برنامه غذایی سالم ۷ روزه (۸ تا ۱۴ اوت)


ارسال شده 5 آگوست 2022 توسط جینا

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. خط مشی افشای من را بخوانید.

یک برنامه غذایی 7 روزه رایگان و انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل ایده های صبحانه، ناهار و شام و لیست خرید. همه دستور العمل ها شامل ماکروها و پیوندهایی به سازنده دستور العمل WW هستند تا امتیازات شخصی خود را دریافت کنید.

برنامه غذایی 7 روزه سالم

می دانید یکی از چیزهایی که در مورد صبحانه بیشتر دوست دارم چیست؟ که می توانید آن را برای هر غذایی که انتخاب کردید میل کنید! صبح، ظهر یا شب!! چیزی در طرف سنتی مانند هش گیاهی کورند بیف من یک راه عالی برای استفاده از سبزیجات یا پمپ کردن پروتئین با کاسه های پنیر کلبه ای پای هلو من است (که در برنامه غذایی این هفته گنجانده شده است و کسانی که پای هلو دوست ندارند!!) . نیاز به غذا دادن به جمعیت – ژامبون گیاهی و پنیر کاسه تخم مرغ صبحانه، می‌خواهید مهمان‌ها را تحت تأثیر قرار دهید – پنکیک ورقه‌ای ماست با توت‌های مخلوط، مهم نیست چه زمانی و چه زمانی، من شما را تحت پوشش قرار می‌دهم!

با افزایش شدید قیمت مواد غذایی، بسیاری از ما مجبور به تنظیم، کاهش و/یا خلاقیت بیشتر در وعده‌های غذایی خود هستیم. یکی از بهترین راه‌ها برای ماندن در بودجه و حفظ عادات غذایی سالم، برنامه غذایی است. می‌توانید با ثبت‌نام در Relish+ برنامه‌های غذایی ۵ روزه بودجه بیشتری دریافت کنید (یک دوره آزمایشی ۱۴ روزه رایگان در اینجا دریافت کنید!)

برنامه ریز غذا با طعم اسکی

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

من همچنین هیجان زده هستم که برنامه Skinnytaste Ultimate Meal Planner اکنون در دسترس است! برنامه ریز غذای مارپیچ 52 هفته ای دارای شبکه های برنامه ریزی هفتگی برای وعده های غذایی است که می توانید در صورت تمایل آن ها را جدا کرده و در یخچال خود قرار دهید، یک برنامه غذایی 12 هفته ای، 30 دستور (15) دستور العمل جدید، و فهرست خواربار فروشی. من دوست دارم هفته ام را با قدردانی، تأیید و نیت شروع کنم، بنابراین فضایی را نیز برای آن در نظر گرفتم. امیدوارم شما هم مثل من این را دوست داشته باشید!

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

برنامه ریز غذا را از اینجا بخرید:

نکته ای در مورد امتیازات شخصی WW:

من دیگر امتیاز ارائه نمی دهم زیرا آنها در برنامه های جدید Weight Watchers متفاوت هستند، اما پیوندهایی به آنها ارائه می دهم WW امتیازهای شخصی سازنده دستور العمل برای همه دستور العمل ها. به دنبال دکمه نارنجی در کارت دستور العمل می گوید امتیاز شخصی من WW. روی آن کلیک کنید و شما را به وب‌سایت Weight Watchers می‌برد، جایی که می‌توانید امتیازهای WW را ببینید و آن را به روز خود اضافه کنید (فقط ایالات متحده، باید به حساب خود وارد شوید). تمام دستور العمل های کتاب آشپزی در فهرست کتاب آشپزی نیز به روز می شوند!

درباره برنامه غذایی

اگر در برنامه‌های غذایی من تازه کار هستید، من این برنامه‌های غذایی سالم و منعطف 7 روزه را به اشتراک گذاشته‌ام (شما می‌توانید برنامه‌های غذایی قبلی من را در اینجا ببینید) که به‌عنوان راهنما در نظر گرفته شده‌اند. اتاق تکان دادن فراوان برای شما غذای بیشتری اضافه کنیدقهوه، نوشیدنی‌ها، میوه‌ها، تنقلات، دسر، شراب، و غیره یا دستور العمل‌ها را با غذاهایی که ترجیح می‌دهید عوض کنید، می‌توانید دستور العمل‌ها را بر اساس دوره در فهرست جستجو کنید. بسته به اهدافتان، باید حداقل 1500 کالری* در روز هدف بگیرید. هیچ اندازه ای برای همه وجود ندارد، این بر اساس اهداف، سن، وزن و غیره متفاوت است.

همچنین یک لیست دقیق و سازمان یافته خواربار وجود دارد که خرید مواد غذایی را بسیار آسان تر و استرس زا کمتری می کند. در پول و زمان خود صرفه جویی کنید. کمتر بیرون غذا می‌خورید، غذای کمتری را هدر می‌دهید و همه چیزهایی را که نیاز دارید در اختیار خواهید داشت تا شما را در مسیر درست نگه دارید.

در نهایت، اگر شما در فیس بوک به انجمن فیسبوک Skinnytaste من بپیوندید، جایی که همه عکس‌های دستور پخت غذا را به اشتراک می‌گذارند، می‌توانید اینجا بپیوندید. من عاشق تمام ایده هایی هستم که همه به اشتراک می گذارند! اگر می خواهید در لیست ایمیل قرار بگیرید، می توانید در اینجا مشترک شوید تا هرگز برنامه غذایی را از دست ندهید!

برنامه غذایی:

صبحانه و ناهار دوشنبه تا جمعه، برای سرو 1 نفر در نظر گرفته شده است، در حالی که شام ​​و همه وعده های غذایی در روزهای شنبه و یکشنبه برای خدمت به یک خانواده 4 نفره طراحی شده است. برخی از دستور العمل ها به اندازه کافی باقیمانده غذا را برای دو شب یا ناهار روز بعد تهیه می کنند. لیست مواد غذایی جامع است و شامل همه چیزهایی است که برای تهیه همه وعده های غذایی در برنامه نیاز دارید.

دوشنبه (8/8)
ب: کاسه های پنیر کلبه پای هلو
L: کوزه های سالاد تخم مرغ پروتئین و کینوا
د: انچیلادا کدو حلوایی گیاهی پنیری با لوبیا سیاه به سبک کوبا سریع و خوشمزه (دستور پخت 2 عدد)

کل کالری: 1085*

سه شنبه (8/9)
ب: کاسه های پنیر کلبه پای هلو باقی مانده
L: شیشه های سالاد تخم مرغ و کینوا باقی مانده پروتئین
D: تاکوهای اسکمپی میگو با سالاد سزار با لوبیا سیاه به سبک کوبایی LEFTOVER Quick و Delicoso

کل کالری: 1055*

چهارشنبه (8/10)
ب: اسموتی پی بی + جی
L: ساندویچ تن ماهی با آووکادو و یک سیب
D: گوشت خوک آهسته پز روی یک نان گندم کامل با کلم سریع (دستور پخت x 2)

کل کالری: 984*

پنجشنبه (8/11)
ب: تخم مرغ اسفناج و قارچ
L: ساندویچ ماهی تن باز مانده با آووکادو و یک سیب
D: گوشت خوک آهسته پز LEFTOVER روی یک نان سبوس دار با کلم سریع کلم LEFTOVER

کل کالری: 1033*

جمعه (8/12)
ب: تخم مرغ اسفناج و قارچ
L: ساندویچ ماهی تن باز مانده با آووکادو و یک سیب
د: گل میلانی با آروگولا و گوجه فرنگی و برنج پلو خانگی
کل کالری: 919*

شنبه (8/13)
B: توپ های شیرینی پر شده (دستور پخت 2 عدد) با ½ فنجان توت مخلوط
L: مرغ پاپ کورن سرخ کن با هوا و ½ فنجان خیار ورقه شده با سس رنچ باترمیلک کم چرب
د: شام بیرون

کل کالری: 559*

یکشنبه (14/8)
ب: باقی مانده توپ های شیرینی پر شده با ½ فنجان توت مخلوط
L: گوجه فرنگی، موزارلای تازه، فلفل بوداده روی نان سبوس دار (دستور پخت 4 عدد)
د: پولو سابروسو کبابی یا کبابی با سس سبز پرو، ¾ فنجان برنج و گوجه فرنگی ذرت و سالاد آووکادو

کل کالری: 1067*

*این فقط یک راهنما است، زنان باید روزانه حدود 1500 کالری دریافت کنند. در اینجا یک ماشین حساب مفید برای تخمین نیاز کالری شما وجود دارد. من فضای زیادی را برای شما باقی گذاشته ام تا مواد غذایی بیشتری مانند قهوه، نوشیدنی، میوه، تنقلات، دسر، شراب و غیره اضافه کنید.

* سند گوگل