تردمیل مربی تعاملی Pro-Form 765i

با کمتر از 1000 دلار می توانید تردمیل مربی تعاملی Pro-Form 765i را خریداری کنید. این دینام ورزشی 150 پوندی، محصولی از ProForm Fitness Equipment، دارای یک مسیر دویدن به طول 60 اینچ و عرض 30 اینچ است. ویژگی های Pro-Form 765i بسیار گسترده است. آنها شامل 5 سی دی تمرین هستند که برای بهبود تجربه تمرینی شما طراحی شده اند. فقط سی دی را در قسمت پخش کننده تعاملی تردمیل قرار دهید و Pro-Form 765i خود را به یک مربی تمرینی شخصی تبدیل کرده اید، در حالی که کنترل های تک لمسی امکان تغییر فوری در شیب و سرعت رژیم ورزشی شما را فراهم می کند. در سی دی صدای مربی خود و همچنین موسیقی زنده و نشاط آور را می شنوید.

تردمیل مربی تعاملی Pro-Form 765i همچنین با کیت 5 ستاره سوزاندن و تن صدا ارائه می شود. این رژیم هشت هفته‌ای رژیم غذایی و ورزش مفید، راهنمایی‌های منظمی را در مورد تقویت قدرت، دستور العمل‌ها و برنامه‌های غذایی، و همچنین برنامه‌های تمرینی سی دی و فلیپ چارت ارائه می‌دهد.

تردمیل مربی تعاملی Pro-Form 765i با مفهوم بالشتک محفظه هوا از مفاصل شما محافظت می کند. همچنین در صورت عدم استفاده به راحتی جمع می شود – یک ویژگی عالی برای ساکنان آپارتمان.

چهار نمایشگر چرخشی به شما امکان می دهد از کل کالری و همچنین کالری چربی سوزانده شده، شمارش معکوس برای زمان تمرین، سرعت و ضربان نبض خود مطلع شوید. تردمیل مربی تعاملی Pro-form 765i همچنین دارای یک فن خنک کننده و یک نگهدارنده برای بطری آب یا سایر لوازم جانبی است.

شما می توانید در طول تمرین نیز مراقب سلامت قلب خود باشید، نه تنها با نگه داشتن سنسورهای نبض مانیتور ضربان قلب EKG تردمیل، بلکه با دو تمرین تنظیم کننده نبض آن. این رژیم های از پیش برنامه ریزی شده مفید، ضربان قلب و نبض بهینه را برای تمرین فردی شما تعیین می کند و سپس شیب و سرعت تردمیل را تنظیم می کند تا شما را همیشه در منطقه ایمنی نبض خود نگه دارد.