برنامه غذایی 7 روزه سالم (10 تا 16 ژانویه)


گسترش 7 ژانویه 2022 توسط جنا

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. خط مشی افشای من را بخوانید.

برنامه غذایی کاهش وزن 7 روزه رایگان شامل صبحانه، ناهار، شام و لیست خرید. دستور العمل ها شامل ماکروها و پیوندهایی به سازنده دستور العمل های WW برای امتیاز شخصی شما هستند.

برنامه غذایی Skinnytaste (10-16 ژانویه)

برنامه غذایی 7 روزه سالم

امیدوارم همه اولین هفته سال نو 2022 خوبی داشته باشند! در برنامه غذایی این هفته، من چند مورد از غذاهای مورد علاقه را اضافه کرده ام که 25 دستور غذای برتر Skinnytaste در سال 2021 را تشکیل می دهند. کوچکترین گروه ها در نهایت، اگر هنوز در Home Chef برای دستور العمل های Skinnytaste ثبت نام نکرده اید، هرگز دیر نیست. فقط ژانویه است، سه گزینه بعدی غذای Skinnytaste عبارتند از: پارمسان مرغ پخته، استیک لاتین با پیاز و گوجه فرنگی، و کدو حلوایی و لوبیا سیاه انچیلادا. در اینجا پیوندی برای ثبت نام وجود دارد، از کد تبلیغاتی SKINNYTASTE10 با قیمت 90 دلار استفاده کنید.

برنامه ریز غذا با طعم اسکی

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

من همچنین برای به اشتراک گذاشتن برنامه‌ریزی غذایی Skinnytaste هیجان‌زده هستم که اکنون در دسترس است! برنامه ریز غذای مارپیچ 52 هفته ای شامل شبکه های برنامه ریزی هفتگی برای وعده های غذایی است که می توانید در صورت تمایل آن ها را خرد کرده و در یخچال قرار دهید، یک برنامه غذایی 12 هفته ای، 30 (15 دستور غذای جدید) و لیست های خرد شده مواد غذایی. من دوست دارم هفته ام را با قدردانی، تاکیدات و نیت شروع کنم، بنابراین فضایی را برای آن نیز در نظر گرفته ام. امیدوارم شما هم مثل من این را دوست داشته باشید!

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

برنامه ریز غذا را از اینجا بخرید:

نکته ای در مورد امتیاز شخصی WW:

بسیاری از شما می پرسید که آیا من جدید را اضافه کنم امتیازهای شخصی WW در دستور العمل های من من پیوندهایی به سازنده دستور العمل خود اضافه می کنم، دکمه نارنجی را به دکمه دستور چاپ چاپ کنید که نکات شخصی من را نشان می دهد. روی آن کلیک کنید و شما را به وب‌سایت Weight Watchers می‌برد، جایی که می‌توانید امتیازات WW خود را ببینید و آنها را به روز خود اضافه کنید (فقط ایالات متحده، باید به حساب خود وارد شوید). تمام دستور العمل های کتاب آشپزی در کاتالوگ کتاب آشپزی ما بالاخره به روز شد!

درباره برنامه غذایی

اگر در برنامه غذایی من تازه کار هستید، من این برنامه های غذایی سالم و انعطاف پذیر 7 روزه رایگان را به اشتراک گذاشته ام (شما می توانید برنامه های غذایی قبلی من را در اینجا ببینید) که قرار است یک راهنما باشند، با فضای زیادی برای مانور دادن برای هر غذای بیشتری اضافه کنیدقهوه، نوشیدنی، میوه، میان وعده، دسر، شراب، و غیره یا دستور العمل ها را با وعده های غذایی مورد علاقه خود عوض کنید، می توانید دستور العمل ها را بر اساس دوره در فهرست جستجو کنید. شما باید روزانه حدود 1500 کالری* دریافت کنید.

همچنین یک لیست دقیق و سازمان یافته خواربار وجود دارد که خرید مواد غذایی را بسیار آسان تر و استرس زاتر می کند. در پول و زمان شما صرفه جویی می کند. شما بیشتر اوقات بیرون غذا می خورید، غذای کمتری را هدر می دهید و همه چیزهایی را که برای کمک به شما در مسیر نیاز دارید در دسترس دارید.

