ایده های جمعه – آشپزخانه کافه میلز


ژانویه. چه ماهي چه ماهي

چطور هستید؟ این سوال عمق دارد. خیلی دوست دارم بدونم: حالت چطوره؟؟

از آخرین پست جمعه من مدت زیادی می گذرد، و با توجه به اینکه برخی از پست های مورد علاقه من هستند (به سادگی بر اساس همه چیزهایی که با من در نظرات به اشتراک می گذارید)، می دانستم که می خواهم (نیاز دارم؟) امروز یکی از آنها را دریافت کنم.

ممکن است جمعه کمی از نیمه شب گذشته باشد، اما ما همچنان به این پست «افکار جمعه» می گوییم! 🙂

1. قطعنامه های سال نو

بله، بله، می دانم که اساساً فوریه است، اما تصمیمات سال نو شما چگونه پیش می رود؟

به رسمیت شناختن: من آنها را نمی گذارم. سال‌ها می‌دانستم که از تصمیم‌های سال نو متنفرم، زیرا آنها باعث می‌شوند احساس گناه، فشار و شکست داشته باشم. من هدف گذاری را دوست دارم، اما فشاری را که برای تعیین همه هدف ها در اول ژانویه وجود دارد، دوست ندارم.

امسال کارم را جوان و پر از امید شروع کردم. بالاخره قرار بود کتاب آشپزی بنویسم! او به چندین پروژه دیگر (وبلاگی و غیر مرتبط با وبلاگ) پرداخت.

روزها از امضای قرارداد کتاب آشپزی فاصله داشتم که ژانویه واقعا موفقیت خلاصه کردن همه چیز سخت است، اما بیایید بگوییم که سال 2022 بهترین شروع یک سال در تاریخ برای من و خانواده ام نبود.

بیماری های غیر منتظره از دست دادن شغل غیرمنتظره تعهدات غیر منتظره دلایل غیرمنتظره برای نفس عمیق کشیدن و همچنین جستجوی نعمت. به نظر می رسد چالش های عمیق و غیرمنتظره و جست و جوی روح (و نفس گیر) در هر سطحی باشد.

بنابراین، مجبور شدم مجموعه‌هایم را کمی سازماندهی کنم و واقعاً به این کلمات اعتقاد داشته باشم: برای هر چیزی زمان و فصلی وجود دارد. و اکنون، در این لحظه از 28 ژانویه، زمان و فصل من ادامه دارد. و من می توانم این کار را انجام دهم.

اوضاع برای شما در سال 2022 چگونه پیش می رود؟ من واقعا می خواهم بدانم.

مایل
مستندات بی‌درنگ از پنهان شدن من در کمد خود در بعدازظهر یکشنبه بعد از اینکه واقعاً ارگ را در کلیسا به هم ریختم و سعی کردم از همه به هم ریختگی خانه‌ام جلوگیری کنم.

2. میکروبلیدینگ

یک سوال بسیار بی اهمیت در اینجا، با این حال من واقعا دوست دارم بدانم. میکروبلیدینگ ابرو؟ آیا تو این کار رو کردی؟ آیا آن را توصیه می کنم؟

من سابقه بیماری تیروئید دارم (در سال 2008 به بیماری هاشیموتو و سرطان تیروئید مبتلا شدم؛ عمل جراحی و پرتودرمانی انجام دادم و از آن زمان به بعد برای تنظیم هورمون های تیروئید تلاش های زیادی داشتم).

در میان بسیاری از زمینه های زندگی (!!) که ابروهای من تحت تأثیر قرار می گیرند. این ممکن است عجیب به نظر برسد، اما نازک شدن ابرو یا ریزش مو ناشی از تیروئید + واقعاً رایج است. که خسته کننده و آزاردهنده است.

ابروهای کوچک ضعیف من در سال گذشته با توجه به میکروبلیدینگ بدتر شده اند، اما من یک اسکیت باز هستم.

خواهرم این کار را کرد (او همان مشکلات تیروئیدی را دارد که من دارم)، و طبیعی و شگفت انگیز به نظر می رسد، اما من عصبی هستم، زیرا فقط می دانم که در نهایت شبیه برت از خیابان سزامی خواهم شد (توهین نکن، برت، شما مورد علاقه من هستید).

برت

ایده ها؟ نصیحت؟ مزایا و معایب؟

آیا توصیه دیگری برای ابروها وجود دارد؟ من زیاد آرایش نمی‌کنم، بنابراین تلاش برای کشیدن ابروهایم با نوعی «ابزار»، من را بیشتر از میکروبلیدینگ، tbh عصبی می‌کند.

