جو بایدن پادشاه بندر را تحسین می کند – با وجود بحران در زنجیره تامین ایالات متحده


رئیس جمهور بایدن روز چهارشنبه ضمن تمجید از “فرستاده بندری” جان پورکاری برای انجام “یک کار بسیار خوب” – که دوبار او را با نام اشتباه صدا کرد – در مورد نصب انباشت در ظروف تحویل که تحویل به موقع کالاهای مصرفی روزانه را تهدید می کند. هدایا و حتی درختان برای قرار دادن آنها.

بایدن از کار پورکاری استقبال کرد زیرا اعلام کرد که بندر لس آنجلس به دنبال یک برنامه کاری 24 ساعته به دنبال نمونه اخیر بندر لانگ بیچ در مجاورت خود ، که سه هفته پیش برای کاهش بحران فزاینده در حمل و نقل زنجیره ای گسترش یافت ، حرکت می کند.

“من به ویژه می خواهم از جو پورکاری تشکر کنم. و من فکر می کنم جو کار فوق العاده ای انجام داده است ، نماینده ویژه من در بندرها ، که طی چند هفته گذشته روی این موضوع با همه ذینفعان کار کرده است. “بایدن دو بار نام فرستاده مورد اعتماد خود را در اتاق شرقی اشتباه گرفت. کاخ سفید..

کاخ سفید در 27 آگوست اعلام کرد که جان دیویس پورکاری نماینده این بندر خواهد بود. وی در زمان دولت اوباما معاون وزیر حمل و نقل بود.

جان پورکاری در زمان دولت اوباما معاون وزیر حمل و نقل بود. پورکاری در ماه آگوست به عنوان “فرستاده بندر” انتخاب شد.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

استفاده بایدن از اصطلاح “کار شیطان” در پس زمینه است.

تأخیر نزدیک به 100 کشتی بزرگ در نزدیکی ساحل لس آنجلس برای بیش از یک ماه منتظر تخلیه کالا است. این موضوع در هفته جاری با طولانی شدن بحران مورد توجه گسترده قرار گرفت و تحویل به موقع هدایای تعطیلات را تهدید کرد.

سیاستمداران از گفتن اینکه کسی “کار بزرگی” کرده است به دلیل استفاده مفتضحانه از این واژه توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش برای تحسین مایکل براون ، مدیر FEMA پس از توفان کاترینا در نیواورلئان در سال 2005 اجتناب می کنند. بسیاری از منتقدان معتقدند که براون هیچ کار خوبی نکرده است. به کار و این اظهارات برای نشان دادن بوش به عنوان یک رانده شده در طول واکنش سخت در برابر بلایا استفاده شد.

رئیس جمهور جو بایدن
پرزیدنت بایدن به اشتباه “فرستاده بندری” خود ، جان پورکاری ، جو ، در 13 اکتبر 2021 تماس گرفت.
گتی ایماژ

بایدن روز چهارشنبه همچنین از اتحادیه ای که بندر لس آنجلس را مدیریت می کند ، قدردانی کرد که متعهد به خدمات رسانی شبانه روزی به تاسیسات است. بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ با هم حدود 40 درصد از کانتینرهای حمل و نقل بین المللی را که وارد ایالات متحده می شوند ، حمل می کنند.

کاخ سفید اعلام کرد FedEx ، UPS و Walmart همچنین متعهد به افزایش ساعات حمل بار هستند تا کار هرگز متوقف نشود.

بایدن می گوید: “والمارت متعهد به افزایش 50 درصدی در ساعات غیر پیک طی چند هفته آینده است.”

“علاوه بر این ، FedEx و UPS ، دو بزرگترین حمل و نقل بار در کشور ما ، امروز متعهد شده اند تا میزان حمل و نقل شبانه خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. … کالاهای خود را سریعتر و با اطمینان بیشتر در قفسه ها دریافت کنند. “

کشتی های کانتینری از بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ در لانگ بیچ ، کالیفرنیا ، ایالات متحده در شنبه 9 اکتبر 2021 پهلو گرفتند.
کشتی های کانتینری از بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ در لانگ بیچ ، کالیفرنیا پهلو گرفته اند.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

بایدن همچنین گفت که سعی خواهد کرد هر شغلی را که فکر می کند به اندازه کافی انجام نمی دهد ، شرمنده کند. سه شنبه شب یکی از مقامات دولت بایدن در گفتگو با خبرنگاران گفت: “ما در حال حاضر روی حمل و نقل و حمل بار کار می کنیم تا ساعات کار را برای کمک به مشکلات افزایش دهیم.”

بایدن گفت: “در صورت نیاز به حمایت فدرال ، همه اقدامات مناسب را انجام خواهم داد. و اگر بخش خصوصی تقویت نشود ، ما با آنها تماس می گیریم و از آنها می خواهیم که اقدام کنند. “

منتقدان می گویند بایدن مقصر تاخیرها است و تقاضای مصرف کنندگان را با محرک های سخاوتمندانه ای برای COVID-19 افزایش می دهد ، که همچنین به دلیل تورم بالا و رکورد تعداد افرادی که شغل خود را ترک کرده اند ، منجر می شود. شماره رکورد جای خالی ، از جمله در صنعت کامیون ، که در قلب موانع زنجیره تامین قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید