آیا الکل می تواند باعث سرطان شود؟ | NutritionFacts.org


اگر نوشیدن مشروبات الکلی سبک می تواند باعث سرطان شود، چرا پزشکان به بیماران خود در مورد آن هشدار نمی دهند؟

همانطور که در ویدیوی خود بحث می کنم آیا الکل می تواند باعث سرطان شود؟، wصفحه نخست لطف در مورد “رابطه بالقوه بین مصرف الکل و مرگ و میر بیش از حد سرطان” برای بیش از صد سال. اگرچه وجود داردانباشته شدن شواهدی مبنی بر ارتباط نوشیدن الکل با سرطان پانکراس، پروستات و پوست، “مطمئنیم” خطر ابتلا به سرطان حفره دهان را افزایش می دهد. [mouth] و حلق [throat]مری، روده بزرگ، راست روده، کبد و حنجره [voice box] و سینه زن.» برآوردهای فعلی به الکل اشاره دارد دلایل حدود 5.8 درصد از کل مرگ و میر ناشی از سرطان در این اندام ها در سراسر جهان است.

چگونه برای مردان و زنان تنزل می یابد؟ همانطور که می بینید در 0:44 در کشور من ویدئوو الکل دلایل بیشتر سرطان های سر، گردن و دستگاه گوارش در مردان است، در حالی که بیشتر باعث سرطان سینه در زنان می شود. در واقع، به نظر می رسد که الکل هر سال باعث بیش از 100000 مورد سرطان سینه می شود. با این حال، آیا این فقط در میان مصرف کنندگان زیاد الکل است؟ نه، همه سطوح شواهد نشان دادن رابطه خطر بین مصرف الکل و خطر ابتلا به سرطان سینه، حتی در سطوح پایین مصرف.

با این حال، یک رژیم غذایی سالم ممکن است کمک کند عدالت این خطر اگرچه الکل خطر ابتلا به سرطان سینه را افزایش می دهد، “رژیم غذایی با فیبر بالا اثر معکوس دارد”، بنابراین مصرف بیشتر غذاهای گیاهی ممکن است بتواند “اثرات نامطلوب مرتبط با مصرف الکل را اصلاح کند.” همچنین، نشان داده شده است که الکل سطوح هورمون های جنسی مانند استروژن را افزایش می دهد، که ممکن است خطر ابتلا به سرطان سینه را افزایش دهد، اما اثر معکوس با خوردن غذاهای با فیبر بالا مشاهده می شود. “فیبر ممکن است استروژن را در روده بزرگ متصل کند و در نتیجه دفع استروژن در مدفوع را افزایش دهد” – یعنی به دفع آنها از بدن کمک می کند. با این حال، وجود دارد انجام دادن نه او ظاهر می شود اینکه هر سطحی از مصرف الکل از نقطه نظر سرطان کاملا بی خطر است.

به همین دلیل است که ما می بینیم در نظرات در ادبیات پزشکی آمده است که “مصرف الکل، یک ماده سرطان زا اعتیادآور را نمی توان یک انتخاب سبک زندگی سالم در نظر گرفت!” “بنابراین، آخرین پیام در مورد [alcohol] باید بودن است شفاف: سمی، سرطان زا، تراتوژن [birth defect–causing]و به طور بالقوه اعتیاد آور است. با استدلال غیر این، علما می توان دادن فرصتی به لابی مشروب و تبلیغ کنندگان برای دستکاری شواهد علمی برای کسب سود “در سلامت عمومی”.

آنها این کار را انجام می دهند انکار و تحریف شواهد در حین تلاش برای منحرف کردن افکار عمومی. صنعت الکل، Big Booze، “به نظر می رسد که درگیر ارائه نادرست گسترده شواهد در مورد خطر ابتلا به سرطان مرتبط با الکل است”، فعالیت هایی که “موازی با فعالیت های صنعت تنباکو، Big Tobacco.” این صنایع به نوعی می توانند توهم یکپارچگی را حفظ کنند. شرکت های تولید الکل و تنباکو (مانند همتایان خود در فست فودها) به طور فزاینده ای در حال افزایش هستند درخواست ها برای معرفی خود به عنوان ارائه دهندگان عینی اطلاعات بهداشتی در مورد محصولاتشان و منابع مناسب منابع آموزشی هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان… اطلاعات و پیام های بهداشتی باید از سوی مقامات بهداشتی ارائه شود، نه موفق ترین فروشندگان دارو در قرن بیست و یکم. . “

«صنایع الکل او برنده شد به طور قابل توجهی از این جدایی و گاه مناسب به علت محترم پیشگیری از سرطان به منظور ترویج محصول سرطان زا خود است. مورد اصلی: لیموناد صورتی سخت مایک. «به مبارزه بپیوندید» و «صورتی بنوشید» روی این شش بسته به همراه نماد صورتی سرطان سینه تزئین شده است. بیشتر شبیه “مواد سرطان زا صورتی را بنوشید!” لیموناد سخت مایک (مجموعه مارک آنتونی) مرتبط نسخه محدود Hard Pink Lemonade را با یکی از کارمندانش در حال مرگ بر اثر سرطان سینه ایجاد کرد.» با انجام این کار، «از قضا، ورودیبه نام پیشگیری ریسک کنید.» من را به یاد کمپین KFC «سطل هایی برای درمان» می اندازد. اگر آن را به خاطر ندارید، خودتان در ساعت 3:21 در کشور من ببینید. ویدئو.