در نهایت، اگر در فیس‌بوک هستید، به انجمن فیس‌بوک Skinnytaste بپیوندید، جایی که همه عکس‌های دستور پخت‌هایی را که درست می‌کنند به اشتراک می‌گذارند، می‌توانید از اینجا بپیوندید. من عاشق تمام ایده هایی هستم که همه به اشتراک می گذارند! اگر می خواهید لیست ایمیل ما را دریافت کنید، می توانید در اینجا ثبت نام کنید تا برنامه غذایی را از دست ندهید!

جزئیات:

صبحانه و ناهار از دوشنبه تا جمعه برای سرو 1 نفر در نظر گرفته شده است در حالی که شام ​​و تمام وعده های غذایی شنبه و یکشنبه برای خدمت به یک خانواده 4 نفره طراحی شده است. برخی از دستور العمل ها به اندازه کافی برای دو شب یا ناهار روز بعد باقی مانده غذا درست می کنند. لیست مواد غذایی جامع است و شامل همه چیزهایی است که برای تهیه تمام وعده های غذایی در برنامه نیاز دارید.

دوشنبه (1/10)
ب: دستور پخت جو دو سر با گلابی، موز و گردو*
L: سالاد ماهی تن و تخم مرغ روی یک تکه نان سبوس دار و یک پرتقال
د: پیتزا کراست اسکواش اسپاگتی (دستور پخت 2 عدد) و یک سالاد سبز*
کل کالری: 1144**

سه شنبه (1/11)
ب: دستور پخت بلغور جو دوسر با گلابی، موز و گردو
L: سالاد ماهی تن و تخم مرغ روی یک تکه نان سبوس دار و یک پرتقال
د: بوقلمون سرخ شده با کدو سبز، ذرت، لوبیا سیاه و گوجه فرنگی با برنج، گشنیز و لیمو

کل کالری: 1193**

چهارشنبه (1/12)
ب: دستور پخت بلغور جو دوسر با گلابی، موز و گردو
L: یک ساندویچ تخم مرغ، گوجه فرنگی و پیاز سبز با یک سیب
د: سوپ کلم و سیب زمینی با سوسیس بوقلمون و 2 اونس باگت

کل کالری: 894**

پنجشنبه (1/13)
ب: دارچین و ماست سیب
L: کلم پیچ و سوپ سیب زمینی باقیمانده با سوسیس بوقلمون و یک باگت چند دانه ای 2 اونسی.
د: سینه مرغ پخته شده با سالاد کوسکوس هیوستون
کل کالری: 1129**

جمعه (14/1)
ب: کاسه های ماست با دارچین و سیب های باقی مانده
L: سوپ کلم و سیب زمینی باقی مانده با سوسیس بوقلمون
د: کاری ماهی سالمون و نارگیل با اسفناج و نخود بیش از ½ فنجان برنج قهوه ای #
کل کالری: 1132**

شنبه (15/1)
ب: لیمو، تمشک، ماست، پنکیک با 1 قاشق غذاخوری شربت افرا و ½ موز، ورقه شده
L: رول تخم مرغ میگو با ادامه سیر تند
د: شام بیرون است!

کل کالری: 607**

یکشنبه (16/1)
ب: ورقه پنکیک کره و لیمو زغال اخته باقیمانده با 1 قاشق غذاخوری شربت افرا و پرتقال
L: 1 فنجان (سخاوتمندانه) سالاد کاپرز لوبیا سفید
D: روکش چیزبرگر کرانچ (دستور پخت x 2) با سیب زمینی شیرین هوای کرانچی (دستور پخت x 2)

کل کالری: 1116**

* در صورت تمایل یک شب یکشنبه درست کنید و باقی مانده بلغور جو دوسر پخته شده را که شما یا خانواده تان نمی خورید، فریز کنید. سالاد سبز شامل 6 فنجان سبزی مخلوط، 2 پیاز سبز و هر کدام 1 فنجان: گوجه فرنگی، هویج، خیار، نخود با 1/2 فنجان وینگرت سبک است.
**این فقط یک راهنما است، زنان باید روزانه حدود 1500 کالری دریافت کنند. این یک ماشین حساب مفید برای تخمین نیاز کالری شما است. شما فضای زیادی برای تکان دادن مواد غذایی مانند قهوه، نوشیدنی، میوه، تنقلات، دسر، شراب و غیره باقی گذاشتید.

# برای ناهار شنبه 3 فنجان برنج اضافی درست کنید.

* پرونده های گوگل