بررسی دستگاه Ab Roller Workout – چرا Ab Circle Pro برای تقویت شکم بهتر از Ab Roller است

عضله شکم سخت ترین ماهیچه بدن ما برای مجسمه سازی در نظر گرفته می شود. دستگاه تمرین غلتکی Ab ادعا می کند که با دفع چربی های اضافی از بدن، شکم شما را تقویت می کند. می توانید تمرینات مختلفی مانند کرانچ پایه، کرانچ مایل، زانو بلند، پای صاف بالا، دوچرخه و کرانچ دوبل را انجام دهید. این دستگاه در برنامه های تلویزیونی مختلف از جمله Oprah و The big idea Donny Deutsch نمایش داده می شود. این دستگاه در حین تمرین از ستون فقرات شما حمایت می کند و حرکات طبیعی را تحریک می کند. این دستگاه عموما به عنوان پشتیبان عمل می کند.

اکثر مردم همچنین کمربند شکمی را برای کاهش این چربی های اضافی امتحان می کنند. کمربندهای شکمی چیزی جز حقه نیستند. همیشه توصیه می شود که چربی را به طور طبیعی کاهش دهید. تغذیه مناسب برای چربی سوزی بسیار مهم است. رژیم آکای بری به عنوان موثرترین رژیم غذایی چربی سوز شناخته می شود. مصرف آن می تواند متابولیسم را افزایش دهد، که در نتیجه منجر به چربی سوزی زیادی می شود. خواص منحصر به فرد آن برای افزایش خلق و خوی شما را در طول برنامه غذایی با انگیزه نگه می دارد. مکمل های پروتئینی باید در رژیم غذایی شما برای افزایش توده عضلانی گنجانده شود. همیشه توصیه می شود این مکمل را 2 ساعت قبل از تمرین خود مصرف کنید. پروتئین های آب پنیر و کازئین به عنوان موثرترین مکمل تمرینی شناخته می شوند.

از Circle Pro

برای دستیابی به دور کمر باریکتر، باید از وسایل تمرینی موثر استفاده کرد. تمرینات به افزایش متابولیسم کمک می کند در حالی که یک دستگاه تمرین خوب شکم به مجسمه سازی آن کمک می کند. یکی از موثرترین تجهیزات برای تغییر شکل عضلات شکم، Ab circle pro است. این کاردیو و یک فناوری دایره ای منحصر به فرد را برای کاهش چربی های شکم شما ترکیب می کند. این دستگاه بر روی شکم فوقانی، تحتانی و میانی شما تمرکز می کند. از طریق این وسیله می توانید به راحتی شکم، ران و باسن خود را سفت کنید. دستگاه تمرین غلتکی Ab تمرینات عضلات شکم شما را تشویق می کند در حالی که ab circle pro مستقیماً در قسمت میانی شما عمل می کند و نتایج سریعی ایجاد می کند.