آیا می توانید اقلام میز آشپز را به صورت جداگانه برای برنامه تغییر رژیم غذایی یا نگهداری بخرید؟

اخیراً از شخصی شنیدم که تقریباً به هدف کاهش وزن خود در Nutrisystem رسیده است. با این حال، او به طیف جدید میزهای پخت و پز بسیار علاقه مند بود و می خواست مطمئن شود که این گزینه در دسترس اوست که به بخش انتقالی برنامه می رود. او گفت: “در اینجا من تقریباً رژیمم را تمام کردم و سپس آنها این غذای شگفت انگیز را دریافت کردند. آیا می‌توانم این وعده‌های غذایی را به عنوان بخشی از برنامه انتقال خود دریافت کنم؟»

پاسخ من احتمالاً نباید به عنوان یک پاسخ رسمی تلقی شود. نظر من بر اساس مشاهده تجربیات سایر رژیم گیرندگان در زمان انحراف از برنامه است. اما همانطور که من متوجه شدم، هر فردی که از برنامه خارج می شود با یک مشاور کار می کند تا شروع به خوردن کمتر غذاهای Nutrisystem و بیشتر از غذاهای خود کند.

نحوه دستیابی به این امر کاملاً به شما بستگی دارد. برخی از افراد ترجیح می‌دهند به سفارش بسته‌های معمولی ادامه دهند (به این معنی که یک بسته برای شما بسیار بیشتر دوام می‌آورد زیرا هر روز از همان مقدار وعده‌های غذایی استفاده نمی‌کنید). با گذشت زمان، مواد غذایی خود را بیشتر و بیشتر می‌کنید و غذاهای راحت را کمتر و کمتر می‌کنید. شرکت برای تسهیل این فرآیند با شما همکاری خواهد کرد. آنها منابع و ادبیاتی را همراه با دستورالعمل ها و همچنین توانایی تماس با مشاور در صورت داشتن هرگونه سوال را ارائه می دهند. به عنوان مثال، آنها یک کتاب آشپزی با شاخص گلیسمی پایین و ادبیاتی به شما می دهند تا به شما کمک کند تا در هنگام تهیه وعده های غذایی خود، کنترل وعده غذایی را توضیح دهید.

درک من این است که هنگامی که از بخش انتقال برنامه به مرحله تعمیر و نگهداری می‌روید، فقط سعی می‌کنید چیزی را که قبلاً از دست داده‌اید حفظ کنید. ممکن است به نقطه‌ای رسیده باشید که بیشتر وعده‌های غذایی خود را می‌خورید، اما شاید واقعاً برخی از میان‌وعده‌های Nutrisystem یا حتی برخی از وعده‌های غذایی را دوست داشته باشید و از آن‌ها برای راحتی یا حفظ مسیر استفاده کنید.

در هر صورت، اگر در حال انجام تعمیر و نگهداری یا انتقال هستید و می‌خواهید از قیمت‌های طبقه‌بندی استفاده کنید، پیش‌غذاهای میز آشپز را می‌توان به عنوان بخشی از یک بسته سفارش داد. یا یک بسته مزه متشکل از غذاهای سرآشپز را در بخش à la carte وب سایت ارائه می دهند. تا لحظه نگارش این مقاله، انتخاب 7 مورد ورودی 49 دلار است. (اینها شامل مرغ الهام گرفته از مراکش، کرپ های ریکوتا گندم کامل، راویولی کدو حلوایی، گوشت خوک با لعاب مرکبات، آرروز کون پولو، استیک تالیاتا و گوشت خوک رنده شده ادوبی است.

با این قیمت، تهیه آنها به عنوان بخشی از یک بسته کمی ارزانتر است، اما اینکه آیا این برای شما منطقی است یا خیر، بستگی به این دارد که در چه مرحله ای قرار دارید و چه مقدار از مواد مغذی Nutrisystem را بعد از رسیدن به هدف خود می خورید. مقدار وزن کم کرده اند برخی از مردم هنوز گزینه غذاهای آماده را دوست دارند و برخی دیگر ترجیح می دهند بیشتر وعده های غذایی خود را تهیه کنند.

اما برای پاسخ به سوال پرسیده شده، بله، شما به منوی سرآشپز دسترسی دارید حتی اگر از رژیم خارج شده باشید.