خروس زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو همراه خود برنج نارگیل


خروس زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیموی لطیف آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق مبتلا به سبک است! آن خواهد شد را همراه خود برنج نارگیل جفت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه وعده غذایی فوق العاده خواهید داشت.

این پست را منصفانه تخفیف 2 به حداقل یک توجه داشته باشید! 2 اصل وعده های غذایی، منصفانه غذای فوق العاده.

برنج نارگیل تمام سبک های ظالمانه غذاهای آسان خروس را خیس شدن می تدریجی. باشد که می تواند یک باشد ترکیبی شگفت آور است.

بشقاب سفید با مرغ ترشی شده و تکه های لیموی تازه روی تخته چوبی

چرا یک جوان خروس؟

در داخل حالی که قادر خواهید بود به همین دلیل {هر} تکه خروس {در این} اصل بیشترین استفاده را ببرید (ران خروس هر دو سینه خروس)، من خواهم کرد تکه های خروس را واقعاً دوست دارم.

آنها خواهند شد باور نکردنی به زودی می پزند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون آن است به همین دلیل نامش پیداست شدید لطیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبدار است.

چاشنی برای عناصر خروس ترشی شده همراه خود زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو شامل می شود اسبابک ها {زیر} است:

 • سس سویا (من خواهم کرد در همه زمان ها به همین دلیل سدیم کم استفاده بیشتر از می کنم)
 • شکر قهوهای
 • آب لیموی اخیر
 • تا حدودی روغن (روغن زیتون هر دو کنجد برای سبک فوق العاده)
 • زنجبیل اخیر (خمیر زنجبیل، حبه های زنجبیل منجمد، هر دو زنجبیل اخیر رنده شده)
 • سیر اخیر
 • ادویه های دلخواه (پودر کاری، گارام ماسالا، زیره بی تجربه، گشنیز)
یک لیوان اندازه گیری مایع با سیر، سس سویا، شکر قهوه ای و پودر کاری

برخلاف ران‌های خروس محکم کدام ممکن است می‌توانند همه از طریق {طولانی}‌تری مارینت شوند، خروس‌های خروس به سادگی به چند مورد آخر ساعت زمان مرینیت خواستن دارند.

اگر آنها خواهند شد برای مدت زمان بسیار طولانی در داخل ماریناد بنشینند، می توانند فرم احساس صاف راه اندازی کنند.

تکه های مرغ خام را در یک ظرف پخت شیشه ای که روی آنها ماریناد ریخته شده است

طرز پخت خروس خروس

من خواهم کرد خروس کبابی را ترجیح می {دهم}، با این وجود می توانید به همین دلیل سرخ کن همراه خود هوا نیز بیشترین استفاده را ببرید هر دو در داخل فر مناسب کنید.

به زودی می پزند! به ساده چند مورد آخر {دقیقه} به همین دلیل همه طرف را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارتان تمام است.

بعد به همین دلیل منقضی شدن پخت، آن خواهد شد را در داخل ظرف هر دو سینی فر می چینم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود فویل آلومینیومی چادر می زنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گذارم چند مورد آخر {دقیقه} خنک شدن تدریجی. آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترشی ها به همان اندازه ته ظرف مخلوط می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه سس لحظه ای فوق العاده برای پاشیدن روی خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج هنگام سرو مناسب می کنند.

{اگر می‌خواهید مسائل تا حدودی تندتر باشند، نظر خارج از آن در داخل اصل وعده های غذایی را تقریباً در مورد تولید ماریناد اضافه شده ببینید.}

دو تکه مرغ با زنجبیل و لیمو ترشی روی یک تخت برنج سفید روی یک بشقاب سفید

طرز تولید برنج نارگیل

این برنج نارگیل ساده منصفانه رویا است. اگر از قبلً برنج نارگیل نخورده اید، کنار هم قرار دادن بهره مندی از آن خواهد شد هستید. برنج نارگیل فقط برنج پخته شده در داخل آب است به علاوه کنسرو شیر آب نارگیل.

کره ای، نمکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی مقدار بیش از حد از خوب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود غذاهای آسیایی هر دو هندی تنوع دارد.

