براونی در داخل خوب فنجان – عالی اصل العمل سرراست!


این براونی شکلاتی تکی در داخل اصل پخت خوب پارچ، {انتخابی} باور نکردنی {برای هر} روزی است کدام ممکن است هوس خوب دسر دسر شکلاتی پنیری آسان را دارید!

لیوان قهوه ای

دسر شکلاتی در داخل فنجان

خوب فاج شکلاتی غنی، {مرطوب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق خیلی کمتر به همین دلیل 5 {دقیقه} کنار هم قرار دادن می تواند.

{برای هر} عاشق {واقعی} آب نبات، این دسر شکلاتی کشنده ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست ممکن است علاوه بر این به اصل غذای {مورد علاقه} اخیر بدست آورده اید دوباره کاری شود، در نتیجه می توانید فوری پس به همین دلیل موفقیت در هوس آب نبات، آن خواهد شد را هم بزنید. حتی نیازی به خوب و دنج کردن فر معمولاً نیست.

بدست آورده اید خواهد شد ممکن است علاوه بر این این براونی های سیاه لوبیا را رفیق داشته باشید

طرز تهیه کیک شکلاتی شکلاتی

عالی دسر براونی

خوب سهم
سرراست برای افزایش
پروتئین نخست
با بیرون سطل آشغال ترکیبی براونی
خیار با بیرون شکر
انتخاب با بیرون گلوتن
در حالی که نداشتن به تخم خروس
خیار طبیعی

به سادگی می توانید چیپس های شکلاتی، بستنی نارگیلی هر دو بستنی کتو را روی آن خواهد شد اضافه کنید.

خوب براونی فنجانی چسبنده به همین دلیل براونی شکلاتی مفید من خواهم کرد کدام ممکن است یکی در میان اصل العمل های {مورد علاقه} خوانندگان من خواهم کرد در داخل موقعیت یابی من خواهم کرد است، اصلاح شده است. برای دوباره کاری آن خواهد شد به 1 براونی منفرد، نسبت چرخ دنده را اصلاح کردن کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری کاکائو هلندی نیز به آن خواهد شد اضافه کردم به همان اندازه سبک پایه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیق براونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکلاتی به آن خواهد شد بدهم.

این نان موزی مفید را نیز حتما بررسی کنید

مواد تشکیل دهنده کیک براونی ماگ

عناصر دسر براونی ماگ

برای تولید پودر کاکائو: {در این} اصل وعده های غذایی نیاز به به همین دلیل پودر کاکائو هر دو پودر کاکائو آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر کاکائو هلندی بیشترین استفاده را ببرید. اگر به ساده بتوانید کاکائو آسان پیدا کنید، همه چیز دوباره با بیرون هلندی واقعاً کار می کند. دسر براونی به بعد خوب براونی استاندارد سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزه ندارد.

چه انواع آردی؟ می توانید به همین دلیل آرد سفید همه شما منظوره، آرد سبوس دار هر دو بلغور محیط دوسر بیشترین استفاده را ببرید. خوب انتخاب کتو نیز در داخل اصل وعده های غذایی ارائه می شود. من خواهم کرد آرد بادام، آرد نارگیل هر دو آرد گندم رادیکال را در داخل همین جا {امتحان} نکرده ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل قادر نیستم آنها خواهند شد را قابل توصیه کنم.

برای چربی ها: {در این} ویدیو به همین دلیل روغن نارگیل استفاده بیشتر از شده است، با این وجود می توانید {هر} روغن خنثی هر دو کره آجیل مفید {مورد علاقه} شخصی را گزینه جایگزین برای کنید، مربوط به کره بادام زمینی هر دو کره بادام.

اگرچه من خواهم کرد خوب {نسخه} کم چرب را {امتحان} نکرده ام، چندین خواننده نوشته اند کدام ممکن است می گویند {نتایج} خوبی در داخل مبادله روغن سس سیب هر دو موز له شده داشته اند. به همین دلیل می توانید یکی در میان این مفهوم های با بیرون چربی ها را همراه خود پاسخگویی شخصی بررسی کنید.

برای تولید دسر شکلاتی پروتئینی: فقط 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو را همراه خود {مقدار} مساوی پودر پروتئین آب نبات {مورد علاقه} شخصی گزینه جایگزین برای کنید.

تغییرات سبک: چند قبلی قطره عصاره نعناع خالص را اضافه کنید به همان اندازه خوب کوکی شکلاتی نعنایی در داخل فنجان مناسب کنید. هر دو ۱ هر دو ۲ قطره عصاره بادام هر دو افرا هر دو به همان اندازه نصف قاشق چایخوری پودر اسپرسو سریع اضافه کنید.

حتی می‌توانید خوب پارچ براونی نوتلا را همراه خود گزینه جایگزین برای کردن روغن آن خواهد شد همراه خود خوب قاشق کره مغزی شکلاتی هر دو اصل پخت نوتلا خودت کار کن مناسب کنید.

