افکار جمعه – کافه آشپزخانه مل


مطمئن نبودم که این پست را به موقع منتشر کنم تا همچنان یک پست “جمعه” باشد! #زندگی #تابستان #کمک بفرست (اگرچه «افکار شنبه» هم حلقه خوبی دارد.) 🙂 اما من آن را در بین مسابقات تنیس تابستانی کنار هم کشیدم، و سرکارگر کارهای تابستانی بچه ها در خانه بودم (گاه، بدترین شغل تا کنون ، من نیاز به افزایش حقوق دارم)، و با چیزهای کلی زندگی سرپا بمانم.

امروز هم مثل همیشه تصادفی زیاد!

فراموش نکنید که با همه و همه افکار خود نظر دهید – چه به هر چیزی که من گفتم مربوط باشد یا نه! (فقط یک یادآوری، هیچ یک از محصولاتی که در زیر توصیه می کنم حمایت مالی نمی شوند – من همه آنها را خودم خریداری کرده ام و آنها را توصیه می کنم زیرا آنها را دوست دارم.) 💗

پخت فولاد

از فولاد پخت استفاده کردی؟؟

من از زمان طلوع زمان یک سنگ پیتزا باستانی داشته ام – ما از چیز قدیمی و محبوب برای پیتزای خانگی خود استفاده می کنیم. در حالی که من چیزهای زیادی در مورد آن شنیده ام پخت فولاد برای پیتزا، من هیچ وقت این کار را نکردم.

پیتزای خانگی روی پوست پیتزای چوبی

چند ماه پیش ما در خانه SIL من برای پیتزای خانگی بودیم و او آنها را روی فولاد پخت می پخت. دیدن یک فولاد در حال پخت عالی بود! پوسته پیتزا روی آن چیز پخته شده بود.

سریع به جلو و SIL من، آنجلا، من را با پول غافلگیر کرد تا برای تولدم یک فولاد پخت بخرم! ظاهراً هر بار که یک پیتزا در فر او پخته می‌شد، صورتم به فر او فشار می‌آورد و من را از شدت احاطه کردن فولاد پخت دور می‌کرد. 😉

من در نهایت یک فولاد پخت با ضخامت 3/8 اینچ از 222Steel خریداری کردم (همان جایی که او مال خود را گرفت) و در حالی که کمی نگرانم که هر بار عضله ای را از بلند کردن تکه فولاد پخت بسیار سنگین بکشم. ما از آن استفاده می کنیم، بسیار سرگرم کننده بوده است، و صادقانه بگویم، ما به خاطر آن پیتزای خانگی بسیار بهتری می خوریم.

فولاد پخت فلز

من دوست دارم تجربه شما را بشنوم اگر با فولاد پخت میپزید!

مواد پوستی

من در تغییر روال مراقبت از پوست خود مردد هستم زیرا جوان تر نمی شوم، پوستم با افزایش سن حساس تر می شود و همچنین: تنبل هستم.

من برای اکثر نیازهای مراقبت از پوستم از زمان شماری از BeautyCounter استفاده می کنم (و سال هاست). من شبها هم از این شستشوی صورت استفاده میکنم و از این ضد آفتاب صورت {aff. پیوند} زمانی که به آن نیاز دارم. (آرایش داستان کاملاً دیگری است که می توانیم در زمان دیگری وارد آن شویم.)

اخیراً، من این روتین “با” را که در مورد اسانس بسیار صحبت شده از شرکت Daily Essential اضافه کردم. من از جوجوبا در صبح و از skinbae در شب استفاده کرده‌ام و کاملاً عاشق احساس پوستم هستم – نرم‌تر، مرطوب‌تر و انعطاف‌پذیرتر و به طور کلی سالم تر است.

اسانس جوجوبا

این هر دو عطر اسانس قوی دارند – بنابراین می توانم ببینم که برخی از افراد بوی آن را دوست ندارند، با این حال ما گاهی اوقات در اینجا از روغن های ضروری استفاده می کنیم، بنابراین بوی در واقع برای من خوب و آرامش بخش است و آزاردهنده نیست.

