بدن سازی – چرا پروتئین آب پنیر تغذیه بهینه بهترین است

بدن انسان معبد روح است. بدن سالم اعتماد به نفسی را ایجاد می کند که تحسین دیگران را برانگیزد. از زمان سپیده دم، فیگورهای انسانی که دارای هیکل گاومیش بودند، به عنوان آنچه بدن عالی باید باشد، با ماهیچه‌ها در مکان‌های مناسب و منحنی‌هایی که فیزیک را بیشتر مشخص می‌کند، مورد توجه قرار گرفته‌اند. اما تلاش برای دستیابی به اندام عالی یک کار دلهره آور است که تحقق آن به زمان نیاز دارد. بدنسازان قهرمان ساعت های بی شماری را در باشگاه ورزش می کنند و یک برنامه غذایی سخت را دنبال می کنند که برای عضله سازی طراحی شده است. آنچه می خورید، نتیجه همه کار سخت در باشگاه را تعیین می کند. پروتئین آب پنیر Optimum Nutrition بهترین مکمل موجود در بازار برای کمک به ساخت سریع عضلات بدون چربی است.

بدن انسان نه تنها منبع فراوان آب بلکه منبع پروتئین نیز هست. بدون پروتئین، بدن قادر به عملکرد طبیعی نخواهد بود. اگر کسی بفهمد که پروتئین بلوک ساختمانی ارگانیسم انسان است، احمقانه است که از مکمل غذایی مناسب برای عضله سازی خودداری کند. پروتئین Optimum Nutrition مقدار بهینه پروتئین لازم برای بدنسازی را به بدن می رساند.

پروتئین آب پنیر برای سلامت کلی مفید است. مطالعات بالینی اولیه نشان داده است که پروتئین آب پنیر به دلیل ماهیت غنی اسیدهای آمینه موجود، دارای خواص ضد التهابی و ضد سرطانی است. این اسیدهای آمینه با سرعت بیشتری جذب می شوند تا به ساخت و ترمیم عضلات کمک کنند.

واقعیت جالب دیگر این است که پروتئین Optimum Nutrition حاوی اسید آمینه ای است که ممکن است تولید گلوتاتیون را در بدن افزایش دهد. گلوتاتیون به عنوان یک سفید کننده موثر و اثبات شده پوست در بازار لوازم آرایشی محبوبیت پیدا کرده است، و در واقع یک آنتی اکسیدان قوی است که به محافظت از بدن در برابر رادیکال های آزاد و سمومی که ممکن است باعث سرطان شوند و پیری را تسریع می کنند، کمک می کند.

پروتئین Optimum Nutrition بهتر است بعد از یک تمرین نشاط آور مصرف شود زیرا بدن در مرحله ریکاوری قرار دارد. پروتئین آب پنیر نیز بهتر است صبح ها همراه با صبحانه مصرف شود، زیرا بدن بعد از یک خواب خوب شبانه از پروتئین گرسنه می ماند. همچنین مصرف پروتئین آب پنیر بر اساس نوع رژیم غذایی تجویز شده برای فرد خاص تعیین می شود، بنابراین دوز مصرف پروتئین آب پنیر متفاوت خواهد بود. برای تعیین میزان مناسب پروتئین آب پنیر که با برنامه تناسب اندام یا بدنسازی شما مطابقت دارد، با یک متخصص تغذیه و متخصص تناسب اندام مشورت کنید.

مکمل‌های پروتئینی جدیدترین مورد در بازار سلامت هستند و پروتئین آب پنیر Optimum Nutrition در صدر جایگاه قرار دارد. پروتئین آب پنیر بسیار قابل جذب است و مشخص شده است که دارای رتبه BV بالاتری از پروتئین قابل استفاده حتی از تخم مرغ است. بدنسازان به تأثیر مصرف تخم مرغ به عنوان یک مکمل پروتئین سوگند یاد می کنند، اما پروتئین آب پنیر در واقع حاوی تعداد BV بالاتری از پروتئین است که آن را به مکمل پروتئینی ایده آل برای بدن بدون چربی و عضلانی تبدیل می کند که تاریخ مدت هاست آن را تحسین کرده است.