آیا فیبر واقعاً کار می کند؟

چندین مکمل پاکسازی روده بزرگ وجود دارد. من به تازگی درمان ماهانه خود را با فیبر طبیعی کامل کرده ام. من آزمایش مکمل های غذایی را دوست دارم اما همیشه انتخاب خود را به مکمل هایی محدود می کنم که فقط حاوی مواد طبیعی هستند. مارک های فیبر زیادی از جمله کپسول ها و قرص ها در بازار موجود است. فیبر آزمایش شده من متفاوت است زیرا فقط دانه است و در واقع می توانید ببینید که 100٪ طبیعی و بدون افزودنی یا طعم دهنده های مصنوعی است.

بررسی من

من از الیاف بسته بندی شده در یک کیسه پلاستیکی زیپی شفاف استفاده کردم که بسیار عالی است زیرا می توانید ببینید چه مقدار از محصول باقی مانده است. همچنین زیپ از بیرون ریختن دانه ها جلوگیری می کند و آنها را برای تمام ماه تازه نگه می دارد. یک قاشق با بسته بسته شده است که اندازه گیری را بسیار آسان می کند. تصمیم گرفتم قبل از صبحانه و شام فیبر مصرف کنم و آن را با یک لیوان آب ولرم مخلوط کنم. من کاملا سازگاری آن را دوست نداشتم. شبیه ژل است و قورت دادن آن کمی ناراحت کننده است. چند ترکیب طعم به ذهنم رسید و به نوعی توانستم آن را بنوشم. عصرها دانه ها را به ماست یا تمشک یخ زده ام اضافه می کردم که طعم آن را کمی شبیه ژله می کرد. صبح مجبور شدم دانه ها را با آب بنوشم متاسفانه اما هر چه سریعتر این مخلوط عجیب را بنوشید، قورت دادن آن آسان تر است. هر چه بیشتر صبر کنید، دانه ها بیشتر پف کرده و غلیظ می شوند. با این حال، پس از چند روز من به هر دو قوام و طعم آنها عادت کردم.

متوجه شدم فیبر برای من بسیار خوب کار می کند. اشتهای من را کاهش داد، که بزرگترین مزیت بود زیرا بین وعده های غذایی نیازی به میان وعده نداشتم. چیز دیگری که خیلی دوست داشتم این بود که پوستم بهتر به نظر می رسید و برای اولین بار بعد از مدت ها هیچ “سورپرایز” ناخواسته ای روی صورتم نداشتم و مواردی که قبلاً بعد از درمان های سم زدایی قبلی داشتم به سرعت ناپدید شدند.

ماه گذشته به دلیل مسائل خانوادگی برایم سخت بود و در نتیجه غذا را حذف کردم. من نگران بودم که ممکن است همان مشکلات گوارشی را داشته باشم که همیشه وقتی همه چیز استرس زا می شود. خوشبختانه این اتفاق نیفتاد زیرا فیبر مرا منظم نگه می داشت.

من فکر می کنم ارزش خرید یک یا دو بار در سال را دارد تا سلامت روده بزرگ و سم زدایی بدن را بهبود بخشد. اجازه دهید اضافه کنم مصرف فیبر با رژیم غذایی ساحل جنوبی سازگار است.