده می‌شود، اما بیشتر پزشکان اطلاعات کمی در مورد آن دارند. در واقع، بیشتر رد کردن زیرا بی فایده است در حالی که بیمارانشان به خواص درمانی آن اعتقاد راسخ دارند… تمایل معمول اکثر پزشکان و پرستاران این است که هر دارویی را که بدون نسخه قابل خرید باشد بی فایده می دانند. با این حال، گیاه آلوئه ورا شایستگی بررسی دقیق‌تری را دارد، زیرا هر چقدر هم که تعجب برانگیز به نظر برسد، ممکن است برای برخی از کاربردهای آن مبنای علمی وجود داشته باشد.» استفاده شده به مدت هزاران سال توسط تعدادی از تمدن های باستانی به طور پزشکی مورد آزمایش قرار گرفته است، همانطور که در ویدیوی خود بحث می کنم آیا آلوئه ورا برای فشار خون، التهاب روده، بهبود زخم و سوختگی موثر است؟.

چه نوع تست هایی؟ کسانی که بررسی می کنند که آیا آلوئه ورا می تواند برای بهبود آسیب به بیضه موش های صحرایی آلبینو یا اثر پاسخ های کلسترول و استروژن در ماهی قرمز جوان?

در واقع، اگر شما تزریق آلوئه ورا در جریان خون موش، فشار خون آنها، اما اگر شما خوراک برای انسان ها، به نظر نمی رسد که تاثیری در کاهش فشار خون داشته باشد. نوشیدنی آلوئه ورا دلایل تومورهای روده بزرگ و رکتوم در موش ها تشکیل می شوند، در حالی که آنها صدا برای اثرات ضد التهابی روی پوشش روده انسان در یک ظرف پتری. اما وقتی برای سندرم روده تحریک پذیر (IBD) آزمایش شد، هیچ فایده ای نداشت پیدا کرده اند برای بهبود علائم یا بهتر شدن کیفیت زندگی در بیماران IBS و فایده ای نداشت پیدا کرده اند برای IBD نیز.

در مورد اثرات مفید آلوئه ورا در بهبود زخم چطور؟ به وضوح “خیلی معجزه آسا” است به نظر می رسد به اسطوره نزدیکتر از حقیقت.» او-او آثار وقتی خوکچه هندی را قطع می کنید یا سرمازدگی از گوش خرگوش را امتحان می کنید، همانطور که در ساعت 1:49 در من مشاهده می کنید. ویدئو (البته مراقب تصاویر گرافیکی باشید)اما در افراد ممکن است اوضاع را بدتر کند. در واقع، «آلوئه ورا… است مرتبط با تأخیر در بهبود زخم.» محققان 21 زن را که پس از سزارین یا سایر جراحی‌های شکمی دچار عوارض زخم شده بودند، مورد مطالعه قرار دادند. بهبود خود به خود به طور متوسط ​​53 روز طول کشید، در حالی که زخم‌های درمان شده با ژل آلوئه ورا به 83 روز و 50 درصد نیاز داشت. طولانی تر.محققان بر اساس مطالعات حیوانی فکر می کنند آلوئه کمک خواهد کرد، اما وقتی روی افراد آزمایش شد، شکست خورد.

در این مرحله از تحقیقات من، به نظر می رسید که تنها فایده آلوئه ورا همین است بهبود می بخشد برگر گوشت گاو ارزان قیمت، یک مطالعه نشان داد. اما در مورد سوختگی چطور؟ آلوئه بود استفاده شده برای درمان سوختگی از قدیم الایام، اما در حکمت همیشگی خود، مردم از مدفوع برای سوختگی نیز استفاده می کردند، بنابراین من اینقدر به سنت های پزشکی کهن اعتقاد ندارم.

به همین دلیل است که ما علم داریم.

ژل آلوئه ورا در مقایسه با سولفادیازین نقره به عنوان پانسمان زخم سوختگی در سوختگی های درجه دو چقدر موثر است؟ معرفی عوامل ضد میکروبی موضعی تسلیم شد تا به امروز کاهش قابل توجهی در مرگ و میر ناشی از سوختگی داشته است.» سولفادیازین نقره ای رایج ترین مورد استفاده است، اما متأسفانه ممکن است بهبود زخم را به تأخیر بیندازد و برای کلیه ها و مغز استخوان سمی شود. بنابراین، محققان آن را به صورت سر به سر علیه آلوئه ورا موضعی امتحان کردند. ژل. نتایج؟ سوختگی های درمان شده با آلوئه ورا 50 درصد سریع تر بهبود می یابند و درد 30 درصد سریعتر بهبود می یابد. محققان نتیجه می گیرند که آلوئه ورا “کارایی قابل توجهی” در درمان جراحات سوختگی دارد. یک گروه کنترل دارونما. چرا این مهم است؟ به یاد داشته باشید که یکی از عوارض جانبی سولفادیازین نقره تاخیر در بهبود زخم است. بنابراین، آلوئه ورا ممکن است فقط به این دلیل بهتر عمل کرده باشد. نبود بهبودی به تأخیر می افتد اما به هیچ وجه بهتر از هیچ کار نخواهد کرد.

