آیا می توانم در رژیم کاندیدا نوشابه رژیمی بنوشم؟

من سعی می کنم در این مقاله به برخی از سؤالات بپردازم زیرا شما هنوز هم چنین مشکلاتی دارید. بعد از اینکه چیزی که برای شما خوب نبوده بودید، چقدر طول می‌کشد تا دوباره برگردید؟ بنابراین، آیا نوشابه رژیمی می تواند برای شما مشکل ایجاد کند؟

پاسخ قطعا بله است، رنگ های مصنوعی، طعم دهنده ها، شیرین کننده ها و غیره زیادی در آن وجود دارد. واقعا برای هر کسی بد است. یک دوست همیشه در ادرارش دچار سوزش می شود و گاهی اوقات ممکن است به ناحیه روده او منتقل شود. همچنین باعث کاهش جریان ادرار در او می شود.

وقتی صحبت از آن شد، شخصی گزارشی ترسناک در مورد شیرین کننده مصنوعی موجود در نوشابه ها (آسپارتام) می خواند. می تواند مشکلات عصبی جدی ایجاد کند و باید به هر قیمتی از آن اجتناب کرد. این می تواند مانند یک سم برای بدن انسان و به خصوص ذهن باشد.بنابراین وقتی دلش برای نوشابه های گازدار تنگ می شود، آب گازدار می نوشد. کامل نیست اما سرد است پس اشکالی ندارد و حباب های خوبی دارد.

آب گازدار بهتر است اما چون گازدار است PH خنثی نیست. من فکر می کنم بسیار اسیدی است، چیزی که باید از آن اجتناب کنیم. بنابراین، قندهای موجود در نوشیدنی های رژیمی میل به کربوهیدرات را ایجاد می کند.

از زمان خواندن تمام “موارد” در مورد کاندیدا، آسپارتام بارها مطرح شده است. هر چیزی که در آن نوترا شیرین باشد، آسپارتام است. اگر آسپارتام را جستجو کنید، فهرستی از اثراتی که این می تواند بر بدن انسان داشته باشد (از جمله آسیب عصبی) را خواهید یافت. بسیاری از عوارض جانبی ذکر شده در مقایسه با عوارض جانبی ای که من داشته ام و من حکم به کاندیدا داده ام دارد.

کسی هست که همیشه فکر می کرد چرا وقتی آدامس بدون قند می جوید 10 دقیقه بعد از شروع جویدن آن دچار سردرد شد. او تحقیقات خود را روی آسپارتام و کاندیدا انجام داد و متوجه شد که آسپارتام در آدامس “بدون قند” وجود دارد. حالا او فقط آب تصفیه شده می نوشد (و ضد قارچ هایش را می خورد). آدامس نمی جود و سردرد هم ندارد.

من خودم فقط امیدوارم روزی برسد که مجبور نباشم قرص ها را بخورم و در عین حال احساس خوبی داشته باشم. توصیه من این است که مواد تشکیل دهنده هر چیزی را که قصد خوردن آن را دارید بررسی کنید و از خوردن یا نوشیدن چیزی با آسپارتام خودداری کنید. به هر حال حال شما را بهتر می کند!