3. چیزهایی که دوست دارم

این گلدان غرغره {Aff. ارتباط دادن} مامانم برای کریسمس به من داد. راستش این هوشمندانه ترین و بامزه ترین هدیه است. بچه های من هرگز در زندگی خود اینقدر آب ننوشیده اند. در حین ریختن گلدان تکان می خورد و به نظر می رسد که صدای لرزان هرگز قدیمی نمی شود. خیلی سرگرم کننده. من رنگ سفید دارم، اما برخی از تغییرات رنگی به صورت آنلاین وجود دارد (در اینجا و در آمازون اگر “غرغره گلدان” را جستجو کنید).

کاسه غرغره

اینها کلوچه های شکری هستند. آنها سطح بعدی خوشمزه هستند. احتمالاً در دو هفته گذشته هشت بار در رویدادهای مختلف موفق به انجام این کار شده اید، و آنها هرگز واقعاً پیر نشده اند. هفته گذشته یکی از دوستان ناز به من گفت که وقتی یکی را می خورد، مثل این است که همزمان از ابر نرم و یک رنگین کمان گاز بگیرد. بنابراین. من یک حلقه سفارشی اینستاگرام برای آن ساختم.

افکار جمعه

این شیرین بیان ترش و شیرین. {Aff. ارتباط دادن} پاییز گذشته در اینستاگرام در مورد آن پست گذاشتم. اما من هنوز اینجا هستم، چهار ماه بعد، کیسه به کیسه را استنشاق می کنم. دسر شیرین و ترش مورد علاقه من است. و این گیاهان کوچک شیرین بیان با پوشش شیرین و ترش خود به همان اندازه شگفت انگیز هستند. من 12 کیسه را به طور همزمان در آمازون می خرم و گاهی اوقات آنها را به اشتراک می گذارم.

افکار جمعه

4. برنده هدیه کریسمس

در حالی که ما در مورد اقلام برنده هستیم … امسال کریسمس، تصمیم گرفتم به هر بچه یک جعبه اشتراک 3 ماهه بدهم. این موفقیت بزرگ غیرمنتظره کریسمس بود. معلوم شد، بچه های من وقتی بسته ای از طریق پست دریافت می کنند، سرگیجه می گیرند آنها نام روی آن است (به‌جای به‌روزرسانی‌های روزانه تحویل عمده آمازون، همه به «آهم، من» است.

Snack Box مشترک شوید

ما فقط یک ماه وقت داریم، اما هر کدام برای بچه‌ای که به دنیا آورده‌اند موفق و عالی بوده‌اند.

جعبه اسنک بسیار سرگرم کننده و منحصر به فرد (و خوشمزه!) بود.

اعتراف می‌کنم که یکی از طعم‌های رامن جی باکس باعث شد من به کناری نگاه کنم (اما او آن را دوست داشت).

جعبه‌های کیوی بچه‌ها را ساعت‌ها مشغول نگه داشت، و کید، سرآشپزی که اینجا می‌ماند، با صبحانه خودش خوشحال شد (اگرچه باید به این فکر می‌کردم چون فکر می‌کنم ممکن است در بیشتر جعبه‌ها قهوه باشد – ما قهوه نمی‌خوریم. ، اگرچه یکی از عطرهای مورد علاقه من است، بنابراین به نظر می رسد که او قرار است قهوه را به چند معلم مورد علاقه اش در مدرسه تقدیم کند.)

توجه: دیگر موفقیت بزرگ کریسمس، جعبه‌های پازل خانگی بود که برایان هم برای بچه‌ها و هم برای وسایل راحتی که در شب کریسمس دریافت کردند، درست کرد. ما مجبور شدیم در مورد مکان و زمان مناسب برای مکانی که Comfys به آن اشاره کرد، صحبت کنیم. همانطور که در کلیسا نیست.

5. وردل

من تقریبا جرات نمی کنم بپرسم، اما آیا تا به حال سوار قطار وردل شده اید؟

افکار جمعه

ما تازه کار هستیم (یک روز طول کشید تا یک گیک شوم – من عاشق بازی های کلمه ای هستم). حتی با وجود اینکه ما “آن افراد” نیستیم (هاها) ما آمار خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذاریم… و در واقع از آنجایی که نوجوانان رسانه های اجتماعی ندارند… ما به اشتراک گذاری پیام های متنی گروهی خانواده ادامه می دهیم.

من احساس می کنم این بسیار رقابتی است. 🙂

6. کشتی + والیبال

ما یک خانواده کشتی هستیم. و در این زمان از سال او مشغول است، مشغول به کشتی دبیرستان.

هر سه دانش آموز دبیرستانی من کشتی می گیرند. آن است بهترین زمان ها (من عاشق تماشای آنها هستم، حتی اگر زیاد تاب بخورم و گاهی اوقات، حتی پس از 12 سال که مامان کشتی هستم، هنوز هم فریاد می زنم “آغوشش را پاره کن!!” علیرغم اینکه آنها به من می گویند این توصیه مفیدی برای کشتی نیست و من لطفاً فقط بی سر و صدا تماشا کنید یا نیمی از تشویق نلسون را بچسبانید؟) و بدترین زمان ها (در این فصل از مصدومیت و وسایل بدبوی کشتی رنج برد.)