هنگامی که در برابر هیچ چیز آزمایش شد – آلوئه ورا در وازلین در مقابل وازلین به تنهایی – به نظر می رسید آلوئه ورا واقعا کمک کند. سرعت زیاد شفا حدود یک سوم است. و در واقع، اگر تمام مطالعات را کنار هم بگذارید، آلوئه ورا دقیقاً این کار را انجام می دهد او ظاهر می شود تسریع قابل توجهی در بهبود سوختگی های درجه دو. با این حال، سوختگی های تاول دار کمتر از سوختگی هایی مانند آفتاب سوختگی، که در آن پوست شما قرمز می شود، شایع است. تاثیر آلوئه ورا در پیشگیری و درمان آفتاب سوختگی چیست؟ کرم آلوئه ورا بود کاربردی برای مطالعه افراد 30 دقیقه قبل یا بلافاصله پس از سوزاندن آنها با لامپ UV، یا هر دو قبل و بعد. با کمال تعجب، “نتایج نشان داد که کرم آلوئه ورا در برابر آفتاب سوختگی یا برنزه شدن محافظت نمی کند و در درمان آفتاب سوختگی در مقایسه با دارونما موثر نیست.”

حداقل آثار برای درمان سوختگی های تاول دار باید مقداری ژل آلوئه ورا در قفسه دارو نگهداری کنیم؟ مشکل این است که آلوئه ورا که از فروشگاه می خرید ممکن است این کار را انجام ندهد شامل می شود اصلا کاکتوس نداره برچسب های محصول ممکن است گفتن آلوئه ورا اولین یا دومین عنصر است، اما واضح است که تولید کنندگان ممکن است دروغ بگویند. هیچ نهاد نظارتی وجود ندارد که تأیید کند محصولات آلوئه ورا آنطور که آنها می گویند هستند، ‘به این معنی که تامین کنندگان از یک سیستم افتخار پیروی می کنند – اما زمانی که سلامت و تغذیه با سود مخلوط می شود، افتخار، اغلب از پنجره خارج می شود.

سوکت اصلی

  • آلوئه ورا یک درمان خانگی محبوب است و هزاران سال است که از آن در پزشکی استفاده می شود.
  • نتایج حاصل از مطالعات استفاده از آلوئه ورا بر روی حیوانات به طور قابل توجهی با مطالعات روی انسان متفاوت بوده است. فشار خون موش‌ها هنگام تزریق آلوئه‌ورا کاهش می‌یابد، اما برای مثال تأثیری در کاهش فشار خون در انسان ندارد، و اگرچه نوشیدن آلوئه‌ورا باعث ایجاد تومورهای روده بزرگ در موش‌ها می‌شود، به نظر می‌رسد که در پوشش روده انسان ضد التهاب باشد. اگرچه هیچ فایده ای برای سندرم روده تحریک پذیر وجود ندارد.
  • مشخص شده است که آلوئه ورا در التیام زخم در حیوانات مفید است، اما زخم های انسان با درمان با ژل آلوئه ورا 50 درصد بیشتر طول می کشد.
  • به نظر می رسد ژل موضعی آلوئه ورا در مقایسه با دارونما و نقره سولفادیازین، رایج ترین عامل ضد میکروبی موضعی، به طور قابل توجهی بهبود زخم بستر و سوختگی های درجه دو را سرعت می بخشد.
  • برای سوختگی‌های خفیف‌تر، مانند آفتاب‌سوختگی، محققان دریافتند که کرم آلوئه‌ورا در محافظت یا درمان آفتاب‌سوختگی در مقایسه با دارونما موثر نیست.
  • کرم‌ها و ژل‌های آلوئه‌ورا ممکن است در واقع حاوی آلوئه‌ورا نباشند، علی‌رغم اینکه به‌عنوان یک ماده تشکیل‌دهنده فهرست شده‌اند، و از آنجایی که صنعت نظارت نمی‌شود، فریب ممکن است ادامه یابد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آلوئه ورا، نگاه کنید به:

در مورد داروهای طبیعی برای فشار خون بالا چطور؟ پرداخت کردن:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشگیری و درمان IBD، نگاه کنید به:

و اگر به بهبود زخم علاقه دارید، آن را بررسی کنید فواید مخمر تغذیه ای برای سرطان و تسریع بهبودی پس از جراحی با زردچوبه.

در سلامتی،

مایکل گریر، دکتر

توجه: اگر هنوز این کار را نکرده اید، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید: