برنامه غذایی سالم ۷ روزه (۳۱ ژانویه تا ۶ فوریه)


ارسال شده 28 ژانویه 2022 توسط جینا

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. خط مشی افشای من را بخوانید.

یک برنامه غذایی 7 روزه رایگان و انعطاف پذیر کاهش وزن شامل صبحانه، ناهار و شام و لیست خرید. دستور العمل ها شامل ماکروها و پیوندهایی به سازنده دستور العمل WW برای دریافت امتیازات شخصی شما می باشد.

برنامه غذایی سالم 7 روزه

چه کسی این آخر هفته برف گرفت؟ می دانم وقتی بیرون هوا سرد و برفی است، دوست دارم با غذاهای راحت مثل شپردز پای، کاسرول رشته ماهی تن (یا مرغ) یا هر یک از دستور پخت های آرام پز خود را گرم کنم. و اگر بچه‌هایتان به دلیل آب و هوا از مدرسه خارج می‌شوند، از آنها کمک کنید تا میان‌وعده‌های سالمی مانند این کوکی‌های جو دوسر سالم PB & J یا کلم بروکلی و پنیر من تهیه کنند. آنجا گرم بمان!

برنامه های غذایی Skinnytaste بیشتری می خواهید؟ با Relish+ به بیش از 50 طرح تخصصی که فقط برای شما ایجاد شده است دسترسی دارید و هر هفته برنامه های جدیدی منتشر می شود! آنها عبارتند از:

برنامه ریز غذا با طعم اسکی

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

من همچنین هیجان زده هستم که برنامه Skinnytaste Ultimate Meal Planner اکنون در دسترس است! برنامه ریز غذای مارپیچی 52 هفته ای دارای شبکه های برنامه ریزی هفتگی برای وعده های غذایی است که می توانید در صورت تمایل آن ها را جدا کرده و در یخچال خود قرار دهید، یک برنامه غذایی 12 هفته ای، 30 دستور (15) دستور العمل جدید، و فهرست خواربار فروشی. من دوست دارم هفته خود را با قدردانی، تأیید و نیت شروع کنم، بنابراین فضایی را نیز برای آن در نظر می‌گیرم. امیدوارم شما هم مثل من این را دوست داشته باشید!

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

برنامه ریز غذا را از اینجا بخرید:

نکته ای در مورد امتیازهای شخصی WW:

بسیاری از شما می پرسید که آیا من جدید را اضافه خواهم کرد WW امتیازهای شخصی در دستور العمل های من من پیوندهایی به سازنده دستور العمل خود اضافه می کنم، دکمه نارنجی را به دکمه دستور چاپ چاپ کنید که نکات شخصی من را بیان می کند. روی آن کلیک کنید و شما را به وب‌سایت Weight Watchers می‌برد، جایی که می‌توانید امتیازهای WW را ببینید و آن را به روز خود اضافه کنید (فقط ایالات متحده، باید به حساب خود وارد شوید). همه دستور العمل های کتاب آشپزی در فهرست کتاب آشپزی بالاخره به روز شدند!

درباره برنامه غذایی

اگر در برنامه غذایی من تازه کار هستید، من این برنامه های غذایی سالم و منعطف 7 روزه را به اشتراک گذاشته ام (شما می توانید برنامه های غذایی قبلی من را در اینجا ببینید) که به عنوان راهنما در نظر گرفته شده است. اتاق تکان دادن فراوان برای شما غذای بیشتری اضافه کنید، قهوه، نوشیدنی ها، میوه ها، تنقلات، دسر، شراب و غیره یا دستور العمل ها را با غذاهایی که ترجیح می دهید عوض کنید، می توانید دستور العمل ها را بر اساس دوره در فهرست جستجو کنید. شما باید روزانه حدود 1500 کالری* دریافت کنید.

همچنین یک لیست دقیق و سازمان یافته خواربار وجود دارد که خرید مواد غذایی را بسیار ساده تر و استرس زا کمتر می کند. در پول و زمان خود صرفه جویی کنید. کمتر بیرون غذا می‌خورید، غذای کمتری را هدر می‌دهید و همه چیزهایی را که نیاز دارید در اختیار خواهید داشت تا شما را در مسیر درست نگه دارید.

در نهایت، اگر در فیس‌بوک هستید، به انجمن فیس‌بوک Skinnytaste من بپیوندید، جایی که همه عکس‌های دستور پخت غذا را به اشتراک می‌گذارند، می‌توانید اینجا بپیوندید. من عاشق تمام ایده هایی هستم که همه به اشتراک می گذارند! اگر می خواهید در لیست ایمیل قرار بگیرید، می توانید در اینجا مشترک شوید تا هرگز برنامه غذایی را از دست ندهید!

جزئیات:

صبحانه و ناهار دوشنبه تا جمعه، برای سرو 1 نفر طراحی شده است، در حالی که شام ​​و تمام وعده های غذایی در روزهای شنبه و یکشنبه برای خدمت به یک خانواده 4 نفره طراحی شده است. برخی از دستور العمل ها به اندازه کافی باقیمانده غذا را برای دو شب یا ناهار روز بعد تهیه می کنند. لیست مواد غذایی جامع است و شامل همه چیزهایی است که برای تهیه همه وعده های غذایی در برنامه نیاز دارید.

دوشنبه (1/31)
ب: ماست PB + J
L: سالاد مرغ کلاسیک با 2 فنجان سبزی مخلوط و ¼ فنجان بادام خام
د: تاکو لوبیا سیاه گیاهی با برنج گل کلم گشنیز
کل کالری: 1041*

سه شنبه (2/1)
ب: بسته بندی صبحانه ترتیلا املت
L: سالاد مرغ کلاسیک روی 1 تکه نان سبوس دار و یک سیب
D: سالاد استیک کارنه اسادا (دستور پخت 2 عدد)

کل کالری: 1099*

چهارشنبه (2/2)
ب: ماست PB + J
L: سالاد مرغ کلاسیک با 2 فنجان سبزی مخلوط و ¼ فنجان بادام خام
د: سوپ سبزیجات کوفته بوقلمون با 2 اونس باگت چند دانه
کل کالری: 972*

پنجشنبه (2/3)
ب: بسته بندی صبحانه ترتیلا املت
L: سوپ سبزیجات کوفته بوقلمون با 2 اونس باگت چند دانه
د: سینه مرغ پر شده با اسفناج با سیب زمینی پخته عالی
کل کالری: 1238*

جمعه (2/4)
ب: ماست PB + J
L: سوپ سبزیجات کوفته بوقلمون با 2 اونس باگت چند دانه
د: برنج سرخ شده میگوی آناناسی

کل کالری: 1048*

شنبه (2/5)
ب: سیب زمینی بدون پوسته Jalapeño Quiche و یک پرتقال
L: کاسه پوک ماهی تن تند (دستور پخت x 2)
D: شام بیرون!

کل کالری: 666*

یکشنبه (2/6)
ب: کوکی های موز سالم با 3 ماده با 1 فنجان ماست یونانی ساده با 1 قاشق چایخوری عسل
L: لقمه های پیتزا پپرونی
د: سوپ فلفل شکم پر با سالاد سبز**

کل کالری: 923*

*این فقط یک راهنما است، زنان باید روزانه حدود 1500 کالری دریافت کنند. در اینجا یک ماشین حساب مفید برای تخمین نیاز کالری شما وجود دارد. من فضای زیادی را برای شما باقی گذاشته ام تا مواد غذایی بیشتری مانند قهوه، نوشیدنی، میوه، تنقلات، دسر، شراب و غیره اضافه کنید.
** سالاد سبز شامل 6 فنجان رومن خرد شده، 2 پیازچه و ½ فنجان: گوجه فرنگی، خیار، هویج، نخود با ¼ فنجان وینگرت سبک است.

* سند گوگل