آیا می توانید در Medifast تقلب کنید و همچنان وزن کم کنید؟

اغلب از من می پرسند که چقدر تقلب در Medifast مجاز است یا اگر تقلب کنید همچنان وزن کم می کنید. خب من حدس می زنم این بستگی به این دارد که منظور شما از تقلب چیست. چون از نظر فنی، من تمام مدت در رژیم غذایی ام تقلب کرده ام. با این حال، من فکر می کنم یک راه مطمئن و موثر وجود دارد که در مقاله بعدی به آن خواهم پرداخت.

درک اینکه Medifast واقعا چگونه کار می کند: دلیل موثر بودن این رژیم واقعاً سه مورد است. اول، شما به سادگی کالری کمتری نسبت به حالت عادی می خورید زیرا غذاها کالری و کربوهیدرات کمی دارند. دوم، شش وعده غذایی کوچک در طول روز بخورید که متابولیسم شما را افزایش داده و با گرسنگی مبارزه می کند. همانطور که کربوهیدرات کمتر و پروتئین بیشتری می خورید، بدن شما در نهایت وارد یک حالت متابولیک به نام کتوز می شود که بدن شما را تشویق می کند تا چربی های خود را بسوزاند.

کتوزیس واقعا سرزمین موعود این رژیم و جایی است که در نهایت می خواهید باشید. شما می توانید این را با استفاده از نوارهای کتون آزمایش کنید – که قطعاً به شما می گوید که آیا به این حالت رسیده اید یا خیر. (فقط می توانید آنها را در هر داروخانه یا سوپرمارکتی تهیه کنید.)

آیا تقلب در رژیم مدیفست شما را از کتوز خارج می کند؟: هنگامی که کتوزیس را ترک کنید، به همان سرعت و به همان میزان چشمگیر کاهش وزن را متوقف خواهید کرد. با این حال، خبر خوب این است که تنها چند روز طول می کشد تا دوباره وارد شوید. بنابراین اگر از نوارهای کتون متوجه شدید که بیرون هستید واقعاً نیازی به وحشت نیست. و اگر با خوردن کربوهیدرات تقلب کنید، به احتمال زیاد از آن حالت خارج خواهید شد. اگر با پروتئین تقلب کنید، وضعیت بسیار بهتری خواهید داشت. بنابراین، از نظر فنی، بهتر است یک همبرگر آبدار خوب بگیرید تا اینکه سعی کنید یک دونات یا یک تکه پای را بگیرید.

تقلبی که من معتقدم در واقع به من در کاهش وزن در Medifast کمک کرد: خوب، پس اکنون اعتراف می کنم که همیشه به چیزهایی که طراحی شده اند پایبند نیستم. اما من در این مورد باهوش هستم. من روزی چند بار به غذاهای از پیش بسته بندی شده اضافه می کنم. منظورم افزودن شربت های بدون چربی و شکر به شیک، پودینگ و کاپوچینو است. من همچنین گاهی اوقات خامه بدون چربی اضافه می کنم. من همچنین پنیر بدون چربی، خامه ترش و هوموس را به چیلی، تخم مرغ و سوپ/خورش اضافه می کنم. من همچنین گاهی اوقات برای نوشیدنی نوشابه حباب دار به شیک ها آب سودا اضافه می کنم. من از مواد خشک کاستارد برای تهیه کلوچه، کیک و کلوچه “ایمن” استفاده می کنم.

به طور خلاصه، من آزادی زیادی در مورد غذا دارم، اما سعی می کنم از موادی استفاده کنم که چربی یا بدون قند باشد. این به من تنوع بیشتری می دهد و من را در مورد خوردن غذاها هیجان زده تر می کند.

آزادی هایی که با غذای کم چرب و سبز می گیرم: با این رژیم هر روز پنج وعده غذایی از پیش بسته بندی شده می خورید و یک وعده را خودتان تهیه می کنید. (بعضی از افراد این وعده غذایی را حذف می کنند، اما شما نباید این وعده غذایی را حذف کنید، زیرا من معتقدم که متابولیسم شما را کند می کند. من این مورد را آزمایش کرده ام و تقریباً همیشه نتایج من را کاهش می دهد.) شما باید پروتئین بدون چربی و سبزیجات با گلیسمی پایین بخورید. در بیشتر موارد به آن چسبیده است. اما وقتی خانواده من یک استیک خرد شده دارند، گاهی اوقات سینه مرغ را فقط برای خودم درست نمی کنم. یا اگر خانواده من نخود سبز شیرین دارند، من خودم را انکار نمی کنم زیرا این نخود دارای شاخص گلیسمی بالایی است. و هر چند وقت یکبار اگر نان را بردارم از برگر برای خودم امتناع نمی کنم.

حدس می‌زنم اگر تقریباً یک «غذای کم‌چرب و بیشتر سبز» بخورم، خیلی خوب هستم. و حتی با وجود لغزش‌های کوچک، من همچنان کالری و کربوهیدرات بسیار کمتری نسبت به حالت عادی می‌خورم. و اگر کاهش وزن من نشانه ای باشد، خوب هستم.