تخم مرغ، پنیر دلمه و پنیر ریکوتا – در رژیم کاندیدا چه چیزی نخوریم؟

یکی می گفت تخم مرغ نباید خورد، اما خوردن پنیر کوتیج و پنیر ریکوتا اشکالی ندارد. آیا در طول رژیم غذایی با این مشکل مواجه هستید؟ من خیلی وقت پیش زمانی که هنوز رژیم ضد کاندیدا را دنبال می کردم این مشکل را داشتم. تا زمانی که یادم می آید این مقاله را برای شما می نویسم.

من تحقیقاتی را بر اساس آنچه که برای من بهترین بود انجام دادم و آن را در این مقاله با شما به اشتراک خواهم گذاشت. هنگامی که اختلاف نظر وجود داشت، معمولاً توصیه های رژیم غذایی را سخت تر می کردم. به همین دلیل است که من پنیرهای کوتیج و ریکوتا را کنار گذاشتم—اینها محصولات لبنی هستند که با شیر گاو و پنیر تهیه می شوند، بنابراین از آنها دوری خواهم کرد.

با این حال، همه منابع من می گویند که خوردن تخم مرغ اشکالی ندارد زیرا آنها بیشتر یک پروتئین هستند تا یک محصول لبنی. با این حال، ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که نتوانید تخم مرغ بخورید. من دلایل آن را می دانم، احتمالاً به دلیل آلرژی. در زیر داستان واقعی دوست دختر من است، او متوجه شد که چرا نمی تواند تخم مرغ بخورد.

او به یک متخصص طبیعی حرکتی رفت. ظاهراً تست آلرژی او به مرغ/تخم مرغ، کلسیم، ویتامین های B، شکر، ذرت، غلات، نمک و همه چیزهایی که فکر می کنم کاندیدا را تغذیه می کند، مثبت بوده است. این منطقی است زیرا او شنیده است که کاندیدا باعث ایجاد آلرژی می شود که منجر به اعتیاد به همان غذاها می شود. ظاهراً کاندیدا از طریق آلرژی به غذاهایی که از آنها تغذیه می کند اعتیاد ایجاد می کند.

با این حال، متخصص طبیعی او به او گفت که کاندیدا تمام اندام های اصلی او به جز قلب را آلوده کرده است. اینها عبارتند از: مغز، تیروئید، پانکراس، طحال، کبد، کلیه ها، مثانه، روده ها، روده بزرگ و اندام های تناسلی. او فکر می کند در آپاندیس او هم هست، اما یادش نمی آید که دکتر این حرف را زده باشد.