بهترین منبع رسوراترول


آیا رسوراترول فایده ای دارد؟ اگر چنین است، آیا آن را از شراب، انگور، بادام زمینی یا مکمل ها دریافت می کنیم؟

“الکل بودن است نوروتوکسینی که می تواند باعث آسیب مغزی شود…[and] این می تواند باعث سرطان شود، “پس شاید” مصرف الکل …من نمی توانم این یک انتخاب سبک زندگی سالم در نظر گرفته می شود” زیرا یک سرطان زا اعتیاد آور است. با این حال، سرطان تنها قاتل دوم است. قاتل شماره یک بیماری قلبی است، پس در مورد “پارادوکس فرانسوی” چطور؟ آیا نوشیدن متوسط ​​از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری می کند؟ این در ویدیوی ویژه با من جمعه فلاش بک: بهترین منبع رسوراترول.

همانطور که قبلا توضیح دادم، به وضوح هیچ پارادوکس فرانسوی وجود ندارد. به نظر می رسد فقط یک کلاهبرداری بوده است. این همان چیزی است که کل “شکست رزوراترول” را آغاز کرد. در یک قسمت از “60 دقیقه”، دقیقاً همینطور بود من پیشنهاد دادم رزوراترول موجود در شراب قرمز ممکن است مقصر این اختلاف فرانسوی ها باشد و تحقیقات انجام شده است. حتی پس از اینکه مشخص شد پارادوکس فرانسوی وجود ندارد، جستجو بدون وقفه ادامه یافت. اوج گرفت در بیش از 10000 انتشار علمی تا به امروز.

پژوهشگران چه چیزی را یافتند؟ پس از بیش از 20 سال تحقیق با بودجه خوب، رسوراترول او دارد هیچ فعالیت انسانی اثبات شده ای وجود ندارد.» «یکی از موضوعات برجسته که به طور مداوم سرچشمه می گیرد در طول این حجم عظیم کار، بر این واقعیت تأکید می شود که اطلاعات حاصل از مطالعات انسانی در مورد هر گونه اثرات بیولوژیکی رسوراترول، به رغم محبوبیت آن به عنوان یک مکمل غذایی بدون نسخه، به شدت وجود ندارد. در واقع، “ممکن است معلوم شود که تبلیغات در رسانه های محبوب در مورد رسوراترول … چیزی نیست جز یک ابزار بازاریابی ساده که از … جستجو به عنوان جلد

همانطور که می بینید در 1:36 در کشور من ویدئو، برخی مطالعات بر اساس در مطالعات آزمایشگاهی روی حیوانات در دوزهای زیاد – ده ها میلی گرم رسوراترول در هر پوند. اگر محاسبات را انجام دهید، اینگونه است که “متخصصان” مختلف ادعا می کنند که دوز روزانه 1 گرم در روز در درمان اختلالات مختلف در انسان موثر است. “خب، شما چقدر شراب قرمز دارید؟ دارد نوشیدنی برای دریافت یک گرم رسوراترول در روز؟ چرا، فقط 5000 فنجان در روز. طرفدار شراب قرمز نیستید؟ نگران نباش. شما فقط می توانید روزانه 2000 گالن شراب سفید، 5000 پوند سیب یا انگور، 50000 پوند بادام زمینی، 2000 پوند شکلات یا نزدیک به یک میلیون بطری آبجو داشته باشید.

یک میلیون بطری آبجو روی دیوار. میلیون بطری آبجو یکی را بردارید و رد کنید، نهصد و نود و نه هزار و نهصد و نود و نه بطری آبجو روی دیوار…

خیر کمک زمانی اهمیت دارد که «یک محقق برجسته در زمینه خواص مفید رزوراترول… در 145 فقره جعل و جعل داده‌ها مجرم شناخته شود» که باعث آشفتگی کل حوزه می‌شود. “وینتیج بودن است خوب برای کسانی که آن را می فروشند! “

شکست رسوراترول تنها زمانی نیست که مکمل ها به وعده خود عمل نمی کنند. نمونه های قابل توجه شامل قرص های بتاکاروتن و کپسول های روغن ماهی است. مطالعات در دهه 1990 نشان دادن مصرف بتاکاروتن به شکل قرص خطر ابتلا به سرطان را افزایش داد و در سال 2013، تفکر افزایش یافت. دگرگونی در مکمل های روغن ماهی از «هیچ مدرکی دال بر اثربخشی» تا «اثبات ناکارآمدی» وجود ندارد. “درسی که ما باید بیاموزیم این است که آنچه که معنای بیولوژیکی دارد و در لوله‌های آزمایش و حیوانات کار می‌کند، همیشه در انسان کار نمی‌کند.»

رسوراترول یکی از حدود 25000 ماده تشکیل دهنده است مشخص شده از مواد غذایی تا کنون،” بالاخره. فكر كردن از نظر غذاهای کامل “ممکن است رویکرد بهتری برای سلامتی و پیشگیری از بیماری باشد.” به جای مصرف فقط یک ماده شیمیایی در شراب انگور، چرا که نه او می خورد انگور کامل؟ “[F]یا پیشگیری از بیماری [whole] به نظر می رسد انگور رژیمی بهترین سناریو باشد.”

این بخشی از یک مجموعه چهار قسمتی است که شامل ویدیوهای من است:

سوکت اصلی

  • الکل یک سم عصبی است که می تواند باعث آسیب مغزی و قاتل شماره 2 ما، سرطان شود، اما در مورد به اصطلاح پارادوکس فرانسوی نوشیدن متوسط ​​​​که از بیماری های قلبی عروقی، قاتل شماره یک ما محافظت می کند، چطور؟
  • در طول یک قسمت از برنامه تلویزیونی “60 دقیقه”، پیشنهاد شد که رسوراترول، یکی از اجزای شراب قرمز، ممکن است پارادوکس فرانسوی را توضیح دهد، اما به عنوان یک فریب رد شد. با وجود این، تحقیقات ادامه یافته و تا به امروز بیش از 10000 مقاله علمی منتشر شده است.
  • مشخص شده است که رسوراترول “هیچ فعالیت انسانی اثبات شده ای ندارد” و “هیجان های تبلیغاتی در رسانه های محبوب در مورد رسوراترول… ممکن است در واقع چیزی بیش از یک ابزار بازاریابی ساده با استفاده از … تحقیقات غیر انسانی به عنوان پوشش باشد.”
  • در واقع، برخی از مطالعات حیوانی از دوزهای عظیم ده ها میلی گرم رسوراترول در هر پوند استفاده کرده اند تا ادعا کنند که دوز روزانه 1 گرم در روز یک درمان مؤثر برای اختلالات مختلف انسانی است، اما شما باید 5000 لیوان شراب قرمز بنوشید. یک گرم رسوراترول دریافت کنید.
  • سایر مکمل‌های غذایی نیز مانند قرص‌های بتاکاروتن و کپسول‌های روغن ماهی، نمی‌توانند به وعده‌های خود عمل کنند. مشخص شده است که بتاکاروتن به شکل قرص باعث افزایش و نه کاهش خطر سرطان می شود و هیچ مدرکی دال بر اثربخشی آن با مکمل های روغن ماهی وجود ندارد.
  • درس اصلی این است که آنچه که معنای بیولوژیکی دارد و در لوله های آزمایش و حیوانات کار می کند همیشه در انسان کار نمی کند.
  • به جای مصرف تنها یک ماده شیمیایی در شراب انگور، چرا انگور کامل نخورید؟

از پارادوکس فرانسوی شگفت زده شده اید؟ بیشتر بدانید در چه چیزی پارادوکس فرانسوی را توضیح می دهد؟.

آیا مکمل‌های رسوراترول می‌توانند ضرر بیشتری نسبت به فایده داشته باشند؟ پرداخت کردن رسوراترول فواید ورزش را کاهش می دهد.

در سلامتی،

مایکل گریر، دکتر

توجه: اگر هنوز این کار را نکرده اید، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید: