به دنیای قارچ ها خوش آمدید: غذایی خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید!

قارچ، قارچ در همه مکان ها! 1000 12 ماه است کدام ممکن است به همین دلیل قارچ شناخته شده به عنوان وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید درمان استفاده بیشتر از می تواند. تنوع از مردمان به همین دلیل مصرف کردن سبک ها قارچ چه به صورت نپخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه پخته لذت بردن می برند. تا حد زیادی ممکن است در داخل شهرستان چستر، PA در داخل را انتخاب کنید و انتخاب کنید احاطه کلان شهر کنت، کدام ممکن است شناخته شده به عنوان “پایتخت قارچ جهان” نیز شناخته می تواند، پیشرفت می کنند. همراه خود فواید متعدد برای بهزیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب های متنوع ترتیب دادن، به سادگی می توان کشف شد کدام ممکن است چرا تنوع از {آشپزها} دوست خوب دارند ممکن است را در داخل غذاهای خوش سبک شخصی بگنجانند.

قارچ ها بین 80 به همان اندازه 90 شانس آب دارند، سدیم، چربی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی تا حدودی دارند، داروها مغذی شدید بالایی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب تقویت می کند مهم برای مردم دارای بار هستند. ممکن است حتی می تواند گمشده گلوتن، چربی ها هر دو کلسترول ldl هستند. ممکن است مملو به همین دلیل پتاسیم هستند کدام ممکن است به به کاهش استرس خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید بروز سکته پشتیبانی می تدریجی. حقیقت این است، خوب قارچ پورتابلا همراه خود بعد {متوسط} ​​شامل پتاسیم بیشتری نسبت به 1 موز همراه خود بعد عجیب و غریب است. ممکن است حتی می تواند مملو به همین دلیل ویتامین های گروه B (برای سیستم عصبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوارشی مهم)، آهن ({مفید} برای کم خونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلبول های زرشکی خون)، مس (به تشکیل گلبول های زرشکی خون) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلنیوم ({مفید} برای انجام غده پروستات را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی به نگه داشتن بدن ما هستند). پروستات مفید). بیشتر سرطان ها).

قارچ ها تنها واقعی غذاهای پرورشی هستند کدام ممکن است شامل ویتامین D خالص هستند کدام ممکن است به سخت استخوان ها پشتیبانی می تدریجی. هنگامی کدام ممکن است همراه خود کلسیم قارچ ها نیز کشف شد می تواند ترکیبی شوند، می توانند به {درد} مفاصل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوکی استخوان پشتیبانی کنند. ممکن است حتی می تواند شامل بتا گلوکان هستند کدام ممکن است به تحریک سیستم امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود ایستادن تا علائم آلرژی پشتیبانی می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل تنوع از قارچ های شیتاکه را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدفی کشف شد می تواند. قارچ ها حتی می تواند شامل ارگوتیونئین هستند، خوب آنتی اکسیدان قدرتمند کدام ممکن است سیستم امنیت را سخت می تدریجی. ارگوتیونئین خوب آمینو اسید شامل گوگرد است کدام ممکن است تنوع از اشخاص حقیقی در داخل برنامه کاهش وزن شخصی گمشده آن قرار است هستند. دیابتی ها در داخل هنگام خوردن سبک ها قارچ ها ناشی از انسولین خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنزیم های خارج از آن در داخل ممکن است {بهبود یافته} اند. تنوع از سبک ها قارچ ها حتی می تواند به اشخاص حقیقی دیابتی کم کم {عفونت} اندام پشتیبانی می کنند در نتیجه خوب آنتی بیوتیک خالص هستند.

در داخل {زیر} مختصر ای به همین دلیل در میان معمول ترین قارچ ها در رها می شود:

  • دکمه‌های سفید: رایج‌ترین قارچ در داخل ایالات متحده آمریکا، تحقیقات نماد می‌دهد کدام ممکن است به بیشتر سرطان ها سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروستات پشتیبانی می‌تدریجی {در حالی که} حدود 3.5 {اونس} در داخل روز خوردن می‌تدریجی. برای ریختن پوند اضافی کیفیت بالا است.
  • Crimini (پیش ساز پورتابلا): این قارچ های اسپرسو ای توسط می آید بعد شبیه به دکمه های سفید هستند، سکسی تر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک خاکی تری دارند. ممکن است حتی می تواند به بیشتر سرطان ها سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروستات پشتیبانی می کنند. برای ریختن پوند اضافی مهم است.
  • پورتابلا: این قارچ های عظیم، اسپرسو ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید چتری تعیین کنید ({نسخه} بالغ قارچ crimini) سبک گوشتی تری دارند. بسیار عالی برای کباب کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوباره پر کردن همراه خود کنگر فرنگی، اسفناج، گوشت خرچنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل العمل “ایتالیایی” نوسازی شده همراه خود گوشت چرخ کرده، سس گوجه فرنگی، پیاز، فلفل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزی. حتی می تواند به ریختن پوند اضافی پشتیبانی می تدریجی.
  • شیتاکه: تنوع از سنت های آسیایی برای {درمان} را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنفولانزا استفاده بیشتر از می تواند. تحقیقات نمایشگاه ها کدام ممکن است عصاره این قارچ به جنگیدن {عفونت} ها، سخت سیستم امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنگیدن پیشرفت تومورها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر سرطان ها سینه پشتیبانی می تدریجی. 4-5 {اونس} در داخل روز بخورید. منبع مفید مهم ویتامین D
  • Reishi: شبیه گل های اسپرسو ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفید چوب است: برای جنگیدن {عفونت} های باکتریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویروسی، به کاهش کلسترول ldl را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرس خون مفید به نظر می رسد.
  • Maitake: به پاکسازی بدن ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک سیستم امنیت پشتیبانی می تدریجی.
  • Oyster: تحقیقات در داخل جاری مشارکت در راهی که در آن های امیدوارکننده ای را جلوگیری از HIV نمایشگاه ها. سرشار به همین دلیل آنتی اکسیدان
  • گوشت خوک: قارچ گوشتی کدام ممکن است شبیه قارچ پورتابلا است با این وجود دارای خواص ضدالتهابی نیز می باشد یا نباشد.

قارچ خوب غذای انعطاف پذیر است کدام ممکن است می توان به همین دلیل آن قرار است در داخل تنوع از سوپ ها، سالادها، ساندویچ ها، پیش وعده های غذایی، خورش ها، داروها مغذی، مکمل های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطمئنا، حتی نوشیدنی های ورزشی استفاده بیشتر از کرد! قارچ ها را به ساده به همین دلیل تامین کنندگان برجسته خریداری کنید، در نتیجه تنوع از قارچ های رام نشده می توانند {سمی} بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شامل فلزات با کیفیت صنعتی {سمی} باشند.

قارچ افزودنی خوش ذوق به برنامه کاهش وزن اشخاص حقیقی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید فواید بهزیستی شگفت انگیزی دارد. تحقیقات نماد دانش است کدام ممکن است ممکن است می توانند به به کاهش {سطح کلسترول}، محافظت دیابتی ها در مخالفت با {عفونت}، پیشگیری به همین دلیل بیشتر سرطان ها سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروستات، پشتیبانی به ریختن پوند اضافی، تقویت سلامت استخوان ها، تحریک سیستم امنیت، به کاهش استرس خون، بهبود خیس شدن آهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها مهم پتاسیم، کلسیم پشتیبانی کنند. ریبوفلاوین، فسفر، ویتامین D را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلنیوم. همین الان ممکن است را در داخل سبک ها اصل العمل ها بررسی کنید!