خطر سرطان یکی از کارهایی است که صنعت الکل انجام نمی دهد بگو شما، “اما چرا دکتر شما به شما نمی گوید؟ بودن است آگاهی عمومی نسبتاً کمی از ارتباط و جامعه پزشکی باقی تا حد زیادی ساکت شاید حرفه پزشکی به طور کلی بیشتر به سمت تضاد منافع شرکت ها کشیده شود، اما “چرا ما صنعت الکل را نادیده می گیریم؟”

“چرا بودن است بهترین راز سرطان برای سرطان الکل؟ شاید به این دلیل که خود پزشکان مشروبات الکلی زیاد مصرف می کنند و می خواهند در “انکار… که الکل باعث سرطان می شود” بمانند.

اکثر پزشکان فقط مشروب نمی نوشند، بلکه مقدار زیادی می نوشند اقرار کردن برای نوشیدن در طول تماس و ملاقات با پزشکان همکار “که در حین تماس مشکوک به ناتوانی ناشی از الکل بودند”. اگرچه اکثر پزشکان “مجبور بودند به بیماران خود بگویند که در حین تماس از الکل استفاده می کنند، اما تنها 12٪ گزارش کردند که در صورت استفاده از الکل در صورت تقاضا، این کار را انجام می دهند.”

صنعت ” مشخص شده پیام سرطان زا الکل به عنوان یک تهدید بزرگ. این نهادهای قدرتمند علاقه مند به حفظ هستند وضعیت فعلی ناآگاهی نسبی، عدم اطمینان و انکار در میان جمعیت عمومی و مشاوران سلامت مورد اعتماد آنها. در مواجهه با این موضوع، زمان آن فرا رسیده است که متخصصان سلامت هر گونه تمایلاتی را که ممکن است ناشی از نوشیدن الکل باشد – چه خوب و چه بد – کنار بگذارند و آن را بدون قید و شرط به بیماران خود و جوامعی که به آنها خدمات می دهند به دلیل الکلی که باعث سرطان می شود منتقل کنند.

سرطان دومین بیماری کشنده ماست. قاتل شماره یک بیماری قلبی است، پس پارادوکس فرانسوی چطور؟ آیا نوشیدن متوسط ​​در برابر بیماری های قلبی عروقی محافظت می کند؟ در این صورت، آیا برخی از الکل ها به طور کلی مفید نیستند؟ این دقیقاً همان سؤالاتی است که من برای پاسخ دادن به این مجموعه ویدیویی چهار قسمتی آماده کرده ام که شامل آن نیز می شود.

سوکت اصلی

  • بیش از یک قرن است که مصرف الکل با مرگ و میر بیش از حد ناشی از سرطان همراه بوده و عمدتاً باعث سرطان سر، گردن و دستگاه گوارش در مردان و سرطان سینه در زنان می شود، حتی در سطوح کم مصرف.
  • خطر ابتلا به سرطان سینه با مصرف الکل افزایش می‌یابد، که همچنین منجر به سطوح بالاتر هورمون‌های جنسی مانند استروژن می‌شود، اما رژیم‌های غذایی با فیبر بالا اثر معکوس دارند، بنابراین خوردن غذاهای گیاهی کامل ممکن است “اثرات مضر مرتبط با مصرف الکل را کاهش دهد.”
  • در ادبیات پزشکی، نظرات الکل را به عنوان “سمی، سرطان زا، تراتوژن” محکوم می کنند. [birth defect–causing]و احتمالاً اعتیادآور است، در حالی که صنعت الکل متهم به درگیر شدن در “تعریف نادرست گسترده شواهد در مورد خطرات سرطان مرتبط با الکل” و شرکت در فعالیت هایی “معادل با صنعت دخانیات” است.
  • Big Booze حتی در بازاریابی خود به دلایل پیشگیری از سرطان اشاره کرد – به عنوان مثال، لیموناد صورتی سخت مایک با «به مبارزه بپیوندید» و «صورتی بنوشید» نقش بسته روی شش بسته، همراه با نماد روبان صورتی سرطان سینه.
  • جامعه پزشکی در مورد ارتباط بین مصرف الکل و افزایش خطر ابتلا به سرطان نسبتا ساکت مانده است، شاید تا حدی به این دلیل که اکثر پزشکان خودشان نوشیدنی می نوشند و بخش قابل توجهی از آنها به نوشیدن الکل در حین تماس اذعان دارند.

من قبلاً سرطان سینه را در ویدیوهایم به طور خاص بررسی کرده ام سرطان سینه و الکل: چقدر ایمن است؟ و خطر سرطان سینه: شراب قرمز در مقابل شراب سفید.

شامل ویدیوهای اضافی است که در مورد ارتباط بین الکل و سرطان صحبت می کند پیشگیری از سرطان پوست از درون به بیرون و بهترین توصیه در مورد رژیم غذایی و سرطان.

در سلامتی،

مایکل گریر، دکتر

توجه: اگر هنوز این کار را نکرده اید، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید: