به دلیل اقامت شخصی در داخل جامائیکا اوقات خوبی داشته باشید: راهنمای بازدید جامائیکا

فراتر به دلیل کل شما، جامائیکا آب نمای چیز خارق العاده در مورد را {ارائه می دهد}. به دلیل سواحلی کدام ممکن است جزیره را احاطه کرده به همان اندازه آبشارهای اوچو ریوس، رفتن به به دلیل جامائیکا معادل حرکت در بهشت ​​است.

* حوض تمساح – جهان ماهیگیری برای دیدن مسکن محله ای

* فالموث – تنوع از استراحتگاه ها

* کینگستون – پایتخت

* مرداب آبی – آبی دوست داشتنی کدام ممکن است شیفته جنگل های استوایی احاطه شده است

* ساحل دریا نگریل – ساحل دریا مد برای مسافران

* آبشار رودخانه دان – آبشارهای دوست داشتنی در داخل اوچو ریوس

چه روزی برای رفتن به

واقعا زمان بدی برای بازدید به جامائیکا {وجود ندارد}. در هر زمان که کدام ممکن است برای بازدید شخصی به جامائیکا {برنامه ریزی} می کنید، در داخل دهه گذشته های 70 به همان اندازه 80 همراه خود هوای مطبوع گذراندن خواهید شد. در واقع جنگل‌های مخمل خواب دار استوایی ممکن است بخواهید باران دارند، با این وجود تا حد زیادی باران در داخل کوه‌های زیرین‌تر جزیره می‌بارد کدام ممکن است مسافران به دلیل آن قرار است دیدن نمی‌کنند. اگر در داخل قسمتی به دلیل جزیره تخصصی ایجاد می کند جاری {برنامه ریزی} برای اقامت در داخل جامائیکا هستید باران می بارد، اطمینان حاصل کنید کدام ممکن است به ساده خوب ساعت هر دو تا حد زیادی اندازه می کشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس ناپدید می تواند باشد. {طوفان}‌ها به طور معمول است می‌رسند، با این وجود گاهی اوقات. اگر دلهره {طوفان} ها هستید، پس بازدید شخصی را بین ماه اوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکتبر {برنامه ریزی} نکنید. ماه‌های زمستانی آمریکا معمولاً شلوغ‌ترین ماه‌های توریستی است در نتیجه {مسافران} سعی می‌کنند به دلیل سرما را انتخاب کنید و انتخاب کنید برف ناپایدار کنند. اگر نیازی ندارید در داخل فصل از گرما به جامائیکا {سفر کنید}، {تعطیلات} شخصی را برای ماه های فصل تابستان {برنامه ریزی} کنید.

متل ها

هنگام بازدید به جامائیکا، استراحتگاه های کل شما جانبه مناسب ترین انتخاب های اقامتگاه هستند. این استراحتگاه‌ها شدید کارآمد می‌شوند در نتیجه می‌توانید به دلیل بین انتخاب‌های مختلف غذاخوری {انتخاب کنید} را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می‌توانید ورود به‌هایتان را نیز شامل می شود شود. این استراحتگاه ها در داخل نگریل، اوچو ریوس، خلیج مونتگو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر {مناطق} ساحلی توریستی یافت می شود. صندل‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زوج‌ها عظیم‌ترین {املاک} اوقات فراغت در داخل جامائیکا هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتاق‌های اقامتگاه جامائیکا همراه خود طراحی باور نکردنی را فراهم کردن می‌دهند. اگر دوست دارید در داخل کینگستون اقامت کنید، به طور قطع در داخل اقامتگاه جامائیکا اقامت خواهید داشت. اقامتگاه های جامائیکا به طور قابل توجهی برای {مسافران} {لوکس} یانک بهترین هستند. جامائیکایی ها واقعاً می دانند روش صحیح خوب مسافر را خوشحال کنند.

مکان های غذا خوردن

رستوران های جامائیکایی غذاهای خوش ذوق جزیره ای را فراهم کردن می دهند. جامائیکا به خروس پرخطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیزش نامیده می شود کدام ممکن است بوی آن قرار است باعث ترشح بزاق می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک آن قرار است زبان ممکن است داشته باشید را آب می تدریجی. حتما در داخل رستوران های جامائیکا خوب نوشیدنی رام سفارش دهید. رام در دسترس {در این} جزیره جزو موثرترین های دنیاست. ممکن است حتی، در داخل بازدید شخصی به جامائیکا، فضایی را برای دسر صرف کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر از روزی به دلیل چنار بیشترین استفاده را ببرید. این میوه های موز معادل سرخ شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود شکر اشباع شده سرو می شوند. برنامه غذایی تمیز کردن با رستوران جامائیکایی نبرید!

اگر اقامت در داخل خوب استراحتگاه را تصمیم گیری در مورد می کنید، می توانید رستوران های جامائیکایی را در داخل ملک {انتخاب کنید}. با این وجود به دلیل توقف اقامتگاه برای مکان یابی رستوران های نه نترسید. بعید است کدام ممکن است همراه خود تنوع از غذاهای “محلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محله ای” گذراندن شوید در نتیجه ساکنان آماده دارند در داخل فاز های داخل جامائیکا مسکن کنند. با این وجود ممکن است داشته باشید رستوران های جامائیکایی را {خواهید یافت} کدام ممکن است به زیبا ترین {مسافران} {پاسخ} می دهند.

کارهایی کدام ممکن است نیاز به مشارکت در داد

ورزش های نیاز به در داخل جامائیکا حول آب می چرخد. همراه با اقیانوس کارهای زیادی برای مشارکت در {خواهید یافت}. در واقع آفتاب کلاچ در داخل ساحل دریا خوب ورزش مد است. ساحل دریا هفت مایلی نگریل وضعیت بین المللی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکانی شگفت انگیز برای تماشای چیز خارق العاده در مورد های کارائیب است. ممکن است حتی می‌توانید به دلیل شب‌های دریایی، غواصی، جت اسنوبورد، استخدام کایاک و بسیاری دیگر اوقات خوبی داشته باشید. در داخل نگریل، می‌توانید خوب قایق سفارشی کرایه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در میان بسیاری آب به همان اندازه جزیره شخصی شخصی پارو بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادعای شخصی را در داخل فاز زیبای ساحل دریا جامائیکا به اشتراک بگذارید.

وقتی واقعاً احساس کردید کدام ممکن است نیاز به به دلیل آفتاب خنک شدن کنید، به آبشار رودخانه دان بروید. در داخل همین جا مسیری را طی می کنید کدام ممکن است به آبشارهای زیادی منتهی می تواند باشد. این {مسیر} همراه خود محیطی جنگل معادل مبتلا به حیات وحش زیبای محلی در داخل محیطی پارک معادل اندود شده شده است.

{در حالی که} بازدید به جامائیکا به عنوان یک نتیجه دانشگاهی شناسایی شده است نباید باشد، موزه ای ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است اگر قطعنامه دارید به پایتخت این ملت، کینگستون {سفر کنید}، ممکن است علاوه بر این بخواهید به دلیل آن قرار است دیدن کنید. وقتی تنوع از افراد به جامائیکا در نظر گرفته شده می کنند، به موسیقی رگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باب مارلی در نظر گرفته شده می کنند. اگر دوست دارید نزدیک به این سمت به دلیل جزیره داده ها خرید کنید، به موزه باب مارلی در داخل کینگستون {سفر کنید}.