به دنبال نظر صادقانه

متوجه خشک شدن پوستت نمی‌شوم و شلوار جینت به نظرم خوب می‌آید و باسنت را چاق نمی‌کند. اگر فکر می کنید اضافه وزن دارید، رژیم بگیرید. از من نپرس که انگار وزنت اضافه شده یا نه؟ تو همان آینه ای را داری که من هر روز به آن نگاه می کنم. یکی از ما را بد جلوه می دهد و دیگری را بد. باعث می شود دقیقاً همانطور که هستیم ظاهر شویم.

باور کنید یا نه، این همان مشکلاتی است که من همیشه از افرادی که فضای زندگی مشترک دارند می شنوم و باعث اختلافات زیادی می شود. به نظر می رسد تفاوتی بین زن و شوهر باشد یا دو هم اتاقی که رابطه مهمی با هم ندارند. اینها نظرات بسیار ذهنی هستند و اگر نمی خواهید پاسخ آنها را بشنوید، این سوالات را نپرسید.

از خرید متنفرم این یکی از کسل کننده ترین کارهایی است که تا به حال از من خواسته شده است، اما هر از گاهی مجبور شده ام به دوستی کمک کنم تا لباسی برای او انتخاب کند.

شلوار جین شلوار جین است. اگر واقعاً خم شوند، احتمالاً متوجه آنها خواهم شد. اگر آنها خیلی سفت هستند و باعث می‌شوند به نظر برسید که شکم‌تان در نیمه پایینی فشرده شده است و بالاتنه‌تان نیاز به قسمت بالایی دارد، احتمالاً من هم متوجه آن خواهم شد. اما من نمی توانم به شما قول بیشتری بدهم.

با دوست دخترم رفتم خرید شلوار جین. او هیکل زیبایی داشت و هر چه تلاش می کرد به نظرش خوب می آمد. من نمی توانستم تفاوت تناسب یک شلوار جین را با یکی دیگر تشخیص دهم و او آنقدر از من متنفر بود که گفت: «نباید از تو می خواستم که با من بیایی. تو برای من فایده ای نداری شما نمی توانید تفاوت تناسب این شلوار جین را روی من تشخیص دهید.”

و حق با او بود، اما فقط به این دلیل که تفاوت مناسبی وجود نداشت. اگر اندام کاملی دارید، می توانید هر چیزی بپوشید و شگفت انگیز به نظر برسید. برای کسانی که بدنشان گلابی شکل است یا وزن خود را به طور نامتناسب تحمل می کنند، متوجه تفاوت در تناسب لباسشان می شوم. در غیر این صورت، از من نپرسید که چگونه چیزی مناسب است.

وقتی این تجربه را تمام کردم، به خودم تبریک گفتم که در آن رختکن خفه‌کننده نشسته بودم و کتابی را که در کیفم بود نخواندم. کتابی را که خواندم به خاطر نمی‌آورم، اما باید از نمایش مدی که تماشا می‌کردم جالب‌تر باشد.

من هرگز کسی را با خودم خرید نمی‌برم. اگر من در لباسی احساس چربی کنم، مهم نیست که شما چه فکر می کنید. من هرگز آن را نمی پوشم اگر فکر کنم مناسب من است، مهم نیست که شما چه فکر می کنید، احتمالاً آن را تا حد مرگ می پوشم.

اگر مرتکب این اشتباه شدید که من را برای انتخاب یک لباس به اطراف کشانید، لطفاً نظر صادقانه من را در مورد چگونگی ظاهر آن از من نپرسید، زیرا متوجه خواهید شد. من واقعا از خرید متنفرم