با یک بطری شیکر پروتئینی، شیک به مواد مایع را آماده کنید

با یک بطری شیکر تغذیه، به راحتی انواع مختلفی از شیک های پروتئینی با طعم عالی، کوکتل ها و آب میوه ها به سس ها یا تخم مرغ ها را تهیه کنید.

یک بطری شیکر پروتئینی با ظرفیت 20 تا 28 اونس به دلیل داشتن صافی منحصربفرد، صفحه داخلی یا توپ سیمی که دارد، قادر است نوشیدنی های بهداشتی، جایگزین های وعده غذایی، قبل از تمرین و آب میوه ها را به قوام سبک و صافی آماده کند. آن توده ها یا توده های مخلوط را بالا ببرید.

یک بطری سبک ورزشی به گونه ای طراحی شده است که به فرد فعال اجازه می دهد یک مخلوط صاف و تازه آماده شده را مستقیماً از بطری بنوشد، بدون نیاز به انتقال به لیوان یا لیوان – این می تواند انتخاب ایده آلی برای کسانی باشد که در باشگاه هستند و در حال سفر هستند. در حال حرکت، یا بدون دسترسی به یک مخلوط کن بالا.

یک فنجان مخلوط کن مدرن مجهز به یک دهانه آبخوری آسان، یک دهانه سخاوتمندانه برای سهولت در ریختن تکان های پودری یا مواد تشکیل دهنده، یک درب محکم و محکم برای اطمینان از عدم نشتی، و یک بخش پایینی باریک برای نشستن به راحتی در بیشتر موارد. جا لیوانی خودرو

علاوه بر توانایی آن در ترکیب شیک های قبل از تمرین برای یک فرد ورزشکار، یک بطری شیکر با این طبیعت برای دو برابر کردن به عنوان یک ابزار آشپزخانه مناسب نیز عالی است، با مخلوط کردن تخم مرغ برای املت با سس یا سس – همه به یک قوام سبک و یکدست. .

اگر در جستجوی جایگزینی قدرتمندتر برای لیوان های لرزش دستی هستید، یک میکسر رومیزی با موتور 7000 تا 9000 دور در دقیقه و ظرفیت بزرگ خود، انتخابی عالی برای ترکیب پودرهای مغذی، پروتئین و انرژی ارائه می دهد که بدون توده ها تمام می شود. ، حتی در سخت ترین مواد تشکیل دهنده.

به طور کلی، یک لیوان شیکر چند منظوره قطعه ای عالی برای بدنسازان، علاقه مندان به تناسب اندام تا سرآشپز خانه است تا به سرعت و به راحتی مجموعه ای کامل از شیکرهای پودر و مواد غذایی را در عرض چند ثانیه آماده کنند.