نگران نباشید، آنها بیشتر از آن چیزی که حالات چهره شان در این عکس نشان می دهد هیجان زده هستند. (سایدنت: عکس های پسران و نوجوانان، شاهزاده خانم من؟)

افکار جمعه

در صورتی که کشتی و حمایت مالی را دنبال کرده باشید (اگر این کار را نکنید اشکالی ندارد)، ما 98 پوند، 145 پوند و 120 پوند داریم.

خاطرات آن سال‌هایی را یادآوری می‌کند که جوان‌تر بودند و هیچ ابایی از دویدن در اطراف خانه 950 فوت مربعی ما در شمال مینه‌سوتا در مجردهای یک روزه‌شان نداشتند. اوه صبر کنید، آنها هنوز هم دارند. بازم: پسرهای نوجوان شاهزاده؟؟

افکار جمعه

و در حالی که ما در مورد عکس های کشتی نوستالژیک هستیم (این وبلاگ من است، فکر می کنم امروز از سوراخ خرگوش کشتی پایین می روم و هیچ کس نمی تواند جلوی من را بگیرد)، این یکی از چند عکس مورد علاقه من است. سال ها پیش، زمانی که چهار پسر در فصل باشگاهی کشتی می گرفتند. حدس می‌زنم این را به‌عنوان یک رایانه رومیزی روی تلفنم قرار می‌دهم تا به من یادآوری کند که در روزهای سخت بزرگ کردن بچه‌ها و زندگی، زمان‌های بسیار خوبی نیز وجود داشت.

افکار جمعه

خبر دیگر اینکه خواهر کوچک برای اولین بار است که والیبال بازی می کند و آن را دوست دارد! این یک تجربه جدید برای همه ما است (نگران نباشید، من دهانم را بستم و همان عبارات ناراحت کننده ای را که در مسابقات کشتی انجام می دهم فریاد نمی زنم) و بسیار سرگرم کننده بود.

و او در یک تیم با پسر عمویش خواهد بود که اتفاقا تولدش دقیقاً مشابه تولد اوست، بنابراین به زبان دختران 9 ساله: ohmygoshthisisthebestthingeverrrrr!!!! و من با او موافقم: این بهترین چیز است.

افکار جمعه

7. از دست دادن دوستان

در میان همه چیزهایی که ژانویه به ما داده است، خوب یا بد، ما دوست فوق‌العاده عزیزمان، همسایه همسایه، مادربزرگ خوانده‌مان را در این هفته از دست داده‌ایم. 💔

من او را اینجا در وبلاگ (در این پست کیک) و اینجا در این پست فکر جمعه دیدم که در مورد پسرش جارد صحبت می کند که در حال مبارزه با آلزایمر اولیه بود (و پاییز گذشته درگذشت).

کارول بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما برای 7 و 1/2 سال گذشته از زمانی که ما در اینجا زندگی می کنیم بوده است.

از دست دادن او ناگهانی و غیرمنتظره بود. من اینجا نشسته ام و از میان چشمان اشک آلود نگاه می کنم و سعی می کنم این را بنویسم. هنوز واقعی به نظر نمی رسد. و این منصفانه به نظر نمی رسد.

کارول عاقل ترین و مهربان ترین زن بود. با گذشت سالها، او تبدیل به یک دوست عزیز و دوست صمیمی شده است. من خیلی دلم برای او تنگ خواهد شد (و همینطور برای همه او، به خصوص کم، که چند بار در هفته راه می رفت و پشت کارول می نشست و در مورد بچه گربه ها، مدرسه و نحوه برخورد با خواهر و برادرهای مزاحم با او صحبت می کرد).

خانواده او برای او همه چیز دارد. 12 فرزند. بیش از 70 نوه و بیش از 10 نوه.

امیدوارم وقتی بزرگتر شدم مثل او باشم. او فوق العاده بود و ما بسیار دلتنگ او خواهیم شد.

افکار جمعه

8. جای خالی را پر کنید

چگونه به این پایان خواهید داد؟

من آرزو می کنم ________________________________

فکر کنم باهاش ​​همراه بشم:

ای کاش این محدودیت را داشتم که قبل از نیمه شب بخوابم.

و

آرزو دارم درد و بی عدالتی را در این دنیا برای کسانی که دوستشان دارم برطرف کنم.

این یک پست طولانی برای افکار جمعه بود. اگه تا آخرش برسی…خب همونطور که همیشه میگم لایق جایزه هستی. کوکی. 12 1/2 کوکی! از شما قدردانی میکنم. خیلی زیاد.

سلب مسئولیت: من یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه Amazon Services LLC Associates هستم، یک برنامه تبلیغاتی وابسته که وسیله‌ای برای کسب هزینه از طریق پیوند به Amazon.com و سایت‌های وابسته به من می‌دهد. به عنوان یک شریک آمازون، من از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم.