به مجموعه زندگی گیاهی رایگان ما بپیوندید


مجموعه زندگی گیاهی ما یک برنامه ایمیل ده هفته ای رایگان است که حاوی نکات ساده و نکات کاربردی در مورد تغذیه سالم در سال جدید است. چه در یک رژیم غذایی کامل یا سبک زندگی گیاهخواری تازه کار باشید یا از یادآوری برخی از جنبه های کلیدی تغذیه سالم و مبتنی بر شواهد بهره مند شوید، این مجموعه برای شما مناسب است. هر هفته یک ایمیل در مورد موضوعاتی مانند: غذا خوردن در چراغ راهنمایی، ملاحظات و نگرانی های رژیم غذایی، پیشگیری از بیماری، و حتی یک ابزار جدید برنامه ریزی منو دریافت خواهید کرد.. اینجا ثبت نام کنید و این منبع رایگان جدید را با دوستان و خانواده‌هایی که در حال بررسی غذای گیاهی در سال 2022 هستند به اشتراک بگذارید.

یک پیام ویژه هدیه دهید

در روز ولنتاین، من دوباره در حال ضبط پیام های ویدیویی شخصی هستم! 50 نفر اول که 200 دلار یا بیشتر اهدا می کنند با استفاده از این فرم او می تواند یک متن شخصی ارسال کند که من برای شما یا عزیزتان ضبط می کنم.

غذای اصلی: میکروبیوم

روز به روز، تریلیون ها باکتری خوب در روده ما کار می کنند و برای متابولیسم، سم زدایی و احیای مواد مغذی مهم موجود در غذا کار می کنند. چگونه این حشرات روده را راضی نگه داریم تا به ما کمک کنند سالم بمانیم؟ ویدیوهای موجود را بررسی کنید صفحه موضوع میکروبیوم.

دستور تهیه: خورش کینوا جنوب غربی

یکی از راه‌های حمایت از میکروبیوم، استفاده از کینوا، لوبیا و سیب‌زمینی شیرین در آبگوشت کینوا جنوب غربی است. دستور تهیه رایگان را دریافت کنید اینجاویدئویی از نحوه ساخت آن را تماشا کنید اینستاگرام.

2021 در حال بررسی

از همه حمایت‌های شما در سال 2021 متشکریم. برای اینکه ببینید در سال گذشته چه دستاوردی داشته‌ایم، گزارش حسابرسی سال 2021 ما را بررسی کنید. نکات مهم شامل راه‌اندازی یک برنامه ارتباطی جدید است که 5000 نسخه رایگان از آن را ارائه می‌کند. راهنمای غذا خوردن اختصاص داده شده است برای متخصصان بهداشت، تیم ما را گسترش دهید، به بیش از 30 میلیون بازدید از ویدیو و فروش 1 میلیون نسخه چاپی برسید. چگونه نمرد. دانلود گزارش کامل اینجا.

داوطلبان Spotlight: Cass Warbeck

من سال‌هاست که یک داوطلب مغرور NutritionFacts هستم! در تیم بازیابی مقاله شروع کردم و اکنون به نظرات صفحه فیس‌بوک پاسخ می‌دهم و به مرور ویدیو کمک می‌کنم. مشارکت در سازمانی که این مهم را برجسته می‌کند و به اشتراک می‌گذارد برایم ارزشمند است. این اطلاعات بسیار در دسترس است، و من معتقدم که روزی غذای کامل و تغذیه گیاهی جزء ضروری مراقبت های بهداشتی استاندارد خواهد بود. با داوطلب شدن، می دانم که به آشکار شدن این تغییر کمک می کنم.

من عاشق انگور و ماچا هستم! اما یکی از دستور العمل های مورد علاقه من کاسه صبحگاهی من BROL است که بر اساس دستور دکتر گریر است که جایگزین بلغور جوی دوسر استاندارد شده است. یک فنجان از آن را گرم می کنم BROL با شیر سویا، سپس با دارچین، هل و میخک مزه دار کنید، سپس دانه های کتان آسیاب شده، گردو، پودر آملا و زغال اخته را اضافه کنید. آن را با چند قلب کنفی تقویت کنید، و ساعت ها پر از سوخت خواهید بود!

3 ویدیوی برتر ماه

مواد غذایی تازه وگان روی یک میز سبکامتحان کردن امتیازات گیاهخواری شما: چگونه نمره رژیم غذایی کامل را بدست آورید؟

غذاهای پر فیبر و سرشار از کراکر، غلات کامل، میوه ها، سبزیجات، ماکارونی گندم کامل، غلات و آجیلچگونه روده های نشتی را با رژیم غذایی درمان کنیم؟: رژیم غذایی برای درمان نشت روده توصیه می شود. چه غذاها و مواد غذایی می توانند یکپارچگی سد روده را تقویت کنند؟

عکس دکتر جریرفلاش بک جمعه: دکتر گرگر در آشپزخانه – نوشیدنی مورد علاقه جدید من: من آب سبزیجات را با الهام از دستور غذا مخلوط می کنم کتاب آشپزی چگونه بمیریم.

در سلامتی،
مایکل گریر، دکتر

توجه: اگر هنوز این کار را نکرده اید، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه‌های زنده من را که در طول سال مرور می‌شوند تماشا کنید: