تریلر “بازگشت” نمایانگر درام فروپاشی گروه است


بیتلز پس از بیش از 50 سال دوباره متحد می شوند. خوب ، چیزی شبیه

مستندهای بعدی کارگردان معروف پیتر جکسون “The Beatles: Get Back” دوز بسیار نوستالژیک مورد نیاز گروه راک بریتانیایی را به طرفداران خواهد داد.

یک تریلر چهار دقیقه ای روز چهارشنبه منتشر شد که فیلم آرشیو از دست رفته و بازسازی شده از دوران قدیم بیتلز و مصاحبه با یک گروه قدیمی را نشان می دهد.

این مجموعه شامل مراحل جذاب نوشتن و خواندن کوارتت ، و همچنین مبارزاتی است که آنها به عنوان دوستان و همکلاسی ها متحمل شده اند.

بسیاری از برنامه های ویژه شامل تصاویری بی سابقه از جلسه ضبط گروه در ژانویه 1969 و آخرین برنامه زنده در لندن در پشت بام مقر اپل سپاه Savile Row است.

اعضای پل مک کارتنی ، رینگو استار ، جورج هریسون و جان لنون سرانجام در سال 1970 پس از یک دهه زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند.

پل مک کارتنی ، رینگو استار ، جان لنون و جرج هریسون در صحنه ای از مجموعه مستندهای بعدی پیتر جکسون “The Beatles: Get Back” در حال پخش به Apple TV +هستند.
استودیو والت دیزنی

این مینی سریال در 25 روز دیگر از 25 نوامبر در Disney + آغاز می شود.

مک کارتنی در تیزر گفت: “بهترین ما همیشه بوده و خواهد بود ، وقتی که به دیوار تکیه داده ایم.”

یک پیام ساده سیاه و سفید در این ویدئو می نویسد: “این فیلم نیم قرن در طاق قفل شده است تا به حال دیده نشده … تا کنون” ، نوستالژی و فتنه را بیشتر می کند.

سوسک ها
تریلر مجموعه مستند پیتر جکسون “The Beatles: Get Back” تصویری از پشت صحنه های سال آخر گروه ارائه می دهد.
استودیوهای والت دیزنی

این تریلر سپس به Fab Four جوان می رود ، که مد رنگارنگ دهه 1960 را تکان می دهد ، در حالی که برای نمایش آینده خود هماهنگ و تمرین می کند ، که شامل مطالب جدید است و برای یک برنامه تلویزیونی و مستند موسیقی فیلمبرداری شده است. این کنسرت در سال 1969 اولین اجرای زنده آنها در سه سال گذشته بود.

تریلر همچنین گروه را توصیف می کند ، زیرا آنها برای ضبط ، قطع و انتشار آلبوم فقط در دو هفته تحت فشار هستند.

مک کارتنی در این ویدئو می گوید: “در 50 سال آینده به همان اندازه خنده دار خواهد بود.” “آنها به خاطر یوکو جدا شدند [Ono, Lennon’s soon-to-be wife] روی آمپلی فایر نشست هیچکدام از ما نمی دانستیم که نمایش چگونه خواهد بود. “

مجموعه مستندها همچنین گروه را دنبال کردند تا سعی کنند 14 آهنگ جدید برای آلبوم خود بنویسند. بعداً ، این آهنگها در ضبط “Abbey Road” و “Let It Be” استفاده می شود.

کارگردان مایکل لیندسی هوگ قبلاً تمام صحنه ها را به مدت سه هفته قبل از کنسرت در بریتانیا ضبط کرده بود ، از جمله حدود 57 ساعت فیلم پشت صحنه نمایش 1969. Let It Be ، که مشکلات و تنش ها را بررسی می کرد. از سالهای اولیه این گروه

سوسک ها
این مینی سریال به مدت سه روز در دیزنی پلاس آغاز می شود و از 25 نوامبر آغاز می شود.
استودیوهای والت دیزنی

جکسون ، 59 ساله ، تنها فردی است که در پنج دهه به این سوابق ارزشمند دسترسی پیدا کرده است. کارگردان ارباب حلقه ها حدود 60 ساعت فیلم از دست رفته و همچنین 150 ساعت صدای نشنیده را مرور کرد.

مک کارتنی ، استار ، یوکو اونو لنون ، بیوه جورج هریسون اولیویا و کارگردان جکسون تهیه کنندگان اجرایی این برنامه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید