برنامه غذایی رژیمی 7 روزه عملی

کاهش وزن مستلزم دانستن روش کاهش وزن است. مصرف مکمل های کاهش وزن یا قرص های لاغری راه مطمئنی برای کاهش وزن نیست. برای کاهش وزن سریع باید ترکیب مناسبی از رژیم غذایی سالم و رژیم ورزشی را دنبال کنید.

کاهش وزن به معنای حذف وعده های غذایی نیست. حتی خوردن در زمان های نامنظم یا به جای 3 وعده، خوردن یک وعده غذایی مقوی برای کاهش وزن مفید نیست. بنابراین، قبل از شروع برنامه کاهش وزن و رسیدن به هدف، یک کاهش وزن واقعی را برنامه ریزی کنید. به یاد داشته باشید که می توانید بدن خود را با ورزش و تعادل سالم کشش دهید برنامه غذایی 7 روزه رژیمی

یک برنامه غذایی رژیمی 7 روزه برای کاهش وزن برای افرادی مناسب است که می خواهند در زمان تغییر سریع وزن کم کنند. در واقع چندین برنامه رژیم غذایی وجود دارد که در دسته برنامه غذایی 7 روزه برای کاهش وزن قرار می گیرند. یک برنامه غذایی سم زدایی به مدت 7 روز بهترین کاهش در هفته است. در واقع، این یک راه ایده آل برای پاکسازی سموم مضر از بدن و کاهش وزن است.

یکی دیگر از برنامه های غذایی ۷ روزه رژیم غذایی پیروی از کالری بسیار کم است. مفهوم در اینجا مصرف کالری کمتر است. در این برنامه غذایی، کالری باید قبل از مصرف شمرده شود تا میزان مصرف روزانه و وزنی که باید کاهش دهید را مشخص کنید. این را می توان با محاسبه جنسیت، وزن، سن، قد و شاخص توده بدنی انجام داد.

برنامه غذایی 7 روزه برای کاهش وزن به برنامه غذایی که در دسته رژیم های سم زدایی قرار می گیرد اشاره دارد. غذاهای مصرف شده در اینجا میوه ها، سبزیجات، شیر بدون چربی، گوشت بدون چربی و نوشیدن مقدار زیادی آب (در روز 8 لیوان) است. برنامه غذایی به شرح زیر است:

روز اول: هر تعداد میوه به جز موز بخورید.

روز دوم: هر مقدار سبزی بخورید و سوپ سبزیجات بنوشید

روز سوم: سالاد، سبزیجات و میوه بخورید، اما سوپ مصرف نکنید.

روز چهارم: پنج موز، پنج سیب و پنج لیوان شیر بخورید

برای 3 روز باقیمانده در هفته، سبزیجات تازه نامحدود بخورید و همچنین می توانید 12 اونس گوشت را نیز شامل شود.

در برنامه غذایی 7 روزه برای کاهش وزن می توانید رژیم سوپ کلم را نیز در نظر بگیرید. این نیز یکی از بهترین رژیم های سم زدایی است. کلم یک سبزی انرژی منفی در نظر گرفته می شود و بنابراین بدن شما با خوردن و هضم کلم کالری بیشتری می سوزاند. بنابراین یک فرد احتمالاً با خوردن کلم وزن بیشتری از دست می دهد.

درست کردن سوپ کلم یعنی 1 عدد کلم کوچک، 7 عدد گوجه فرنگی، 6 عدد پیاز متوسط ​​و فلفل سبز. همه را خرد کنید و به آب اضافه کنید و بجوشانید و ادویه و نمک را اضافه کنید. این می تواند در 7 روز فوق العاده باریک در روز اول با میوه های دیگر باشد. روز 2 سوپ کلم، سبزیجات و سیب زمینی آب پز، روز 3 میوه، سبزیجات، سوپ کلم و بدون سیب زمینی، روز 4 خوردن 2 موز، سبزیجات، میوه ها، شیر بدون چربی 1 لیوان و سوپ کلم. روز پنجم سوپ کلم، گوجه فرنگی، 500 گرم ماهی یا مرغ بدون پوست. روز 6 سوپ کلم، سبزیجات سبز و گوشت و در روز هفتم مصرف سوپ کلم، سبزیجات، برنج قهوه ای و آب میوه بدون شکر.

برای اسرار بیشتر، ترفندها و امتحان کردن برنامه 7 روزه فوق باریک ما http://www.7daysuperslim.net/7-day-super-slim-review/