با پول نمی توان تناسب اندام خرید، باید آن را به دست آورید

مدتهاست گفته می شود که با پول نمی توان همه چیز را خرید و اگر واقعاً صادق باشند و حماقت را کنار بگذارند، اکثر آنها موافق خواهند بود. پول نمی تواند عشق واقعی شما را بخرد. پول نمی تواند جوانی شما را بخرد یا عزیزانی را که از دنیا رفته اند بازگرداند. و علاوه بر این، پول نمی تواند تناسب اندام را بخرد، مهم نیست که چقدر از جیب خود بیرون بیاورید.

برای روشن شدن این نکته، تمام پول های دنیا نمی توانند به طور خودکار آن هیکل کامل را ایجاد کنند، صرف نظر از اینکه چقدر مایل به پرداخت هستید. مطمئناً پول می تواند هزینه عضویت در باشگاه خصوصی را بپردازد یا حتی به شما این امکان را می دهد که سالن بدنسازی خود را در حیاط خلوت خود بسازید. پول همچنین به شما این امکان را می دهد که یک مربی شخصی 24 ساعته به همراه یک سرآشپز استخدام کنید تا هر زمان که به یک غذای سالم نیاز دارید، در تماس باشید.

پول همچنین می تواند هزینه جراحی های کاهش وزن یا “تاپ شکم” را بپردازد که می تواند ظاهر کاهش وزن را ایجاد کند. با این حال حتی در این مورد نیز فرد مناسب نیست، فقط چربی کمتری دارد – مورد کاملاً متفاوت.

با این حال، حتی با وجود این چیزهایی که با پول می توان به طور بالقوه خرید، آنها به طور جادویی شما را تناسب اندام نمی کنند. عرق و تلاش همچنان باید از شما سرازیر شود و این چیزی است که با پول نمی توان خرید.

شما باید تناسب اندام داشته باشید و زیبایی آن در همین است. مهم نیست که یک فرد چقدر ثروتمند یا فقیر است، تناسب اندام چیزی است که در مورد وضعیت مالی شما قضاوت نمی کند.

اگر تا به حال برد پیت را در فیلم تروی، هنری کاویل در مرد پولادین یا کریس همسورث در نقش ثور در فیلم انتقام جویان دیده اید، این بازیگران مشهور مجبور بودند چند ماه به طور مداوم ورزش کنند و غذای مغذی بخورند تا بدن خود را تقویت کنند. برای نقش هایشان مورد نیاز است.

باور نمی کنی؟ یوتیوب یا گوگل برنامه تمرینی و تغذیه ای خود را خواهید دید و خواهید دید که آنها باید چه کار می کردند تا به اندام برسند. حتی این بازیگران ثروتمند و مشهور باید برای رسیدن به تناسب اندام وقت بگذارند.

وقتی با این واقعیت کنار آمدید، خواهید دید که با پول نمی توان تناسب اندام را خرید، این چیزی است که باید به دست آورد. اگر به شما انگیزه می دهد، فقط این مانترا را حفظ کنید: “اگر براد مجبور بود این کار را انجام دهد، من می توانم انجامش دهم!”

آن را روی دوش خود بگیرید و با تمام وجود خود را به یک برنامه تناسب اندام متعهد کنید. مایل باشید 4 تا 6 روز در هفته برای مدت زمان مشخصی ورزش کنید، حتی اگر در شروع کار فقط 20 تا 30 دقیقه باشد.

هر کس باید از جایی شروع کند، اما نکته اصلی شروع است.

طبیعتاً این عادت مستلزم عادت کردن است، اما هر چه بهتر به برنامه تناسب اندام خود پایبند باشید، سریعتر به بخش مهمی از زندگی شما تبدیل خواهد شد. هنگامی که برای مدت معینی به برنامه تمرینی خود پایبند باشید، متوجه خواهید شد که واقعاً با پول نمی توان تناسب اندام را خرید. شما فقط از طریق سخت کوشی و اراده به تناسب اندام خواهید رسید.

اهمیت قرار دادن تغذیه سالم در برنامه تناسب اندام خود را فراموش نکنید تا نتایج کاهش وزن شما حتی بیشتر تقویت شود. هنگامی که بتوانید هر دوی این عادات سالم را به طور منظم ترکیب کنید، کاهش وزن و تناسب اندام بسیار سریعتر از آنچه فکرش را می کردید به دست می آید.

بنابراین با هر قدم دویدن، دویدن در استخر یا مایل با دوچرخه ورزشی، به خاطر داشته باشید که نمی توانید تناسب اندام بخرید، بلکه باید آن را به دست آورید. در این لحظه هر چقدر هم که ممکن است سخت به نظر برسد، بدانید که در پایان این سفر از آنچه به دست آورده اید لذت خواهید برد، به این افتخار می کنید که همه آن را به تنهایی انجام داده اید.