از حمایت شما متشکرم


با تشکر از سخاوت شما، ما تقریبا موفقیت هدف ما! بدون حمایت شما، نمی‌توانم روزهایم را صرف تحقیق در مورد بهترین تحقیقات و ارائه مستقیم آن به شما کنم. اولین جریان مالی ما مشارکت های فردی افرادی مانند شما است. بزرگ با تشکر / Gracias / Cheers / xièxiè / danky / merci از تمام کارکنان ما در هفت کشور در سراسر جهان پراکنده شده است.

اگرچه به دلیل چالش‌های ناشی از همه‌گیری امسال نمی‌توانم سفر کنم، اما تشویق شده‌ام در طول زندگی‌ام با هزاران نفر از شما ارتباط برقرار کنم. وبینارها و پرسش و پاسخ. حمایت فوق العاده سخاوتمندانه شما به NutritionFacts.org او کاتالیزوری برای الهام بخشیدن به وظیفه عظیم نوشتن کتاب جدید من بود، چطور پیر نمیشی؟– یکی از بزرگترین پروژه های تحقیقاتی من تا به امروز.

این دهمین سالگرد NutritionFacts.org است! من از همه کسانی که این خدمات عمومی را از طریق کمک های مالی شما، به اشتراک گذاری ویدیوها، دنبال کردن در رسانه های اجتماعی، هدیه دادن کتاب و موارد دیگر امکان پذیر کردند، تشکر می کنم.

لطفاً از طریق اعتبار مالیاتی در تجارت ما سرمایه گذاری کنید هدیه به NutritionFacts.org، استفاده از کارت اعتباری یا پی پال. شما همچنین می توانید حرکت کنید فهرست یا چکی را به NutritionFacts.org، صندوق پستی 11400، تاکوما پارک MD 20913 پست کنید.

داوطلبان Spotlight: تاتیانا فرناندز

“من حدود پنج سال پیش و پس از مدتی پیروی از دکتر گرگر، کار داوطلبانه در NutritionFacts را شروع کردم. معتقد بودم که علم و اطلاعات در مورد حقایق تغذیه برای کمک به دیگران و رفاه ما ضروری است. فکر می‌کردم که باید به هر زبانی که ممکن است در دسترس همه باشد. ، بنابراین تصمیم گرفتم به تیم ترجمه اسپانیایی به انگلیسی ملحق شوم. من واقعاً از عضویت در تیم لذت می برم و چیزهای زیادی یاد گرفتم. در حال حاضر، من هماهنگ کننده نظرات YouTube در NutritionFacts هستم. هنوز در حال یادگیری چیزهای زیادی هستم و آن را دوست دارم!

از زمان کودکی، غذای گیاهی مورد علاقه من یک سالاد سبز و بزرگ بوده است. من به معنای واقعی کلمه با خواهرم دعوا می کردم که چه کسی بیشترین سهم را دارد و مامانم همیشه از این واقعیت فرار می کرد که ما سر دسر دعوا نکردیم، ما سر سالاد کاهو دعوا کردیم! “

منتظر سریال Plant Living باشید

هفته آینده مجموعه ایمیل رایگان جدید خود را در مورد زندگی گیاهان راه اندازی خواهیم کرد. این مجموعه 10 هفته ای شامل موضوعاتی مانند سیستم چراغ راهنمایی من، پیشگیری از بیماری، تعویض غذای سالم، ابزارهای برنامه ریزی منو و غیره خواهد بود. مطمئن شوید که در هفته آینده 10 ایمیل برتر سال 2021 را دنبال کنید، که شامل اطلاعات اشتراک برای این مجموعه می شود. و اگر کسی را می شناسید که در مورد رژیم گیاهخواری کنجکاو شده است، او را دعوت کنید شرکت کردن به خبرنامه ما تا آنها بتوانند جزئیات این برنامه رایگان جدید را دریافت کنند و راه اندازی آن را از دست ندهید!

در سلامتی،
مایکل گریر، دکتر

توجه: اگر هنوز این کار را نکرده اید، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه‌های زنده من را که در طول سال مرور می‌شوند تماشا کنید: