آیا هر نوع آب نباتی در رژیم مدیفاست مجاز است؟

من گاهی از مردم می شنوم که می پرسند آیا غذای راحتی خاصی وجود دارد که می توانند در رژیم غذایی مدیفاست داشته باشند. گاهی اوقات آنها تقریباً مطمئن هستند که غذایی که می خواهند غیرقابل قبول است. یکی از این نمونه ها آب نبات است.

ممکن است نظری مانند “می‌دانم که پاسخ آن احتمالاً منفی است، اما آیا می‌توانید در Medifast آب‌نبات بخورید؟ من نقطه نرمی برای آب نبات دارم. من تن‌ها نمی‌خورم – فقط یک کوپه تکه‌های کوچک” در روز بشنوم. – و من نمی خواهم آن را رها کنم، اگرچه می دانم که عشق من به شیرینی ها احتمالاً یکی از چیزهایی است که در وهله اول به رژیم غذایی من کمک می کند.

شما می توانید نوع بسیار خاصی از آب نبات داشته باشید و باز هم تقلب نکنید. Medifast به شما این امکان را می دهد که پنج وعده از وعده های غذایی از پیش بسته بندی شده را در روز به اضافه یک وعده غذایی که خودتان تهیه می کنید داشته باشید. علاوه بر این، شما مجاز به خوردن یک میان وعده در روز هستید که شامل غذاهایی مانند کرفس، یک بستنی بدون قند، ژلاتین بدون قند، خیار، یا سه آدامس یا نعناع بدون قند باشد. (شما همچنین می توانید یکی از کراکرها یا چیپس های Medifast را داشته باشید. مثلاً پفک های پنیر، چیپس سیب و کراکرهای سبزیجات هستند.

خوب، وقتی صحبت از نعناع می شود، مردم معمولاً از نعناع یا آب نبات هایی با طعم نعناع صحبت می کنند. و من معتقدم که آنها آدامس و نعناع را تبلیغ می کنند زیرا می دانند که وقتی طعم تازه ای در دهان خود داشته باشید کمتر تقلب می کنید. زیرا زمانی که دهان شما تمیز و شاداب باشد، احتمال اینکه تمایل به غذا خوردن داشته باشید و این احساس شما را آزار دهد کمتر می شود. (به همین دلیل است که افرادی که هوس می کنند اغلب هنگام ضربه زدن دندان های خود را مسواک می زنند.)

من می دانم که برخی از افراد در حال گسترش تعریف نعناع فلفلی هستند تا آب نبات های سفت بدون قند را نیز شامل شود. من مطمئن نیستم که آیا شرکت از این امر پشتیبانی می کند (و به همین دلیل شما را تشویق می کنم که تماس بگیرید و بپرسید)، اما این عمل به نتایج آنها آسیبی وارد نکرده است. من حتی افرادی را می شناسم که گهگاه این شکلات های کوچک بدون قند و به اندازه میان وعده را می خورند. اگر قصد دارید این مسیر را طی کنید، مطمئن شوید که یک گزینه بسیار کم کالری را انتخاب کرده اید.

صادقانه بگویم، مردم گاهی اوقات در این رژیم نیز تقلب می کنند. من کسی را می شناسم که هر روز با یک تکه شکلات از خودش پذیرایی می کند. از نظر انطباق، این ایده آل نخواهد بود. اما برخی از مردم چنین اراده ای دارند و آن را به کارشان می آورند. و دیگران تمام تلاش خود را می کنند، گهگاهی آب نبات سایز کامل یا خوراکی های دیگر میل کنند. من فکر نمی کنم این پایان دنیا باشد تا زمانی که شما هر چه زودتر به رژیم غذایی خود بازگردید. من به طور کلی می خواهم این کار را انجام دهم.

اما برای پاسخ به سوال مطرح شده، می توانید روزی سه نعناع بدون قند مصرف کنید و همچنان قوانین را رعایت کنید. و شما مجبور نیستید این را به جای هیچ یک از شش وعده غذایی خود مصرف کنید. این در بالای این وعده های غذایی است.