اجاق گاز رژیمی فوق العاده – راز زندگی سالم

استفاده از زودپز در آشپزی روزمره بهترین راه برای پخت سریعتر غذا در عین حفظ مواد مغذی و صرفه جویی در انرژی است. اما اگر برنج خوار هستید و می خواهید نشاسته را از برنج حذف کنید، چه کار می کنید؟ شما می توانید از اجاق گاز رژیمی استیل ضد زنگ یا زودپز با قابلیت حذف تمام نشاسته از برنج استفاده کنید!

نشاسته از گلوکز تشکیل شده و یک کربوهیدرات است. اگر چه بخشی ضروری از رژیم غذایی افراد است، اما اگر بیش از حد از آن استفاده کنید، می تواند منجر به افزایش وزن شود. اگر دیابتی هستید، بهتر است از برنج نشاسته ای خودداری کنید. بهترین راه برای انجام این کار استفاده از اجاق گاز فوق العاده رژیمی است که همراه با پاک کننده نشاسته ارائه می شود. چقدر راحت است، اینطور نیست؟ و البته سالم.

اگر قرار بود از یک قابلمه سنتی برای پخت برنج استفاده کنید که به دلیل محدودیت زمانی برای زمان امروز چندان مناسب نیست، یک مزیت وجود داشت. نشاسته مانند برنج که پخته می شود خارج می شود. با این حال، در یک زودپز معمولی فولاد ضد زنگ، نشاسته حذف نمی شود.

اجاق گاز رژیمی چگونه کار می کند؟

در چنین سناریویی چه چیزی را انتخاب می کنید؟ ما یک اجاق رژیمی را ارائه می دهیم که بهترین هر دو روش را به شما ارائه می دهد. این زودپزهای رژیمی دارای یک پاک کننده نشاسته با سوراخ هایی در کف هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از برنج استفاده کنید، آب بریزید و منتظر سوت باشید. هنگامی که اجاق گاز خنک شد، می توانید نشاسته پاک کن حاوی برنج را بردارید و متوجه شوید که تمام نشاسته به کف اجاق گاز ریخته است. این یک روش سنتی است که مفهوم مدرن پخت سریع را در خود جای داده است. علاوه بر این، نشاسته پاک کن یا ظروف دارای دسته تمیزی است که ظاهری سبد مانند به آن می دهد تا بتوان به راحتی آن را در دست گرفت و از روی اجاق برداشت.

زودپز استنلس استیل همچنین دارای یک پایه چسب دار مقاوم در برابر ضربه است تا پخت و پز فوق العاده سریع و یکنواخت انجام شود. قسمت پایین تضمین می کند که هیچ غذایی به آن نچسبد یا نسوزد.

این کالری ها را کاهش دهید!

استفاده از اجاق رژیمی به شما این امکان را می دهد که بدون زحمت حداقل 30 کالری از هر وعده غذایی حذف کنید. آیا این گام بزرگی به سوی تغذیه سالم و کاهش وزن نیست؟ برنج پخته شده با فشار معمولی کالری بالایی دارد زیرا تمام نشاسته در برنج پخته شده شما دوباره جذب می شود.

موارد دیگری که باید در مورد زودپزها در نظر بگیرید موادی است که بدنه اجاق گاز از آن ساخته شده و شیر اطمینان است. از طرز کار اجاق گاز رژیمی در داخل و خارج (روکش آینه بیرونی و روکش ساتن داخل)، جنس دسته ها و … مطلع شوید تا بتوانید از هر نظر یک اجاق رژیمی عالی را با خود به خانه ببرید.

همچنین از گارانتی و اعتبار آن مطلع شوید. مطمئن شوید که روش پخت و پز شرح داده شده در دفترچه راهنمای مالک را دنبال می کنید و تعمیر و نگهداری منظم را انجام می دهید.