آیا تقلب در رژیم کاندیدا شما را به نقطه صفر برمی گرداند؟

در این مقاله قصد دارم اثرات رژیم کاندیدا یا کلاهبرداری رژیم بدون مخمر را بر اساس درخواست دوستم نشان دهم. او با خوردن خردل حاوی سرکه و یک ظرف سس سویا کمی تقلب کرد. با این حال، او هرگز با شکر یا مخمر تقلب نکرده است و آنها را بدترین چیز می داند. دفعاتی که او با مقدار کمی غذای تخمیر شده تقلب کرده است، هیچ اثر بدی را متوجه نشده است. او همچنین متعجب است که اگر چیزی مانند کره آجیل را که در رژیم غذایی مجاز است بخورد و سپس واکنش نشان دهد، چه اتفاقی می‌افتد. آیا او اساساً از نو شروع می کند؟

می توانم بگویم که تقلب های کوچک جمع می شوند. تقلب مداوم یک رویکرد سالم نیست. درک کنید که بعضی چیزها بهتر از بقیه هستند. به عنوان مثال، کمی مواد تخمیر شده بهتر از کربوهیدرات خالص و شکر است. از هر چیزی که به شما واکنشی می دهد که بتوانید تشخیص دهید دوری کنید و بدانید که برخی از واکنش ها چیزهای درونی هستند که شما حتی متوجه آنها نخواهید شد.

آیا تقلب شما را به صفر برمی گرداند؟ احتمالا اینطور نیست. می تواند، اما اگر به بهبود ادامه دهید، فقط کمی شما را عقب می اندازد. اینجوری بهش فکر کن اگر تقریباً موفق شوید مشکل مخمر را از بین ببرید و سپس آن مخمر را تغذیه کنید، به دلیل اینکه در حال حاضر ضعیف هستید، دوباره جمع می شود. در حالی که ممکن است یک نفر کمتر شده باشید و هنوز پانزده ساله باشید، اکنون به شانزده سالگی برگشته اید. با این حال، من فکر می کنم پیچیده تر از این است. ممکن است پس از یک حمله بهبود یافته باشید و برای آسیب بیشتر پر انرژی باشید.

این یک تصمیم فردی است. یک بیسکویت چیپسی شکلاتی غول‌پیکر به‌گونه‌ای که هیچ جزئیات امنیتی نمی‌تواند لبه ناامیدی شما را از بین ببرد. و از آنجایی که شما را به عقب می‌اندازد، باید سالم‌تر زندگی کنید و سعی کنید تا حد امکان کمتر تقلب کنید.