آیا حیوان خانگی شما تناسخ یافته است؟ تناسخ فرشته حیوانات، امید الهام بخش برای حمایت از غم از دست دادن حیوانات خانگی

سگم مرد

ویران شدم! قلبم درد دلخراش و تنهایی را تجربه کرد. زندگیم نابود شد تکان‌های او منتظر من نبود و حضور در یک خانه خالی بیش از آن بود که بتوانم تحمل کنم.
من ماه های بی پایانی از عکس های هفتگی، به روز رسانی روزانه توله سگ ها، فیلم ها و وب کم های نجات را تماشا کردم. هیچ چیزی! من واقعاً حتی اهمیتی هم ندادم زیرا قلبم هنوز تا ته دل ماتم داشت و اشکهایم همچنان جاری بود. با این حال، من احساس کردم که مجبور شدم به تماشای به‌روزرسانی‌ها ادامه دهم، مهم نیست که چقدر ناراحتم می‌کنند.

سپس این توپ خزدار کوچک کرکی که یک اسباب‌بازی پرشده بزرگ را در دهانش می‌کشید، با زوم روی صفحه‌ی کامپیوتر من، زوم کرد. قلبم تند شد من باید آن ویدیو را صدها بار تماشا، دوباره تماشا و حفظ کرده باشم. من او را در روح خود “احساس” کردم (علامت 1). تماس گرفتم، او در دسترس بود، البته 2500 مایل دورتر. من خیلی دور فکر کردم که بتوانم با توقف با همکار کوچک پرواز کنم. (علامت 2) همانطور که کیهان می خواهد، شرکت هواپیمایی یک پرواز بدون توقف تعطیلات را از آن منطقه به فرودگاه ما اضافه کرد، بنابراین اکنون هیچ بهانه ای نداشتم. من سال ها بود که بی بند و بار بودم و یک توله سگ جدید، خوب…

من با نگهبان توله سگ صحبت کردم و از او سؤال کردم تا اینکه احتمالاً واقعاً از من خسته شد. در یکی از گفتگوها، او به شوخی از او به عنوان “پسر بد” یاد کرد. پرسیدم چرا او اظهار داشت که او چیزی شبیه B را روی باسن راست خود دارد و برای من عکس می‌فرستد. (علامت 3) تصویری که ستون فقرات من را لرزاند و همه دوستانم را در گروه کر “چه چیزی دریافت نمی کنی؟” او قبلاً در سطح بالاتری صحبت می شد که هر یک از ما در آن زمان می دانستیم. انگار خدا فرشته ای را مأمور کرده بود که امضای من را روی باسنش تک نگاری کند تا آنقدر “انسان” نباشم که نفهمم این سگ قرار است مال من باشد.

با قلبی خسته، ترس و هیجان، او را در فرودگاه ملاقات کردم، بسیار ترسناک! اگر توله سگ اشتباهی داشتم و وصل نمی شدیم چه می شد؟ من هرگز از دور توله سگ انتخاب نکرده بودم. او از جعبه خود بیرون آمد و بلافاصله تمام 7 پوند کرک های 9 هفته ای را درست مقابل من نشست. سرش را بلند کرد و مستقیم به چشمانم خیره شد که انگار می خواست بگوید کجا بودی؟ حالا بیایید به زندگی خود ادامه دهیم. سپس در آغوش من پرید و تا خانه من که اکنون خانه ما شده بود، خوابید.

اسمش را گذاشتم دوست او بدون از دست دادن به نام “قدیمی” خود پاسخ داد. او می‌دانست تختش کجاست، اسباب‌بازی‌های زندگی گذشته‌اش را شناخت و آن‌ها را در همان مکان اسباب‌بازی‌اش جمع کرد، جایی که قرار بود باشند! او حتی اسباب بازی های جدید را بازرسی نکرد، او اسباب بازی های خود را می خواست! او صحبت می کند، در آغوش می گیرد، و تمام کارهایی را که تمام سگ های روح من “انجام می دادند” انجام می دهد. وقتی به چشمانش نگاه می کنم هیچ وقت همدیگر را ترک نکردیم. او “بچه سگ” من است، بهترین دوست من. وقتی قلبم پرسید کجا بودی، روحش پاسخ داد: باید بدن کهنه ام را با این بدن جدید عوض می کردم تا دوباره در زندگی تو باشم. در 10 هفتگی او می دانست و به تمام دستورات سگ پیر پاسخ می داد، هیچ آموزشی لازم نبود. او سگ بالغ من است که چند لحظه توله‌سگی دارد، به جز اینکه در حالت کاملاً باز می‌دود، در حال یادگیری نحوه کار با این پاهای جدید است و یک ماشین جویدن است!

