بدن تابستانی خود را شروع کنید!

رژیم های مد روز تکان می دهد. قرصهای رژیمی. ممکن است همه آن را امتحان کرده باشید، اما واقعیت این است که تنها راه کاهش وزن پایدار و مادام‌العمر از طریق یک رژیم غذایی سالم و تمیز است. می دانیم که سخت است. ما می دانیم که وسوسه های آن پیتزای شب جمعه یا کاسه مک و پنیر عجله ای بعد از کار قوی هستند. اما شما می توانید قوی تر از هوس های خود باشید و با همکاری با Workout Meals وزن کم کنید.

ضرب المثل قدیمی درست است: بیرونی سالم از درون شروع می شود. اگر مصمم هستید که بدنتان را با لگد زدن تغییر دهید، اما در متعادل کردن این موضوع با واقعیت آشپزی و غذا خوردن برای کاهش وزن در میان روزهای پرمشغله خود مشکل دارید، وعده‌های غذایی تمرینی را انتخاب کنید. تصور کنید که غذاهای لذیذ و خوشمزه که توسط سرآشپز درب منزل شما تحویل داده می شود و 100% از مشکلات برنامه ریزی و آماده سازی غذا را از بین می برد. این آسان و مقرون به صرفه است – و نتیجه می دهد.

آیا ورزش کافی نیست؟

خوب، ورزش نیز حیاتی است. تمرینات کاردیو و وزنه به طور منظم شما را سریعتر به هدفتان می رساند و بدنی قوی تر و لاغرتر خواهید داشت. این به حفظ سلامت قلب و ریه ها و حتی سالم تر شدن ذهنیت شما کمک می کند. با این حال، می‌توانید ساعت‌ها در باشگاه با پمپاژ آهن و کوبیدن روی تردمیل بگذرانید، اما اگر بدن خود را با وعده‌های غذایی سنگین و پر کالری و نه با مواد مغذی غنی کنید، هرگز به نتایجی که همیشه می‌خواستید نخواهید رسید. عادت زنانه.

چرا غذاهای تمرینی را انتخاب کنید؟

ما معتقدیم زندگی برای زندگی کردن است – نه آشپزی – و بهترین زندگی با بدنی لاغر و متناسب است. ماموریت ما این است که با ایجاد کاهش وزن لذت بخش، سالم و مهمتر از همه راحت، به شما کمک کنیم تا به این هدف برسیم. ما آماده سازی غذا را برای شما انجام می دهیم. ما مواد اولیه با کیفیت را تهیه می کنیم و وعده های غذایی شما را آماده می کنیم. ما آنها را درب منزل شما تحویل می دهیم. پس چیکار میکنی؟ بخورید، لذت ببرید و شروع به حذف اهداف کاهش وزن خود از پارک کنید.

تازه بهترین است

فقط به این دلیل که شما تمیز غذا می خورید، به این معنی نیست که نمی توانید غذاهای خوشمزه و مقوی بخورید. ما فقط از محصولات تازه و با کیفیت بالا همراه با لمس جادویی سرآشپز خود استفاده می کنیم. اینجا غذای منجمد ممنوع است. وعده های غذایی شما بسته شده و آماده نگهداری تا یک هفته در یخچال است. البته، تنوع، کلید کاهش وزن طولانی مدت است، بنابراین ما اطمینان می دهیم که وعده های غذایی جدید همیشه به منوی گسترده ما اضافه می شود.

دیگر بهانه ای نیست

برنامه های غذایی ما ساده ترین راه برای لذت بردن از غذای عالی در حالی که آن کیلوها را از دست می دهید است. با انتخاب غذاهای دلخواه خود از منوی ما، برنامه غذایی هفتگی خود را بسازید، یا برنامه غذایی لاغر، لاغر یا انبوه ما را با وعده های غذایی ماکرو از پیش انتخاب شده برای برنامه غذایی بهینه و راحت برای کاهش وزن انتخاب کنید. با ارائه وعده‌های غذایی امروز دقیقاً در اطراف سیدنی، ملبورن، ساحل طلایی، کانبرا، نیوکاسل، ولونگونگ و ساحل مرکزی، اکنون زمان آن است که تبدیل خود را به یک زن سالم‌تر، شادتر و لاغرتر آغاز کنید.