به هر حال، من واقعاً بسیار خوشحالم که آنها را به برنامه سریع صبح و عصر خود اضافه کردم!

آشپزی برای 250+ در کمپ

بسیاری از شما می دانید که من در هفته دوم ژوئن به مدت پنج روز مسئول تمام غذای اردوی یک دختر کلیسا بودم، و خوشحالم که گزارش دهم: تمام شد. و: ما زنده ماندیم!

و: نکات زیادی برای به اشتراک گذاشتن دارم در صورتی که خود را در موقعیتی بیابید که به نحوی بی گناه موافقت کنید برای بیش از 250 نفر در کوه ها آشپزی کنید.

من دارم یک پست عظیم با هزاران تن از جزئیات، موارد قابل چاپ، منوها، بودجه، چه کار کرده و چه چیزهایی که نه. که به زودی خواهد آمد!

در همین حین، فکر کردم چند نکته برجسته را سریع بیان کنم (من به چند مورد از اینها در اینستاگرام اشاره کردم، اما چند مورد دیگر را نیز ذکر می کنم):

  • من نسخه های عظیمی از منو و دستورالعمل های جدول زمانی روزانه را چاپ کردم تا کمیته عالی من مجبور نباشد برای واگذاری هر کار به من تکیه کند. ما اینها را به دیوارهای آشپزخانه کوهستانی روستایی چسباندیم و کمک شگفت انگیزی بود. من آنها را در فتوشاپ ایجاد کردم و آنها را به عنوان نقشه های مهندسی در Staples چاپ کردم (هر کدام فقط چند دلار)، اما در حال کار بر روی یک نسخه قابل چاپ/ویرایش برای پست وبلاگ بزرگ و بزرگم هستم که به زودی در وبلاگی در نزدیکی شما قرار می گیرد. 🙂
طرح منوی پنجشنبه برای کمپ دخترانه
  • یکی از اعضای کمیته، جیل، این هلی کوپتر بامزه را آورد {aff. ارتباط دادن} با او به اردو و جدای از زیبا بودن، بیکن ما را در مواردی که نیاز داشتیم تاپینگ ها را خرد کنیم (و بسیاری از آنها) را نجات داد. من هرگز گوجه فرنگی، توت فرنگی، پیاز یا هر گونه مواد دیگر را برای 270 نفر بدون این چیز در زندگی ام خرد نمی کنم. من شخصاً مالک آن نیستم، اما احتمالاً باید آن را تغییر دهم. هشدار اسپویلر: فقط یکی سفارش داد
  • جیل همچنین ما را متقاعد کرد که هر شب لباسی با موضوع (بسیار ساده!) بپوشیم. این یک ایده لحظه آخری بود (به معنای واقعی کلمه شب قبل از اینکه قرار بود ما را ترک کنیم)، بنابراین ما لزوماً وعده های غذایی را با موضوع خاصی برنامه ریزی نکردیم، اما او این کار را انجام داد. این کاملاً خارج از چرخ های خلاقانه من بود. من مطمئن بودم که غذا را برنامه ریزی می کردم. لباس؟ نه چندان بنابراین او سلطنت را به دست گرفت و وسایل مختلفی را برای همه ما به ارمغان آورد تا از آنها استفاده کنیم … و دختران آن را دوست داشتند. آنها فکر می کردند که بسیار سرگرم کننده و خنده دار است. درس آموخته شده: مل، سرگرم کننده تر باش همچنین، در muumuu سرمایه گذاری کنید.
  • من و کمیته ام همه دسرها را زودتر پختیم و فریز کردیم، و من دوست دارم این یک PSA رسمی باشد که پخت، فراستینگ، پاشیدن و انجماد شیرینی‌های شکری بسیار عالی عمل می‌کند. ما بیش از 300 عدد از این شیرینی‌های شکری درست کردیم (با بیکینگ پودر را با خامه تارتار عوض می‌کنیم) و پس از ذوب شدن، طعم تازه‌ای مانند روزی که درست می‌شدند بودند (و اگر بگوییم این شیرینی‌ها فوق‌العاده بودند، کاملاً دست کم گرفته می‌شود). من همچنین یک نسخه بدون گلوتن برای دختران GF ما ساختم که آرد بدون گلوتن را با آرد همه منظوره عوض می‌کنند و مطمئن می‌شوند که پاشش‌ها بدون گلوتن هستند.
  • من همچنین نه ورقه تابه از این دستور کوکی s’mores درست کردم (تبدیل آن به یک کوکی نواری). سه برابر کردن دسته و تقسیم آن بین دو تابه نیم ورقه بسیار خوب کار کرد.