دستور پخت براونی در فنجان

طرز تولید اصل پخت

برای تولید فاج شکلاتی، رضایت بخش است پودر کاکائو، آرد، شکر هر دو شیرینی کننده با بیرون شکر، بکینگ پودر، نمک، روغن هر دو کره آجیل، شیر آب برگزیده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصاره وانیل خالص را در داخل خوب پارچ اسپرسو هر دو ظرف بهترین از گرما همراه خود هم ترکیبی کنید.

دسر را می توان در داخل مایکروویو هر دو در داخل فر عجیب و غریب مناسب کرد. اگر دوست دارید دسر را در گذشته به همین دلیل مصرف کردن کنار کنید، ابتدا فنجان را چرب کنید.

اگر براونی را در داخل فر می‌پزید، آن خواهد شد را همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. روزی کدام ممکن است به دمای تغییر شده رسید، کاپ دسر ها را به مدت زمان 14 {دقیقه} در داخل طبقه مرکز فر بپزید، سپس بگذارید سرماخوردگی شوند.

هر دو اگر دسر مایکروویو را ترجیح می دهید، بشقاب هر دو فنجان اسپرسو را در داخل مایکروویو قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید به همان اندازه پخته شود. زمان به وات مایکروویو تعیین می شود. من خواهم کرد دسر فاجم را برای خوب {دقیقه} پختم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواهند آن خواهد شد 2 مرحله 10 ثانیه ای مشارکت در دادم، به همین دلیل دسر در داخل حدود 80 هر دو 90 ثانیه کنار هم قرار دادن می تواند.

بقیه وعده های غذایی را به همان اندازه سه روز در داخل یخچال محافظت کنید. صبر کنید، باقی مانده {چیست}؟

اینم {نسخه} وانیلی: دسر لیوانی وانیلی

در داخل نخست – ویدیوی طرز تولید براونی در داخل فنجان را تماشا کنید

دستور پخت براونی چسبناک ساده در لیوان
  • 1 قاشق سوپخوری پودر کاکائو شیرینی نشده
  • 2 قاشق چایخوری کاکائو هلندی، هر دو باور نکردنی مشترک
  • 3 قاشق سوپخوری املا آرد سفید هر دو بلغور محیط دوسر (در داخل همین جا اصل پخت دسر کتو مگ آمده است)
  • 2 قاشق سوپخوری قند، هر دو در داخل صورت آماده ساب اریتریتول
  • بکینگ پودر 14 قاشق چایخوری
  • 1/8 قاشق چایخوری نمک
  • 1 قاشق سوپخوری روغن آجیل هر دو کره (در میان خوانندگان متعلق به سیب هر دو موز هستند)
  • 3 قاشق سوپخوری شیر آب {مورد علاقه}
  • 1/2 قاشق چایخوری عصاره وانیل خالص
  • اطلاعات: اگر دوست دارید دسر را در گذشته به همین دلیل مصرف کردن کنار کنید، در گذشته به همین دلیل تنظیم حتما فنجان را چرب کنید. اگر {نمی توانید} کاکائو هلندی پیدا کنید، گزینه جایگزین برای کردن کاکائو عجیب و غریب همچنان کارساز خواهد بود، احتمالا. سبک براونی کمتری ممکن است داشته باشد. من خواهم کرد سس سیب هر دو موز را برای بدست آمده چربی ها {امتحان} نکرده ام، به همین دلیل قادر نیستم سبک این گزینه جایگزین برای را اطمینان کنم.در داخل صورت پخت، فر را همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید همه شما چرخ دنده را در داخل 1 فنجان هر دو 1 کاسه (هر دو 2 کاسه 1/2 فنجان) ترکیبی کنید. به مدت زمان 14 {دقیقه} هر دو در داخل مایکروویو بپزید به همان اندازه فقط پخته شود. زمان مایکروویو معامله بسته به وات را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر به همین دلیل خوب هر دو 2 ظرف استفاده بیشتر از می‌کنید کاملاً متفاوت است – خوب {دقیقه} پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس 2 بهبود 10 ثانیه‌ای مشارکت در اطلاعات‌اید. اگر اصل پخت را {امتحان} کردید، حتما تذکر شخصی را در داخل {زیر} بنویسید هر دو به آن خواهد شد {امتیاز} دهید!بیانیه جزئیات خورده شدن

اصل العمل های تا حد زیادی آب نبات مفید

کیک پودینگ شکلاتی گوهی

پودر دسر شکلاتی

براونی سالم بدون شکر

براونی مفید

ترافل شکلاتی

ترافل شکلاتی – 3 ماده

چیزکیک وگان

اصل پخت چیزکیک براونی

موس شکلاتی آووکادو

موس شکلاتی آووکادو

دستور پخت کیک شکلاتی وگان

دسر شکلاتی وگان

دستور تهیه موس شکلاتی کتو

موس شکلاتی کتو

طرز تهیه نان موز شکلاتی دوبل

نان شکلاتی موز