جان کاتکو نماینده معتقد است که زنجیره تامین برای امنیت ملی مشکل ایجاد می کند


جان کاتکو (R-NY) ، یکی از اعضای کمیته امنیت داخلی ، هشدار می دهد که زنجیره تامین می تواند عواقب جدی تری از تاخیر در تحویل هدایای تعطیلات داشته باشد و معتقد است که این امر می تواند عواقبی برای امنیت ملی داشته باشد.

جمهوریخواه نیویورک گفت که زنجیره های فرار عرضه مشاهده شده در طول همه گیری ثابت کرد که ایالات متحده برای تولید محصولات حیاتی مانند داروها ، تجهیزات حفاظتی شخصی ، تراشه های نیمه هادی مورد استفاده در خودروها و لوازم الکترونیکی لازم است که در مواقع اضطراری مورد نیاز است.

“بله ، مشکل این است که ممکن است هدایای کافی برای کریسمس نداشته باشیم ، اما نگرانی اصلی تراشه های رایانه ای است ، نگرانی واقعی این است که در مواقع بحرانی مطمئن شویم که مواد مخدر داریم ، نگرانی واقعی تهیه تجهیزات حفاظتی شخصی و چیزهای دیگری که برای اقتصاد ما و امنیت داخلی ما بسیار مهم است ، به نظر می رسد که این دولت همیشه به جای پیش بینی و رهبری این بحث ها برای دستیابی به آن تلاش می کند. ”

جان کاتکو گفت زنجیره های تأمین ثابت می کنند که ایالات متحده باید به تنهایی برای تولید محصولاتی مانند داروها و تجهیزات حفاظتی شخصی در مواقع اضطراری متکی باشد.
AP

وی گفت: “ما مجبور شدیم محموله های هوایی را با تجهیزات حفاظتی شخصی از سایر کشورها ارسال کنیم زیرا چنین چیزی نداریم. داروی ما ، بیشتر پنی سیلینی که ایالات متحده مصرف می کرد ، در سیراکوز تولید می شد و اکنون تمام پنی سیلین در دریا تولید می شود. وقتی به زنجیره تامین فکر می کنید ، این چیزی نیست که در قفسه های فروشگاه وجود دارد ، این امنیت ملی است ، این زیرساخت های حیاتی است و آنچه برای ما ضروری است در مواقع بحران زنده بمانیم.

کاتکو گفت که او معتقد نیست دولت بایدن به اندازه کافی برای “برجسته کردن مشکلات زنجیره تامین که ما سعی می کردیم در کنگره بر آن تأکید کنیم” تلاش کرده و معتقد است که تصمیم برای تعطیلی خط لوله Keystone XL یک اشتباه خودخواسته است. و دسترسی به نفت

“من یک مثال می زنم – اکنون ما دوباره نفت وارد می کنیم. کاری که آنها کردند متوقف کردن خط لوله کیستون بود که منبع بزرگی از استقلال نفت و انرژی برای ما است و این بدیهی است که زنجیره تامین است. اکنون ما مجبوریم دوباره از محل دیگری نفت بخریم. ”

وی گفت: “آنها این کار را تنها با تغییر سیاست انجام دادند ، بنابراین بسیاری از سیاستها وجود دارد که به نظر آنها به نفع ایالات متحده نیست. آنها فکر می کنند که آنها باید حاکمان جهان بوده اند ، و می دانید که تا حدی ما باید باشیم ، اما ما باید مراقب خودمان باشیم ، و ما فقط آن اداره را انجام نمی دهیم. “

جان کاتکو گفت که معتقد نیست دولت بایدن به اندازه کافی برای تمرکز بر مسائل زنجیره تامین تلاش کرده است.
جان کاتکو گفت که معتقد نیست دولت بایدن به اندازه کافی برای تمرکز بر مسائل زنجیره تامین تلاش کرده است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

کاتکو افزود که معتقد است فشار دولت برای افزایش مالیات بر شرکت ها می تواند شرکت ها را از تولید اقلام مهم در بازار داخلی باز دارد و استدلال کرد که بازنگری مالیاتی در مقیاس بزرگ GP در سال 2017 منجر به بازگشت مشاغل به ایالات متحده شد.

“ما باید انگیزه های اقتصادی مناسبی را برای شرکت ها ایجاد کنیم تا این موارد را به خانه بیاورند. دولت بایدن در مورد افزایش مالیات عظیمی برای شرکت ها صحبت می کند ، آنها برای زنده ماندن همان کاری را انجام می دهند که قبلاً انجام داده اند – آنها به مناطق دریایی نقل مکان می کنند. آنها شروع به بازگشت به خانه کرده اند و وقتی مالیات را کاهش دادیم ، باید به این کار ادامه دهیم. اگر فکر می کنید که زنجیره تامین مشکل دارد ، منتظر بمانید و ببینید اگر تصمیم بگیرند مالیات را به دلخواه افزایش دهند ، چه اتفاقی می افتد. “

دیدگاهتان را بنویسید