من خوشحالم که هر روز صبح بالشتک های ملایم پنجه ام را نوازش می کنند تا مرا بیدار کنند. همه عادات کوچک عجیب و غریب، روال‌ها، ویژگی‌ها، اسباب‌بازی‌های مورد علاقه، غذاها، نقاط و ترفندهایی که فقط برای روح من شناخته شده‌اند، به‌عنوان دوست، به دنیای من بازگشته‌اند.

اگر حیوان خانگی، سگ سرویس، حیوان همراه، سگ کمکی، سگ حیوان درمانی، سگ روح و کودک همیشه خز خود را از دست داده اید، امید خود را از دست ندهید. به اصرارهای قلبی خود گوش دهید، رویاهای خود را تماشا کنید، و دانش و شهود روح خود را دنبال کنید. اگر احساس می کنید که می خواهید روی تخت و اسباب بازی های حیوان خانگی خود بچسبید، دلیلی وجود دارد، بخشی از روح شما می داند که آنها برمی گردند. روح هر سگ روحی است متشکل از انرژی ابدی که برای همیشه در هر چیزی که هست زندگی می کند.

هنگامی که حیوان خانگی روح شما، راهنمای روح حیوان یا معلم معنوی شما به شکل حیوانی است، خداوند/کیهان به انتخاب او برای تناسخ برای حضور چندین بار در بدن های فیزیکی مختلف احترام می گذارد. بدانید که حیوان خانگی شما برای همیشه از بین نمی رود. به روح آنها زمان بدهید تا بدن جدیدی را انتخاب کنند. وقتی آنها را ببینید متوجه خواهید شد! “مامان، من خانه هستم!”
در اینجا چند نشانه وجود دارد که نشان می دهد حیوان شما ممکن است تناسخ یافته باشد:

1. به زمان‌بندی و راهنمایی انگیزه‌های درونی‌تان برای جستجوی فرم بدن جدید گوش دهید و دنبال کنید. شما “می دانید” آیا توله سگ، سگ نجات، پناهگاه حیوانات، آگهی روزنامه، جستجوی اینترنتی، فقط گوش کنید و اعتماد کنید!
2. هرگز جزییات کوچک را نادیده نگیرید و فقط آنها را به عنوان ارزشی برای توجه نادیده بگیرید.
جزئیات را دنبال کنید و اعتماد کنید که درست هستند. هیچ تصادفی وجود ندارد.
3. به چشمان حیوانات خانگی خود در پنجره روح آنها نگاه کنید، ارتباط خود را خواهید شناخت و تشخیص خواهید داد.
4. سوال بپرسید و با قلب خود به پاسخ ها گوش دهید.
5. اگر احساس می کنید که می خواهید روی تخت و اسباب بازی های حیوان خانگی خود بچسبید، دلیلی وجود دارد، بخشی از روح شما می داند که آنها برمی گردند.

گاهی اوقات هنگامی که آنها برمی گردند، علاوه بر ویژگی های قبلی خود به عنوان پاسخی بیشتر به دعای شما، ویژگی جدیدی را که شما امیدوار بودید داشته باشند، تجسم می کنند. بازه زمانی تناسخ که در آن باز می گردند می تواند چند ساعت یا بیشتر باشد.

بسیاری از گروه‌های سوگواری حیوانات خانگی و از دست دادن حیوانات خانگی و حیوانات و کتاب‌های تناسخ حیوانات برای کمک به بهبودی شما وجود دارد. کتاب‌های Just Plain Love اطلاعات بیشتر و فهرستی از نشانه‌های تناسخ حیوان خانگی را ارائه می‌دهند. مشاوران غم از دست دادن حیوانات خانگی، ارتباطات حیوانات، شبکه های فرشته حیوانات کتاب های زیادی در آمازون و فروشگاه های خرده فروشی دارند. منابع اینترنتی می توانند زندگی گذشته حیوان خانگی و وبلاگ های تناسخ حیوانات را فراهم کنند، انجمن های گفتگو در مورد تناسخ حیوان خانگی فضایی من به شما کمک می کند تا با از دست دادن همدم خود مقابله کنید. به قلب خود گوش کنید، می دانید که آیا حیوان خانگی مورد علاقه شما قرار است تناسخ پیدا کند و بگوید “من خانه هستم!”

عشق هرگز تمام نمی شود!

این مقاله را در قالب اصلی خود تجدید چاپ کنید