بین روز شکرگزاری و کریسمس مقدار قابل توجهی وزن کم خواهید کرد

اگر از خوردن عید شکرگزاری و کریسمس می ترسید، رژیمی وجود دارد که ممکن است راه حلی برای مشکلات شما باشد. غذا خوردن در روز شکرگزاری و کریسمس می تواند کابوس رژیمی باشد. وسوسه دائمی و سنت و احساسات، همه در یک کمان زیبا پیچیده شده است، درست است؟

چه کاری می توانی انجام بدهی؟

آیا باید تعطیلات خود را با دفع وسوسه خراب کنید؟ یا باید آن را برگردانید و رفتار بد در سال نو را که تقریباً همه و برادرشان تصمیم به گم کردن لاستیک زاپاس دارند، جبران کنید؟

رژیم تعطیلات

پیروی از رژیم غذایی تغییر کالری بین روز شکرگزاری و کریسمس را در نظر بگیرید. چند هفته از روز شکرگزاری و کریسمس می گذرد که زمان بسیار خوبی برای فداکاری و رژیم غذایی است. به این ترتیب، می توانید از هر دو تعطیلات لذت ببرید و همچنان کمی از کنترل آسیب در وسط استفاده کنید. سپس آن را به سبد خرید رژیم غذایی خود را در 1 ژانویه … اگر در همه!

در طول آن چند هفته در میانه دو تعطیلات چاق کننده، ممکن است یک رژیم غذایی تغییر کالری را در نظر بگیرید، زیرا این رژیمی است که نظرات تحسین برانگیزی از کاهش 7 تا 10 پوندی در 11 روز توسط دوچرخه سواری پر کالری یا رژیم زیگزاگ دارد. .

همچنین ممکن است در رژیم غذایی سوپ کلم / سم زدایی قلب باشد.

این رژیم چه کاری انجام می دهد؟

این رژیم با زیگزاگ کردن کالری دریافتی شما به طور گسترده و ارائه یک منوی رژیم غذایی خاص که هورمون های چربی سوز را آزاد می کند، متابولیسم شما را فریب می دهد. به علاوه، در این رژیم، به جای 3 وعده در روز، 4 وعده غذایی می خورید، بنابراین متابولیسم شما بسیار سخت تر عمل می کند و به شما کمک می کند از کاهش وزن جلوگیری کنید. این رژیم را می توان در هر زمانی از سال انجام داد، اما در اوایل دسامبر می تواند مفید باشد زیرا:

1) شکرگزاری را از سر راه برداشتید

2) چند هفته قبل از شروع جشن های واقعی، مشغول خرید و زندگی خواهید بود.

3) این رژیم در 11 روز چرخش با 3 روز تقلب در میان کار می کند، بنابراین می تواند حتی با برخی از مهمانی های تعطیلات به خوبی پیش رود.

آغاز شده

اگر رژیم را از اول دسامبر شروع کنید، ممکن است تا 11 دسامبر تا 10 پوند وزن کم کنید.

ضرر تا 10 پوند ممکن است تقریباً از 5 دسامبر تا 16 دسامبر رخ دهد.

پس از پایان تعطیلات، احتمالاً بیش از 5 پوند معمولی که در تعطیلات اضافه کرده اید، وزن کم خواهید کرد، زیرا اکثر افراد 7 تا 10 پوند وزن کم می کنند.

این رژیم با دو جزء به صورت آنلاین در دسترس است.

1) راهنمای تغذیه

2) برنامه ریز منوی آنلاین

برنامه ریز منو به شما این امکان را می دهد که منوی خود و هر آنچه را که برای رفتن به سوپرمارکت نیاز دارید را به راحتی چاپ کنید. سپس شما فقط آنچه را که برای هر روز به شما گفته می شود بخورید. شما 4 وعده غذایی دارید و می توانید آنها را در هر ترکیبی بخورید. هیچ اندازه گیری یا کالری شماری وجود ندارد و شما فقط تا قبل از سیر شدن غذا می خورید. دستورالعمل های دیگری در مورد نحوه استفاده از آب فراوان، احتیاط در مصرف ادویه ها و حتی ارائه نکاتی در مورد نحوه برخورد با آنها در مهمانی ها یا رستوران ها وجود دارد که برای بسیاری از رژیم گیرندگان در فصل کریسمس یک معضل بزرگ است.

بهترین چیز در مورد این نوع طرح این است که می توانید آن را در هر زمان انجام دهید. اگر در ماه ژانویه به وزن دلخواه خود رسیده اید و سپس در تعطیلات یا از یک وعده غذایی دلپذیر زمستانی کمی از ماشین خارج می شوید، می توانید به سادگی با راه اندازی مجدد ژنراتور منو و انجام یک دوره 11 روزه دیگر وزن خود را کاهش دهید.

اگر این مقاله را قبل از کریسمس برای شروع این رژیم خیلی زود می خوانید، از آن در رژیم غذایی سال نو خود استفاده کنید.