برنامه غذایی 7 روزه سالم (9 تا 15 مه)


ارسال شده 6 مه 2022 توسط جینا

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. خط مشی افشای من را بخوانید.

یک برنامه غذایی 7 روزه رایگان و انعطاف پذیر کاهش وزن شامل صبحانه، ناهار و شام و لیست خرید. همه دستور العمل ها شامل ماکروها و پیوندهایی به سازنده دستور العمل WW هستند تا امتیازات شخصی خود را بدست آورید.

برنامه غذایی سالم 7 روزه

همانطور که بهار شکوفا می شود، عشق دوباره من به سالاد نیز افزایش می یابد! با گرم شدن آفتاب، من هوس غذاهایی مانند سالاد ماکارونی ماهی تن بدون مایو، سالاد آووکادوی سالمون و سالاد چیزبرگر را دارم. من دوست دارم یک سالاد حاوی پروتئین بخورم تا به من کمک کند راضی نگه دارم و این را از دست ندهم!

با افزایش شدید قیمت مواد غذایی، بسیاری از ما مجبور به تنظیم، کاهش و/یا خلاقیت بیشتر در وعده‌های غذایی خود هستیم. یکی از بهترین راه‌ها برای ماندن در بودجه و حفظ عادات غذایی سالم، برنامه غذایی است. می‌توانید با ثبت‌نام در Relish+ برنامه‌های غذایی ۵ روزه بودجه بیشتری دریافت کنید (یک دوره آزمایشی ۱۴ روزه رایگان در اینجا دریافت کنید!)

اگر Budget Friendly کیف شما نیست، انعطاف‌پذیری بیشتر و/یا توانایی تنظیم برنامه 7 روزه می‌خواهید، محدودیت‌های غذایی دارید، می‌خواهید غذا را آماده کنید، به شام‌های سریع در روز نیاز دارید، سپس برنامه‌های غذایی 100+ Skinnytaste را بررسی کنید. موجود در Relish+. به سلامتی برای آسان‌تر و سالم‌تر کردن زندگی، یک وعده غذایی در یک زمان!

برنامه ریز غذا با طعم اسکی

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

من همچنین هیجان زده هستم که برنامه Skinnytaste Ultimate Meal Planner اکنون در دسترس است! برنامه ریز غذای مارپیچی 52 هفته ای دارای شبکه های برنامه ریزی هفتگی برای وعده های غذایی است که می توانید در صورت تمایل آن ها را جدا کرده و در یخچال خود قرار دهید، یک برنامه غذایی 12 هفته ای، 30 دستور (15) دستور العمل جدید، و فهرست خواربار فروشی. من دوست دارم هفته ام را با قدردانی، تأیید و نیت شروع کنم، بنابراین فضایی را نیز برای آن در نظر گرفتم. امیدوارم شما هم مثل من این را دوست داشته باشید!

برنامه ریز غذای نهایی Skinnytaste

برنامه ریز غذا را از اینجا بخرید:

نکته ای در مورد امتیازهای شخصی WW:

من دیگر امتیاز ارائه نمی دهم زیرا آنها در برنامه های جدید Weight Watchers متفاوت هستند، اما پیوندهایی به آنها ارائه می دهم WW امتیازهای شخصی سازنده دستور العمل برای همه دستور العمل ها. به دنبال دکمه نارنجی در کارت دستور العمل نکات شخصی من WW را می گوید. روی آن کلیک کنید و شما را به وب‌سایت Weight Watchers می‌برد، جایی که می‌توانید امتیازهای WW را ببینید و آن را به روز خود اضافه کنید (فقط ایالات متحده، باید به حساب خود وارد شوید). تمام دستور العمل های کتاب آشپزی در فهرست کتاب آشپزی نیز به روز می شوند!

درباره برنامه غذایی

اگر در برنامه‌های غذایی من تازه کار هستید، من این برنامه‌های غذایی سالم و منعطف 7 روزه را به اشتراک گذاشته‌ام (برنامه‌های غذایی قبلی من را می‌توانید در اینجا ببینید) که به‌عنوان راهنما در نظر گرفته شده‌اند. اتاق تکان دادن فراوان برای شما غذای بیشتری اضافه کنید، قهوه، نوشیدنی ها، میوه ها، تنقلات، دسر، شراب، و غیره یا دستور العمل ها را با غذاهایی که ترجیح می دهید عوض کنید، می توانید دستور العمل ها را بر اساس دوره در فهرست جستجو کنید. بسته به اهدافتان، باید حداقل 1500 کالری* در روز هدف بگیرید. هیچ اندازه ای برای همه وجود ندارد، این بر اساس اهداف، سن، وزن و غیره شما متغیر است.

همچنین یک لیست دقیق و سازمان یافته خواربار وجود دارد که خرید مواد غذایی را بسیار ساده تر و استرس زا کمتر می کند. در پول و زمان خود صرفه جویی کنید. کمتر بیرون غذا می‌خورید، غذای کمتری را هدر می‌دهید و همه چیزهایی را که نیاز دارید در اختیار خواهید داشت تا شما را در مسیر درست نگه دارید.

در نهایت، اگر شما در فیس بوک به انجمن فیسبوک Skinnytaste من بپیوندید، جایی که همه عکس‌های دستور پخت غذا را به اشتراک می‌گذارند، می‌توانید اینجا بپیوندید. من عاشق تمام ایده هایی هستم که همه به اشتراک می گذارند! اگر می خواهید در لیست ایمیل قرار بگیرید، می توانید در اینجا مشترک شوید تا هرگز برنامه غذایی را از دست ندهید!

برنامه غذایی:

صبحانه و ناهار دوشنبه تا جمعه، برای سرو 1 نفر طراحی شده است، در حالی که شام ​​و تمام وعده های غذایی در روزهای شنبه و یکشنبه برای خدمت به یک خانواده 4 نفره طراحی شده است. برخی از دستور العمل ها به اندازه کافی باقیمانده غذا را برای دو شب یا ناهار روز بعد تهیه می کنند. لیست مواد غذایی جامع است و شامل همه چیزهایی است که برای تهیه همه وعده های غذایی در برنامه نیاز دارید.

دوشنبه (5/9)
ب: کیش بدون پوسته ریزه
L: کاسه برنج آماده غذای مرغ یونانی (½ دستور غذا)
د: قارچ استروگانف و سالاد سبز*

کل کالری: 1011**

سه شنبه (5/10)
ب: کویچه ریزه بدون پوسته باقی مانده
L: کاسه های برنج آماده غذای مرغ یونانی باقی مانده
د: قابلمه پیکادیلو با 2 عدد تورتیلا ذرت، 2 قاشق غذاخوری پنیر مخلوط مکزیکی رنده شده و ¼ فنجان خرد شده
کاهو

کل کالری: 1015**

چهارشنبه (5/11)
ب: کویچه ریزه بدون پوسته باقی مانده
L: ساندویچ ماهی تن با آووکادو و یک پرتقال
D: قابلمه باقیمانده پیکادیلو روی ¾ فنجان برنج قهوه ای # با کلم سریع

کل کالری: 985**

پنجشنبه (5/12)
ب: ماست یونانی با انواع توت ها، آجیل و عسل
L: ساندویچ ماهی تن باز مانده با آووکادو و یک پرتقال
د: برنج سرخ شده کاجون

کل کالری: 1060**

جمعه (13/5)
ب: ماست یونانی با انواع توت ها، آجیل و عسل
L: ساندویچ ماهی تن باز مانده با آووکادو و یک پرتقال
د: برگر ماهی آزاد برهنه با سریراچا مایو با سالاد سیب زمینی قرمز بچه
کل کالری: 956**

شنبه (14/5)
ب: پنکیک ورقه ای باترمیلک لیمو بلوبری با 1 قاشق غذاخوری شربت افرا و ½ فنجان توت مخلوط
L: ساندویچ کاهو کلوب مرغ (دستور پخت 4 عدد)
د: شام بیرون

کل کالری: 582**

یکشنبه (15/5)
ب: پنکیک ورقه ای باترمیلک زغال اخته لیمویی با 1 قاشق غذاخوری شربت افرا و یک پرتقال
L: سالاد خرد شده مرغ آسیایی
د: سیلانترو لیموی سینه مرغ با سالاد ذرت، گوجه فرنگی و آووکادو
کل کالری: 1005**

*سالاد سبز شامل 6 فنجان سبزی مخلوط، 2 پیازچه، هر کدام ½ فنجان: گوجه فرنگی، هویج، خیار، نخود و ¼
فنجان وینگرت سبک. در صورت تمایل یکشنبه شب کاسه های کیش و مرغ درست کنید.
**این فقط یک راهنما است، زنان باید روزانه حدود 1500 کالری دریافت کنند. در اینجا یک ماشین حساب مفید برای تخمین وجود دارد
کالری مورد نیاز شما من فضای زیادی را برای شما باقی گذاشته‌ام تا مواد غذایی بیشتری مانند قهوه، نوشیدنی‌ها، میوه‌ها،
تنقلات، دسر، شراب و غیره

# برای شام پنجشنبه 3 فنجان برنج قهوه ای اضافی درست کنید.

* سند گوگل