بیشتر در این جبهه در پیش است. گوش به زنگ باشید!

برنامه های تابستانی/ مشاغل تولید نان

برنامه های تابستانی همیشه… جالب هستند. درست زمانی که فکر می‌کنم چیزهایی را فهمیده‌ام، وارد تابستان جدیدی می‌شویم با سنین جدید بچه‌ها (سلام، نوجوانان، شما زندگی را سرگرم‌کننده و «جالب» می‌کنید) و من باید به نوعی در همه چیز تجدید نظر کنم.

تابستان امسال در خانه ما، دو مسن ترین من (18 و 16 ساله) به طور تمام وقت در یک انبار کار می کنند و مونتاژ تجهیزات را انجام می دهند، سومین پیر من (14) چند شیفت در هفته در بستنی فروشی شهر کوچک ما کار می کند. یک نوجوان 13 ساله قبل از اینکه شغل تابستانی در سال های آینده به او ضربه بزند، کمی از آزادی لذت می برد (و همچنین کمی برای ما در ملک ما کار می کند)، و ساکن 10 ساله من کار تولید نان خود را راه اندازی کرد.

دختری که تابه ورق را با دو قرص نان در دست دارد

او راه برادران کارآفرین خود را دنبال می کند – چند نفر از آنها تابستان های بیست ساله خود را صرف ساخت، انجماد و فروش خمیر کوکی کرده اند.

دو هفته بعد و من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم که چگونه او می تواند 10 تا 12 قرص نان را در روز تولید کند (او آن را 1-2 روز در هفته به قیمت 5 دلار به ازای هر قرص می فروشد)! او این نان رزماری و این نان فرانسوی را می فروشد. او در حال حاضر مشتریان وفاداری دارد، و این یک راه عالی برای او برای کسب درآمد از چیزهایی است که می‌خواهد برای آنها پس انداز کند و همچنین برای کمک به برخی از پروژه‌های پناهندگی (به زیر مراجعه کنید).

برنامه های تابستانی شما شامل چه مواردی است؟

برخی از داوطلبان

در چند ماه گذشته، من در یک آژانس محلی پناهندگان داوطلب بودم و توانستم بچه‌هایم را برای کمک به چند رویداد (استراحت خانواده‌ها به آپارتمان‌های جدید، تحویل غذا به خانواده‌های پناهنده‌ای که موقتاً در آنجا می‌مانند) همراه کنم. اقامتگاه و چند مورد دیگر). این یک تجربه واقعاً چشم باز، فروتنانه و شگفت انگیز برای همه ما بود.

اخیراً، بچه‌های من ساعت‌ها وقت خود را صرف ساختن دستبند و حیوانات منجوق کرده‌اند تا هنگام تحویل غذا به فرزندان خانواده‌های پناهنده منتقل شوند.

دختر و پسری که کیسه ای از مهره در دست دارند

جدای از لذت اهدای آنها به بچه های ناز دوچرخه سواری در راهروهای مرکز اسکان موقت، باعث شد به یاد بیاورم و بفهمم که چقدر برای بچه هایم انجام یک پروژه حیله گر/خلاقانه تابستانی لذت بخش است.

