تفاوت بین مکمل های رژیمی و قرص های لاغری

تفاوت بین مکمل های غذایی و قرص های رژیمی چیست؟ درست است که آنها بسیار شبیه به هم هستند. شاید به همین دلیل است که بسیاری از مردم فکر می کنند که آنها حتی یکسان هستند! با این حال، مزایای هر یک به اندازه کافی متفاوت است که به عنوان کمک های جداگانه برای رژیم غذایی دسته بندی می شود. چیزی که برای هر دو یکسان می ماند این است که هر کدام به اثربخشی کاهش وزن شما می افزایند، اما از نظر عملکرد متفاوت هستند (چرا که مصرف می شوند).

بیایید با توضیح تفاوت بین مکمل های رژیمی و قرص های لاغری با توضیح اینکه مکمل رژیم غذایی چیست و چه کاربردی دارد، شروع کنیم. مکمل های غذایی را می توان به صورت مایع (مخلوط با نوشیدنی)، به صورت کپسول (که باید به صورت قرص بلعیده شود) یا به صورت پودر مصرف کرد. دلیل استفاده از مکمل های غذایی این است که ویتامین یا مواد معدنی خاصی را در بدن خود افزایش دهید که کمبود دارد و به بدن خود چیزهایی را که برای عملکرد لازم نیاز دارد ارائه دهید که ممکن است بدن شما به اندازه کافی به طور طبیعی تولید نکند. به عنوان مثال، بیایید به رایج ترین ویتامین کلسیم نگاه کنیم. خواص طبیعی این ویتامین در رشد عضلات تخصص دارد. حال، اگر متوجه شدید که اغلب ورزش می کنید، اما هیچ تغییر عمده ای در اندازه عضلات خود مشاهده نمی کنید، ممکن است بدن شما کمی کمبود کلسیم داشته باشد. در این صورت، شما باید از مکمل کلسیم برای کمک به جبران سطوح پایین کلسیم خود استفاده کنید. این باعث می شود کلسیم بدن شما به سطح مناسبی برسد که به شما کمک می کند تا از تمرین خود بهره بیشتری ببرید و رشد عضلانی سریع تری داشته باشید. به عنوان مثال دیگر، پتاسیم (ماده معدنی که شماره 3 را از نظر اهمیت و مقدار در بدن شما دارد) را پیشنهاد می کنم. تنها عملکرد پتاسیم تنظیم هضم است و برای دریافت انرژی از غذایی که می خورید با تبدیل عناصر خاصی سوزانده می شود. اگر در حین ورزش به راحتی خسته شوید، ممکن است به مکمل پتاسیم نیاز باشد. با این حال، مصرف یک مکمل پتاسیم به خودی خود به شما انرژی نمی‌دهد، فقط به شما کمک می‌کند وقتی چیزی مانند … که یک میان‌وعده تمرینی خوب است … یک گرانولا، انرژی بیشتری دریافت کنید. اگر کمی استراحت کنید تا مقداری انرژی از بار گرانولا دریافت کنید، متوجه خواهید شد که این میان وعده کوچک با کمک یک مکمل پتاسیم به شما کمک می کند.

بعد از این دو مثال مکمل رژیمی، بیایید توضیح دهیم که قرص لاغری چیست تا بتوانید به راحتی تفاوت بین مکمل های رژیمی و قرص های لاغری را تشخیص دهید. قرص های لاغری (و همچنین مکمل ها) کاملا بی خطر هستند و از عناصر طبیعی برای تحریک واکنش های خاصی در بدن شما استفاده می کنند. اثرات مصرف یک قرص لاغری بسیار کاربردی‌تر و آسان‌تر از «تقویت‌کننده‌های» ظریف مکمل‌های رژیمی است. با این حال، هر دو برای کاهش وزن موثر و سالم مهم و حیاتی هستند. اثرات متفاوتی از یک قرص لاغری وجود دارد، تقریباً هر کمکی برای کاهش وزن که ممکن است در قرص های لاغری دیگر وجود داشته باشد. برای مثال، اگر رژیم دارید و در نقطه‌ای هستید که اجازه ندارید غذا بخورید یا خیلی کم غذا بخورید، زیرا همیشه «برنامه‌ای برای آن» وجود دارد، یک قرص لاغری برای آن وجود دارد. می‌توانید قرص‌های لاغری سرکوب‌کننده اشتها را پیدا کنید که به راحتی شما را از شر آن خلأ سوزش‌آور در معده‌تان خلاص می‌کنند تا بتوانید آن شب‌های گرسنه را بدون غرغر شکم پشت سر بگذارید. اساساً بدن شما را به این باور می رساند که با تأمین تمام ویتامین ها و مواد معدنی مناسب بدن در هنگام گرسنگی، یک وعده غذایی کامل خورده اید. تقریباً کالری ندارد، اما این را به شکم خود نگویید. ممکن است نام این قرص رژیمی محبوب دیگر را شنیده باشید که در حین ورزش مهارت های چربی سوزی شما را افزایش می دهد.

مکمل‌های رژیمی و قرص‌های رژیمی مختلفی وجود دارد که متناسب با نیازهای شخصی شما در حین کاهش وزن هستند. به یاد داشته باشید، مصرف آنها بی خطر است و تنها وظیفه دشوار کاهش وزن شما را قابل کنترل تر می کند. مجدداً، مکمل‌های رژیمی تقویت‌کننده ویتامین و مواد معدنی هستند و قرص‌های لاغری اثرات عملی بیشتری بر بدن شما برای کمک به کاهش وزن دارند. اکنون که تفاوت بین مکمل ها و قرص های لاغری را می دانید، می توانید از آگاهی جدید خود برای بهره مندی از این ابزارهای عالی استفاده کنید که به شما کمک می کند سریعتر و راحت تر از همیشه وزن کم کنید!