از این میوه ها برای افزایش وزن استفاده کنید – دکتر رویا خادمیان


7PaMoQCKl0RX - از این میوه ها برای افزایش وزن استفاده کنید

از این میوه ها برای افزایش وزن استفاده کنید

برخی از میوه ها مانند نارگیل منبع خوبی از چربی های سالم هستند و برخی میوه های دیگر مانند موز و انبه سرشار از کربوهیدرات هستند. برای برخی افراد، افزایش وزن یا عضله سازی می تواند چالش برانگیز باشد. اگرچه میوه ها معمولا به عنوان یک وعده غذایی در نظر گرفته نمی شوند، اما به نظر می رسد زمانی که در تلاش برای افزایش وزن هستید، انواع مختلف میوه ها می توانند کالری اضافی مورد نیاز بدن برای افزایش وزن را تامین کنند. علاوه بر این، میوه ها سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای حفظ سلامت هستند. در ادامه میوه های سالم و پر کالری را معرفی می کنیم که می توانند به افزایش وزن شما کمک کنند.

4 میوه ای سالم و پر کالری علت وزن اضافه می کنند

اگرچه بیشتر میوه ها کالری کمی دارند، اما بیشتر آنها به دلیل محتوای کربوهیدرات یا چربی بالاتر می توانند در افزایش وزن نقش داشته باشند. در اینجا به 4 نوع میوه تازه که برای افزایش وزن شما مفید هستند اشاره می کنیم.

۱. موز

اگر به دنبال افزایش وزن هستید، موز یک انتخاب عالی است. موز نه تنها مغذی است، بلکه منبع خوبی از کربوهیدرات ها و کالری است.

۲. آووکادو

آووکادو سرشار از مواد مغذی موثر است. علاوه بر این، این میوه حاوی کالری و چربی های سالم زیادی است و برای افرادی که به دنبال افزایش وزن هستند، انتخاب خوبی است.

۳. گوشت نارگیل

نارگیل میوه ای همه کاره است که به دلیل فواید بی شماری که برای سلامتی دارد، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. نارگیل همچنین به دلیل داشتن چربی بالا و کربوهیدرات متعادل منبع خوبی برای کالری است.

۴. انبه

انبه میوه ای خوشمزه و شیرین است که میزان مواد مغذی را افزایش می دهد. مانند موز، انبه نیز منابع خوبی از کالری و بیشتر کربوهیدرات است.