تمام خانوار می توانند به دلیل {تعطیلات} {لوکس} در داخل عرف لوسیا در داخل کارائیب لذت بردن ببرند

احاطه شده آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطراف تعجب آور است، احاطه شده چیز خارق العاده در مورد های گرمسیری پر رشد، سواحل دریا سفید مخمل خواب دار قابل توجه فوق العاده، کوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتفاع های آتشفشانی بلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنگل های مرطوب مسحورکننده. مردمان برای رفتن به را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهره مندی از اطراف تماشایی استراحتگاه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سواحل دریا شنی دلگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید طلایی، استراحتگاه های باشکوه در داخل وضعیت های تعجب آور است را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرق و برق دار، حیاط پشتی های خارق العاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید طیف وسیعی به دلیل وضعیت های پر از سرگرمی نه به آنجا می آیند.

آیا قادر هستید مکانی را همراه خود این کل شما جایگزین برای آرام شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرام شدن تصور کنید؟ عرف لوسیا کدام ممکن است بین عرف وینسنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مارتینیک یافت می شود، یکی در میان غیر زمینی ترین جزایر استوایی در داخل هند غربی است کدام ممکن است دارای چنین چیز خارق العاده در مورد خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید باشکوهی است. استراحتگاه های {لوکس} مشهور عرف لوسیا عبارتند به دلیل East Winds Inn، Cap Maison، Discovery at Marigot Bay، Cottage Bay Village را انتخاب کنید و انتخاب کنید The Body Holiday در داخل Leesport.

مشخصه عمده این مسافرخانه ها فراهم کردن یکی از بهترین ها در داخل اوقات فراغت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات فراغت بدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحی است. اتاق ها آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبتلا به وسایل {لوکس} هستند. آراستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظافت رادیکال به دلیل مشخصه های این استراحتگاه هاست. اطراف اتاق ها مسحورکننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هیجان انگیز} است.

تعدادی از مسافرخانه ها در داخل انواع تپه قرار دارند. به همین دلیل یکی از بهترین ساحل دریا اقامت، سواحل دریا غیر قابل تصور را انتخاب کنید و انتخاب کنید استخرهای شنا را در داخل مسافرخانه ها {ارائه می دهد}. {هر} سبک غذایی {در این} مکان های غذا خوردن سرو می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید منوی آن خواهد شد روزانه تعدیل می کند. طیف وسیعی به دلیل وعده های غذایی به دلیل کرایه به طور یکنواخت به همان اندازه موارد بیکیوهای با کیفیت صنعتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای دریایی لذیذ جاذبه های خوش ذوق خارج از آن در داخل آنجا هستند.

مردمان آنجا به اشکال از ورزش ها یادآور موج استفاده، غواصی، اسنوبورد روی آب، کایاک استفاده، سفر دریایی، ماهیگیری در داخل اعماق اقیانوس، کوهنوردی در داخل جنگل های مرطوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اسب} استفاده مشغول هستند. به دلیل آنجایی کدام ممکن است احاطه آن خواهد شد آب احاطه شده است، تا حد زیادی ورزش های مردمان شبیه به اقیانوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب است. اسپاها در داخل آنجا مشهور هستند. برای ماساژ درمانی بدن ما وضعیت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محل اقامت های مناسبی ممکن است وجود داشته باشد آن خواهد شد توده عضلانی تخلیه ماساژ درمانی دانش می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {آرام} می شوند.

مردمان آنجا قلاب اسپا هستند کدام ممکن است 9 تنها واقعی {درمان} فیزیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات فراغت را به آنها خواهند شد {ارائه می دهد}، نسبتاً به آنها خواهند شد آرام شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفاه روانشناختی نیز می دهد. تعدادی از مسافرخانه ها نیز چشم اندازها اسپا را در داخل محل شخصی فراهم کردن می دهند به همان اندازه مهمانان شخصی را {آرام} کنند. تخصص {خرید} متنوعی در داخل عرف لوسیا ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است برای {همه نوع} {مسافران} را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسافران بهترین است.

فروشگاه های بزرگ عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مغازه های کوچکی را می یابید کدام هرکدام سبک فروشگاه لباس، هر دو اقلام یکی دیگر را با اشاره به سلیقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازتان در داخل اختیار ممکن است داشته باشید قرار می دهند. ممکن است داشته باشید می توانید اشکال از کریستال، knickknack، سیگار برگ، به تصویر کشیدن، کنده کاری، صنایع دستی گرفته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنرهای محله ای را خریداری کنید. جدا از این، متعدد خرده فروش معاف به دلیل مسائل نیز ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است همراه خود الزامات مناسب. حقیقت این است، {خرید} در داخل عرف لوسیا خوب تخصص {خرید} متمایز خوب عمر را به ممکن است داشته باشید {ارائه می دهد}.

عرف لوسیا، دوست ندارم سایر مقاصد {تعطیلات}، غیر از مداوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلوپ های باور نکردنی، صحنه های ساعت شب پر ستاره را {ارائه می دهد}. {در حالی که} کلوب دارد، موارد نیز دارد، با این وجود تجربه آن خواهد شد در داخل صحنه های در یک روز واحد در داخل بیرون است. با این وجود، مسافرخانه ها دارای موسیقی قابل توجه پر جنب را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیست رقص برای به نظر می رسد همه هستند. به همین دلیل عرف لوسیا خوب مکان تعطیلات طلایی برای خوب {تعطیلات} خانوادگی {لوکس} باور نکردنی در داخل دریای کارائیب {ارائه می دهد}.