ارزان ترین راه برای سفارش غذای مدیفست چیست؟

اخیراً شخصی با من تماس گرفت و به من گفت که او سعی دارد “مدیفست را به ارزان ترین شکل ممکن سفارش دهد.” برای این منظور، او تاکید کرد که می‌خواهد برای «فقط غذا» هزینه کند و به دنبال «ارزان‌ترین فروشنده» است. خیلی چیزها بود که باید توضیح می دادم تا به سؤالات او بپردازم. من متوجه شدم که اگر او این نگرانی ها و سوالات را داشته باشد، مطمئن هستم که افراد دیگر نیز مشکلات مشابهی دارند. بنابراین، در مقاله زیر، نحوه سفارش غذاها و غذاهای مدیفست را به ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین روش ممکن توضیح خواهم داد.

شما مجبور نیستید برای چیزی غیر از Medifast Food خود هزینه کنید: شخصی که برای من نامه نوشت به نظر می رسد فکر می کند که برای ثبت نام یا استفاده از منابع، مشاوره یا پشتیبانی او مبلغی برای عضویت یا عضویت وجود دارد. به نظر می رسید او این تصور را داشت که با صرفه جویی در هزینه هایش صرفه جویی می کند.

موضوع این است که عضویت، پشتیبانی، مشاوره و استفاده از منابع با هر سفارش غذایی رایگان است. بنابراین، شما واقعاً فقط هزینه غذای خود را پرداخت می کنید و لازم نیست کار خاصی انجام دهید تا این اتفاق بیفتد. تنها چیز اضافی که باید برای آن بپردازید (اگر این چیزها را می خواهید یا نیاز دارید) مخلوط کن یا کتاب است. اما اینها ضروری نیستند و شما می توانید فقط غذا را سفارش دهید و همچنان بدون هیچ هزینه اضافی به تمام موارد اضافی دسترسی داشته باشید.

ارزان ترین راه برای خرید غذا و وعده های غذایی مدیفست: مردم معمولاً از من اطلاعاتی در مورد “ارزان ترین فروشنده یا فروشنده مدیفاست” می خواهند. فقط خود شرکت غذای آن را می فروشد. در حال حاضر، چند کلینیک وجود دارد، اما همه آنها یکی از اینها را نزدیک خود ندارند. کسب‌وکارها و وب‌سایت‌های شخص ثالث کوپن‌ها، راهنمایی‌ها و پیوندهایی به موارد ویژه ارائه می‌دهند، اما خودشان فروشنده نیستند. اگر کسی این ادعا را دارد، من به شدت در این مورد شک دارم و از برخورد با آنها اکراه خواهم داشت.

مانند بسیاری از چیزها، ارزان ترین راه برای خرید وعده های غذایی و غذاهای این رژیم اغلب به صورت عمده است. این شرکت بسته های دو هفته ای و ماهانه را ارائه می دهد، اما به شما امکان می دهد هر یک از غذاها را به صورت جداگانه خریداری کنید. با این حال، اگر غذاها را جداگانه بخرید، هزینه بیشتری خواهید پرداخت. یک بسته ماهیانه که به شما وعده های غذایی کافی برای خوردن پنج بار در روز برای کل ماه می دهد، حدود 299 دلار قبل از کوپن است. و اگر بخواهید این تعداد وعده غذایی را به صورت جداگانه بخرید، هزینه بسیار بیشتری برای آنها پرداخت می کنید. به علاوه، خرید یک بسته اغلب به این معنی است که شما دسترسی دارید و مجاز به استفاده از بهترین کوپن ها هستید، که من را به نقطه بعدی من هدایت می کند.

استفاده موثر از کوپن های Medifast: من اغلب به مردم می گویم که هرگز استفاده از کوپن ها را فراموش نکنند. چرا وقتی مجبور نیستید بهای کامل را بپردازید، به خصوص در این اقتصاد؟ این شرکت با کوپن ها و تخفیف های خود بسیار سخاوتمند است. اگرچه کدها و پیشنهادات معمولاً از یک ماه به ماه دیگر تغییر می کنند، همیشه فرصتی برای صرفه جویی در هزینه وجود دارد.

معمولاً، می‌توانید بین تخفیف‌های پولی سفارش خود (معمولاً بیش از 50 دلار تخفیف) انتخاب کنید یا به شما غذای رایگان (معمولاً حدود 2 تا 3 هفته ارزش) ارائه دهند. من این را می فهمم حس خوبی است که حدود بیست و پنج درصد پس انداز کنید و آن 50 دلار را به جیب خود برگردانید. اما از نظر ارزش پولی، غذای رایگان ارزش بیشتری دارد.

هر راهی را که انتخاب کردید، همیشه به یاد داشته باشید که کد کوپن خود را در کادر خالی پایین صفحه وارد کنید. (می توانید آن را برش دهید و بچسبانید.) و مطمئن شوید که از یک کوپن منقضی نشده استفاده می کنید. وقتی مردم به من می گویند که کد کوپن مدیفاست آنها کار نمی کند، معمولاً به این دلیل است که از یک کد قدیمی استفاده می کنند.