فکر می‌کنم می‌توانیم فقط یک میز کوچک بچینیم تا آنها بتوانند به ساخت این حیوانات مهره‌ای، دستبندها و دیگر صنایع دستی حیله‌گری که پیدا می‌کنیم ادامه دهند.

این کتابی است که ما استفاده می کنیم {aff. ارتباط دادن} برای حیوانات مهره ای نمی خواهم دروغ بگویم و نمی خواهم لاف بزنم، اما من هستم واقعا در ساختن قورباغه خوب است (بعد از اینکه مجبور شدم کودک 14 ساله ام را به من نشان دهد که چگونه بازوها را انجام دهم).

حیوانات مهره ای

دستبندها را هم از این دانه های شیشه ای درست کردیم aff ارتباط دادن (وقتی یک راه ساده تر برای نخ کشیدن آنها با سوزن در گوگل جستجو کردم، شروع به تکان دادن کردیم!).

آیا پروژه های صنایع دستی سرگرم کننده دیگری برای ما در این تابستان دارید؟ برای همه ما (از جمله پسران نوجوان!) خوب است.

نکته دستور پخت تصادفی

آیا این پای ستاره ای ریواس توت فرنگی را می شناسید؟

خب، رفتم برای روز پدر درستش کنم و فهمیدم یادم رفته بود توت فرنگی بخرم. خارق العاده.

من که قبلاً در بیابان علف های هرز حیاط کناری خود به دام افتاده بودم تا ریواس را برداشت کنم، نمی خواستم تسلیم شوم.

بنابراین بالا و پایین را از طریق بیابان فریزر به هم ریخته خود جستجو کردم و یک ترکیب توت سه گانه یخ زده (از Costco) پیدا کردم. من مخلوط توت سه گانه یخ زده را برای توت فرنگی استفاده کردم، نشاسته ذرت را 2 قاشق غذاخوری افزایش دادم و به سراغش رفتم.

پای ریواس توت سه گانه

و احتمالا یکی از بهترین کیک های تاریخ بوده است. اخلاق داستان: شاید، همیشه، توت فرنگی را فراموش کنم؟

پایان

با تشکر از شما برای رسیدن به این نقطه! من از تک تک شما بسیار سپاسگزارم. همه چیزهایی که با من به اشتراک می گذارید و همه حمایت هایی که هر روز و سال به سال از من می کنید. من عاشق شنیدن از شما هستم.

عاشقشم.

من دستور العمل های زیادی برای پست کردن در تابستان دارم و چند پروژه ویدیویی سرگرم کننده در آینده دارم! اما مانند بسیاری از شما، من نیز سعی می کنم در مورد زمانی که در اختیار دارم عمدی باشم. و زندگی گاهی بسیار واقعی می شود (بخوانید: نوعی سخت). بنابراین ما خواهیم دید که چگونه همه چیز بازی می کند!

من در حال حاضر در 15 تا 20 جفت شلوار گلف دفن شده‌ام، زیرا سعی می‌کنیم سایز/نوع شلوار مناسب را برای پسرم که در حال آماده شدن برای خدمت در یک مأموریت کلیسا به برزیل است (او در ماه اوت می‌رود) و همچنین مشخص کنیم. با دو بچه خوک که اخیراً در مزرعه بسیار مصنوعی ما به دنیا آمده بودند، رفت و آمد داشتیم.

زمان زودگذر است هدف من این است که از استرسی که اغلب در شرایط خاص احساس می کنم دوری کنم و واقعاً، واقعاً برای هر لحظه ای که با افرادی که دوستشان دارم، سپاسگزار باشم.

با آرزوی تابستانی شاد و شاد!

سلب مسئولیت: من یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه Amazon Services LLC Associates هستم، یک برنامه تبلیغاتی وابسته که برای فراهم کردن وسیله‌ای برای کسب هزینه از طریق پیوند به Amazon.com و سایت‌های وابسته طراحی شده است. من به عنوان یک همکار آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم.