اگزما و رژیم غذایی – 5 ابر غذای برتر

بدن ناسالم تمایل به ابتلا به انواع بیماری ها از جمله اگزما دارد. بنابراین مطمئناً منطقی است که هر کاری را که لازم است انجام دهید تا بدن خود را در شرایط عالی قرار دهید. سلامتی در بدن در پوست شما منعکس خواهد شد. با گنجاندن سوپر فودها در رژیم غذایی روزانه خود، راه طولانی برای دستیابی به سلامت پوست بهینه خواهید داشت. در واقع، بسیاری از مبتلایان به اگزما دریافته‌اند که با وارد کردن چند سوپر فود در رژیم روزانه‌شان، پوست اگزمایی آنها التیام یافته و سفت، لطیف و هیدراته شده است.

بهترین سوپر غذاها برای پوست عبارتند از:

1. چمن جو سبز

2. جعفری

3. کتان

4. آلوئه ورا

5. کینوا

اولین 5 داروی فوق العاده غذایی برای اگزما، علف جو سبز است که یک دفع کننده سموم است. سرشار از آنتی اکسیدان است و سموم، مواد شیمیایی، تشعشعات و فلزات را از بدن دفع می کند. همچنین در مبارزه با رادیکال های آزاد و یک منبع پروتئین درخشان عالی است. اگر به طور ناگهانی خود را روی ماه دیدید و فقط علف جو سبز برای خوردن داشتید، می توانید تا سنین پیری زندگی کنید. علف جو نه تنها حاوی منابع فراوانی از آنزیم ها، اسیدهای آمینه، ویتامین ها، کلروفیل و مواد معدنی است، بلکه حاوی SOD (سوپراکسید دیسموتاز)، ماده آنتی اکسیدانی مهمی است که سموم را پاک می کند. کلروفیل موجود در علف جو سبز در ایجاد خون درجه یک قوی است و در بهبود زخم ها موثر است.

دومین داروی فوق‌العاده غذایی برای اگزما جعفری است. Parlsey به مکانیسم دفاعی پوست کمک می کند و باکتری های بد را از بین می برد. جعفری حاوی ویتامین های زیادی از جمله بتاکاروتن، ویتامین B12، کلروفیل، کلسیم و ویتامین C است. جعفری خون و تمام مایعات بدن را پاکسازی می کند و همچنین از هضم، کبد و کلیه ها پشتیبانی می کند – این در پوست شما منعکس می شود. مصرف روزانه جعفری باعث ایجاد رطوبت در بدن، تغذیه هر سلول و بازیابی سلامت پوست شما می شود.

سومین داروی فوق‌العاده عالی برای اگزما، کتان است، دانه‌ای شگفت‌انگیز که روده بزرگ را روان می‌کند، طحال، لوزالمعده و سیستم ایمنی را تغذیه می‌کند که همه اینها برای درمان طبیعی اگزما بسیار مهم هستند. دانه کتان در تعادل کامل حاوی اسیدهای چرب ضروری امگا 3 و امگا 6 است. این اسیدهای چرب حیاتی هستند زیرا بدن نمی تواند آنها را تولید کند. با گنجاندن دانه کتان در رژیم غذایی خود به بدن کمک می کنید تا غشا را تقویت کند، که روند بهبودی را تسریع کرده و بافت سلولی جدید را با سرعت بیشتری ایجاد می کند.

چهارمین داروی فوق العاده غذایی برای اگزما آلوئه ورا است. آلوئه ورا یک شفابخش و تقویت کننده عالی است. از طریق التیام بثورات، به پوست شما کمک خواهد کرد. آلوئه ورا در ترمیم بافت آسیب دیده و کاهش التهاب قوی است. مصرف منظم آلوئه ورا التهاب را کاهش می دهد، ضد باکتری است، بسیار محرک سیستم ایمنی است و در ترمیم بافت موثر است.

پنجمین داروی فوق العاده غذایی برای اگزما کینوا است. دانه غلات قوی، کینوا بسیار شبیه به جو است و اغلب برای تهیه فرنی استفاده می شود. کینوا یکی از بهترین حمایت کننده ها برای کلیه ها است. کینوا سرشار از اسیدهای آمینه ضروری است و سرشار از کلسیم است.

سوپر فودهای فوق تفاوت قابل توجهی در سلامت پوست شما ایجاد می کنند. آنها را یکی یکی معرفی کنید و ببینید که پوست شما با سرعتی بسیار سریعتر و دائمی تر بهبود می یابد. پنج غذای فوق العاده بالا می توانند اگزما را کاملاً درمان کنند. فقط آنها را امتحان کنید.