آیا آکای بری به صورت پودر بهتر است یا مایع؟

آیا توت آکای به صورت پودر بهتر است یا مایع؟ این بستگی به آنچه در هر کدام است دارد. پودرهایی با عصاره توت آکای بسیار کم و همین طور برای آب میوه ها وجود دارد که با انواع دیگر آب میوه ها مخلوط می شوند. این توت کوچک، به اندازه یک سنگ مرمر یا مانند انگور بنفش ما، “فوق العاده میوه” نامیده شده است و برای هر کسی که آب آن را بخورد یا بنوشد، یک فایده قوی است. با این حال، هنگامی که آن را با مواد دیگر رقیق می شود، اثربخشی آن کاهش می یابد. برای به دست آوردن حداکثر سود از این محصول، باید تا حد امکان خالص باشد.

توت Acai فقط به صورت پودر یا مایع است، زیرا بسیار فاسد شدنی است و برای ارسال به هر نقطه دور از آمریکای جنوبی باید پردازش شود. فقط مردم محلی در برزیل و آمازون برزیلی خوش شانس هستند که این محصول تازه را بخورند. بومیان آمازون حدود پنجاه درصد از رژیم غذایی خود را با میوه Acai تشکیل می دهند. آنها همچنین سلامت و عمر طولانی خود را به میوه Acai کمک می کنند. این میوه معمولاً توسط دیگران به عنوان رویه دسر استفاده می شود و با شکر و یا عسل و تاپیوکا مخلوط می شود یا همانطور که هست خورده می شود.

استفاده از این میوه فواید زیادی دارد، با این حال، دلیل شماره یک محبوبیت آن کاهش وزن است. توت آکای به دلیل خواص مفیدی که در آماده کردن بدن برای کاهش وزن دارد مورد توجه قرار گرفته است. توت آکای باعث کاهش وزن شما نمی شود، اما با آماده سازی بدن و سالم سازی آن، راه را برای کاهش وزن آسان هموار می کند. این محصول به همراه یک اشتها آور شروع خوبی با برنامه کاهش وزن و موفقیت آن به شما می دهد. یکی از مزایا افزایش متابولیسم است و انبوهی از مزایای دیگر وجود دارد که دریافت خواهید کرد. کاهش وزن، بله، اما خیلی بیشتر از این.

توت آکای به شکل پودر یا مایع؟ بیایید در مورد آن صحبت کنیم. مهمترین چیز این است که پودر یا مایع را در خالص ترین قدرت آن پیدا کنید. شرکت‌هایی وجود دارند که ادعا می‌کنند بهترین‌ها را دارند، اما ممکن است پس از مطالعه ترکیبات محصول، متوجه شوید که پودر یا آب میوه Acai با مواد دیگر مخلوط شده است. که از راه، که یک پودر یا مایع. من می‌توانم تمام ORAC (ارزش آنتی‌اکسیدانی یک محصول تغذیه‌ای) را بررسی کنم، اما به سادگی این مایع سه برابر ارزش غذایی بیشتری در هر بطری دارد و حتی با هزینه‌های بیشتر حمل‌ونقل، به نظر می‌رسد آب میوه ارزش غذایی بهتری دارد.