تفنگ لیپوماتیک


لیپوماتیک می تواند یکی از دو عمل زیبایی باشد که در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است. جراحی لیپوماتیک می تواند چربی اضافی را از ناحیه خاصی از بدن حذف کند و به همان بدن و اندامی که می خواهید برسید. اما برای گرفتن بهترین نتیجه از این عمل باید اقداماتی را بعد از عمل یا قبل از آن انجام دهید. یکی از اقداماتی که می تواند به بهبود عملکرد جراحی لیپوماتیک کمک کند استفاده از تفنگ لیپوماتیک این هست. در این مقاله قصد داریم به طور کامل در مورد این ژن صحبت کنیم.

تفنگ لیپوماتیک چیست؟

امروزه راه های زیادی برای خلاص شدن از شر چربی های اضافه ای که در ناحیه خاصی از بدن انباشته شده اند وجود دارد. یکی از این راه هایی که اتفاقا بهترین نتیجه را به همراه دارد جراحی است. اما پس از جراحی، پزشک ممکن است از شما بخواهد که یک سری اقدامات را انجام دهید تا بهترین نتیجه را از جراحی لیپوماتیک بگیرید. یکی از مهمترین این اقدامات بدون شک استفاده از تفنگ لیپوماتیک.

ژن لیپوماتیک یکی از ژن‌های پزشکی است که می‌تواند اندام‌های بدن را که تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند پوشش دهد و با فشار یکنواختی که به این قسمت‌ها وارد می‌شود، بهترین نتیجه را برای جراحی شما رقم بزند. برای داشتن با او. ژن های لیپوماتیک در اندازه های مختلف و از همه مهمتر برای اندام های مختلف تولید و طراحی می شوند که می توانید به راحتی از داروخانه ها یا مراکز فروش تجهیزات پزشکی خریداری کنید.

مزایای استفاده از تفنگ لیپوماتیک

همانطور که اشاره کردیم استفاده مداوم از این ژن ها می تواند عمل لیپوماتیک را به بهترین نتیجه برساند و در کمترین زمان ممکن به فرم و هیکل مورد نظر خود برسید. اما باید بدانید که استفاده از این ژن های پزشکی فواید بسیار بیشتری دارد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• کنترل تورم پس از لیپوماتیک با تفنگ مناسب

از عوارض جراحی لیپوماتیک می توان به تورم محل جراحی اشاره کرد. با استفاده از تفنگ لیپوماتیک می توان این تورم ها را به سرعت کنترل و کاهش داد.

• از افتادگی پوست جلوگیری کنید

پس از انجام لیپوساکشن و استفاده از تفنگ، می توانید از پوست و بافت آن به خوبی محافظت کنید و اجازه ندهید پوست شما شل یا شل شود. به همین دلیل است که استفاده از انواع مختلف ژن های لیپوماتیک می تواند بدن شما را بهتر کند.

تسریع در بهبود زخم

هنگامی که جراحی لیپوماتیک انجام می دهید، تعدادی زخم در ناحیه جراحی وجود دارد که با استفاده از لیپوساکشن قابل بهبود هستند. فشاری که این ژن‌ها روی زخم وارد می‌کنند روند بهبودی را تسریع می‌کند و اتفاقاً می‌تواند به سالم ماندن اسکار کمک کند.

• جلوگیری از عفونت

از آنجایی که قسمت های عمل شده دارای زخم های متعدد هستند، به محافظ نیاز دارند تا از نشت آلاینده ها و آلودگی های محیطی به آن زخم ها جلوگیری کند. اینجاست که ژن های لیپوماتیک می توانند نقش محافظتی برای این زخم ها داشته باشند تا از رسیدن عفونت به زخم جلوگیری کنند و در نتیجه خطر عفونت را تا حد زیادی کاهش دهند.

انواع ژن های لیپوماتیک

بسته به جایی که عمل لیپوماتیک را انجام داده اید، می توانید از ژن های لیپوماتیک برای آن ناحیه استفاده کنید. این ژن ها در اندازه ها و اشکال مختلف تولید می شوند که می توانند شما را تحت یک عمل جراحی لیپوماتیک ایمن قرار دهند. مهمترین و کاربردی ترین این ژن ها عبارتند از:

• تفنگ شکمی و بغل

شاید پرکاربردترین تفنگ لیپوماتیک موجود در بازار، تفنگ شکمی و بغل باشد. از آنجایی که بیشتر چربی بدن در شکم یا پهلوها جمع می شود، عمل های زیبایی مختلفی در این ناحیه انجام می شود. به همین دلیل، بسیاری از افراد از ژن برای شکم یا پهلو استفاده می کنند.

• بازوی تفنگ

همانطور که از نام آن پیداست، این ژن برای آن دسته از اعمال لیپوماتیک که در ناحیه بازو انجام می شود استفاده می شود.

• ران تفنگ

در کنار بازو، ران ها قسمت هایی از بدن هستند که بیشترین آمار را در مورد انجام عمل های جراحی دارند. به همین دلیل است که ژن لیپوماتیک ران یکی از کاربردی ترین و پرکاربردترین ژن های موجود در بازار است. خوبی این مدل از ژن ها این است که می توان از آن ها برای هر نوع جراحی روی ران استفاده کرد.

• گن غبغب

بسیاری از افراد احساس جالبی نسبت به اخم خود ندارند. به همین دلیل برای رسیدن به چهره ایده آل تری از تیغ استفاده می کنند. اگر جراحی لیپوماتیک در ناحیه چانه انجام شود، می توان از این مدل ژن ها استفاده کرد.

مدت زمان استفاده از ژن لیپوماتیک

سوال بسیاری از کاربران این مدل از ژن ها این است که تا چه زمانی باید از ژن لیپوماتک استفاده کنیم؟ پاسخ دقیق این سوال را باید جراح پس از معاینات و معایناتی که انجام می دهد به شما بگوید. اما پزشکان معمولا توصیه می کنند که افراد تا 6 ماه از ژن های مختلف لیپوماتیک استفاده کنند. اگر می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید می توانید از تفنگ های باریک و پهن استفاده کنید. ژن های لیپوماتیک باریک برای هفته های دوم تا سوم و ژن های لیپوماتیک پهن برای هفته های چهارم تا ششم مناسب هستند.

خرید تفنگ لیپوماتیک

اگر از آن دسته افرادی هستید که پس از مطالعه این مقاله قصد استفاده از ژن های لیپوماتیک را دارید، باید به یک سری نکات توجه کنید. اول هبازدید پست:
42