برنامه غذایی 7 روزه سالم (24 تا 30 ژانویه)


گسترش 21 ژانویه 2022 توسط جنا

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. خط مشی افشای من را بخوانید.

برنامه غذایی کاهش وزن 7 روزه رایگان شامل صبحانه، ناهار، شام و لیست خرید. دستور العمل ها شامل ماکروها و پیوندهایی به سازنده دستور العمل های WW برای امتیاز شخصی شما هستند.

برنامه غذایی 7 روزه سالم

امیدوارم همه گرم بمانند – خیلی سرد بود!!! دستور العمل های من برای سوپ و فلفل قرمز را بررسی کنید تا به شما کمک کند گرم نگه دارید!

سری جدید من از برنامه های غذایی Relish+، One Pan Meals را بررسی کنید! این دستور العمل های ساده، یک قابلمه، یک تابه غذاهایی هستند که از ابتدا تا انتها به طور کامل در یک قابلمه پخت و پز درست می شوند. برای روزهای شلوغ هفته ایده آل است، این وعده های غذایی سریع و آسان هستند. و این آخرین هفته همکاری ما با هوم سرآشپز است، می‌توانید ماهی سالمون ترد با ریحان و پارمزان، یک استیک الهام گرفته از پرو با سس لومو سالتادو و یک شام شنیتسل مرغ ترد را در منو انتظار داشته باشید.

برنامه ریز غذا با طعم اسکی

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

من همچنین برای به اشتراک گذاشتن برنامه‌ریزی غذایی Skinnytaste هیجان‌زده هستم که اکنون در دسترس است! برنامه ریز غذای مارپیچ 52 هفته ای شامل شبکه های برنامه ریزی هفتگی برای وعده های غذایی است که می توانید در صورت تمایل آن ها را خرد کرده و در یخچال قرار دهید، یک برنامه غذایی 12 هفته ای، 30 (15 دستور غذای جدید) و لیست های خرد شده مواد غذایی. من دوست دارم هفته ام را با قدردانی، تاکیدات و نیت شروع کنم، بنابراین فضایی را برای آن نیز در نظر گرفته ام. امیدوارم شما هم مثل من این را دوست داشته باشید!

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

برنامه ریز غذا را از اینجا بخرید:

نکته ای در مورد امتیاز شخصی WW:

بسیاری از شما می پرسید که آیا من جدید را اضافه کنم امتیازهای شخصی WW در دستور العمل های من من پیوندهایی به سازنده دستور العمل خود اضافه می کنم، دکمه نارنجی را به دکمه دستور چاپ چاپ کنید که نکات شخصی من را نشان می دهد. روی آن کلیک کنید و شما را به وب‌سایت Weight Watchers می‌برد، جایی که می‌توانید امتیازات WW خود را ببینید و آنها را به روز خود اضافه کنید (فقط ایالات متحده، باید به حساب خود وارد شوید). تمام دستور العمل های کتاب آشپزی در کاتالوگ کتاب آشپزی ما بالاخره به روز شد!

درباره برنامه غذایی

اگر در برنامه غذایی من تازه کار هستید، من این برنامه های غذایی سالم و انعطاف پذیر 7 روزه رایگان را به اشتراک گذاشته ام (شما می توانید برنامه های غذایی قبلی من را در اینجا ببینید) که قرار است یک راهنما باشند، با فضای زیادی برای مانور دادن برای هر غذای بیشتری اضافه کنیدقهوه، نوشیدنی، میوه، میان وعده، دسر، شراب، و غیره یا دستور العمل ها را با وعده های غذایی مورد علاقه خود عوض کنید، می توانید دستور العمل ها را بر اساس دوره در فهرست جستجو کنید. شما باید روزانه حدود 1500 کالری* دریافت کنید.

همچنین یک لیست دقیق و سازمان یافته خواربار وجود دارد که خرید مواد غذایی را بسیار آسان تر و استرس زاتر می کند. در پول و زمان شما صرفه جویی می کند. شما بیشتر اوقات بیرون غذا می خورید، غذای کمتری را هدر می دهید و همه چیزهایی را که برای کمک به شما در مسیر نیاز دارید در دسترس دارید.

در نهایت، اگر در فیس‌بوک هستید، به انجمن فیس‌بوک Skinnytaste بپیوندید، جایی که همه عکس‌های دستور پخت‌هایی را که درست می‌کنند به اشتراک می‌گذارند، می‌توانید از اینجا بپیوندید. من عاشق تمام ایده هایی هستم که همه به اشتراک می گذارند! اگر می خواهید لیست ایمیل ما را دریافت کنید، می توانید در اینجا ثبت نام کنید تا برنامه غذایی را از دست ندهید!

جزئیات:

صبحانه و ناهار از دوشنبه تا جمعه برای سرو 1 نفر در نظر گرفته شده است در حالی که شام ​​و تمام وعده های غذایی شنبه و یکشنبه برای خدمت به یک خانواده 4 نفره طراحی شده است. برخی از دستور العمل ها به اندازه کافی برای دو شب یا ناهار روز بعد باقی مانده غذا درست می کنند. لیست مواد غذایی جامع است و شامل همه چیزهایی است که برای تهیه تمام وعده های غذایی در برنامه نیاز دارید.

دوشنبه (1/24)
ب: بوریتوهای صبحانه منجمد *
L: Hearts of Palm Peanut Noodle Stir Fry*
د: سوپ عدس لبنانی * با یک تکه نان گندم کامل
کل کالری: 1.031**

سه شنبه (1/25)
ب: فریزر چپ صبحانه بوریتو
L: سوپ عدس لبنانی باقیمانده با نان گندم کامل
د: مرغ چیمیچانگاس با گشنیز و برنج گل کلم لیمویی
کل کالری: 1026**

چهارشنبه (1/26)
ب: فریزر چپ صبحانه بوریتو
L: سوپ عدس لبنانی باقیمانده با نان گندم کامل
د: کاسه گلوله برنج سیسیلی با سالاد سبز #

کل کالری: 1098**

پنجشنبه (1/27)
ب: نان تست آووکادو با یک تخم مرغ آفتابی
L: ساندویچ ذوب ماهی تن با سیب
د: کاسه گلوله برنج سیسیلی دست چپ با سالاد سبز
کل کالری: 1035**

جمعه (1/28)
ب: نان تست آووکادو با یک تخم مرغ آفتابی
L: ساندویچ ذوب ماهی تن با سیب
د: ماهی قزل آلا با ریحان و پارمزان با سیر پوره سیب زمینی و اسفناج پژمرده با سیر و روغن

کل کالری: 1078**

شنبه (1/29)
ب: جو فولادی برش فوری
برای: روبن تخم مرغ پاسترامی روبن
د: شام بیرون است!

کل کالری: 595**

یکشنبه (1/30)
ب: جو دوسر برش فولادی قابلمه فوری باقی مانده است
L: سالاد میگو، لیموترش و آووکادو
D: Polo Guisado بیش از ½ فنجان برنج قهوه ای

کل کالری: 940**

* در صورت تمایل تمام وعده های غذایی را یکشنبه شب آماده کنید. بوریتو یا سوپی که شما/خانواده‌تان نخورید را فریز کنید.
**این فقط یک راهنما است، زنان باید روزانه حدود 1500 کالری دریافت کنند. این یک ماشین حساب مفید برای تخمین نیاز کالری شما است. شما فضای زیادی برای تکان دادن مواد غذایی مانند قهوه، نوشیدنی، میوه، تنقلات، دسر، شراب و غیره باقی گذاشتید.
سالاد سبز حاوی 12 فنجان رومی خرد شده، 4 پیاز سبز، هر کدام 1 فنجان: خیار، گوجه فرنگی، هویج، نخود و ½ فنجان سس سبک است. ½ (بدون اکسترود) را برای شام پنجشنبه کنار بگذارید.

* پرونده های گوگل