برنج نارگیل در یک کاسه چوبی با یک قاشق چوبی

مهم به دست آوردن برنج نارگیل فوق العاده

برنج نارگیل در واقع می تواند به سادگی رشد کردن صمغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید لکه دار شود – با این وجود منصفانه مرحله آسان به توقف به همین دلیل این امر پشتیبانی می تدریجی:

برنج را آبکشی کنید.

من خواهم کرد به هیچ وجه وقتی برنج را به رویکرد “به طور منظم” مناسب می کنم آبکشی {نمی کنم} (اگرچه مشاوران اینترنت می گویند کدام ممکن است نیاز به 😬). با این وجود من خواهم کرد در همه زمان ها اگر برنج نارگیل مناسب می کنم آبکشی می کنم. تمایز زیادی را راه اندازی می تدریجی.

تمیز کردن برنج سفید نشاسته را به همین دلیل بین می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به برنج در داخل حین پخت به تکه تکه شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برابر این به هم ثابت شود.

من خواهم کرد زمان زیادی را برای این مرحله صرف {نمی کنم}. من خواهم کرد برای عجله در داخل منصفانه آبکش آبکشی می کنم، برنج را همراه خود انگشتانم هم می زنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه جورهایی درون آن خواهد شد می ریزم. من خواهم کرد استقامت {نمی کنم} به همان اندازه آب لزوماً {شفاف} شود، من خواهم کرد به ساده منصفانه {دقیقه} سودمند آبکشی می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را در برهه ای می نامم. آنها خواهند شد را سودمند آبکش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن پختن هستند.

برنج را در یک لگن در یک آبکش فلزی بشویید

اصل العمل های بی طرفانه

ناگت های خروس ترشی شده همراه خود زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو {هر} کدام می توانند منصفانه اصل العمل بی طرفانه برنج نارگیل باشند.

آنها خواهند شد {نمی کنند} دارد آنها خواهند شد همراه خود هم برای منصفانه وعده غذایی کنار هم قرار دادن می شوند. {هر} کدام توسط خودم خوش ذوق است (را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج نارگیل منصفانه اصل غذای زرق و برق دار است کدام ممکن است می توان به همین دلیل آن خواهد شد در داخل سبک ها وعده های غذایی استفاده بیشتر از کرد).

با این وجود برنج خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید نارگیل خوش ذوق همراه خود هم مختلط فوق العاده را راه اندازی می تدریجی. کلم بروکلی را در داخل ماهیتابه 5 {دقیقه} ای شخصی بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذای رویایی من خواهم کرد را خواستن کنید.

یک چنگال با لقمه مرغ و برنج سفید در بشقاب سفید

1 12 ماه پیش: کاسرول انچیلادا خروس
2 12 ماه پیش: عالی پنکیک موزی
سه 12 ماه پیش: بیسکویت شکلاتی {تیره} 2 چربی ها عظیم {فقط در موردً Levain Bakery Knockoff}
4 12 ماه پیش: مینی ژامبون را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک کیش
5 12 ماه پیشنان حبابی آسیاگو ایتالیایی همراه خود {قابلیت} {کشیدن} ساده
شش 12 ماه پیشکره بادام زمینی، غلات رادیکال را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترافل موز عسلی
هفت 12 ماه پیشلوسیون پفکی تضمینی
هشت 12 ماه پیش: کاپ ترافل ساموآ
9 12 ماه پیش: چیزکیک هویج
ده 12 ماه در گذشتهسس پاستا بری بری بنفش

بشقاب سفید با تکه های مرغ ترشی شده با سس و تکه های لیموی تازه

خروس لطیف زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو همراه خود برنج نارگیل

ادویه + خروس:

 • فنجان سس سویا کم سدیم (به نظر مراجعه کنید)
 • ¼ فنجان شکر اسپرسو ای براق هر دو {تیره} بسته نرم افزاری بندی شده
 • ¼ فنجان آب لیموی اخیر
 • 2 قاشق های عظیم روغن زیتون هر دو روغن کنجد برشته شده
 • 1 قاشق سوپخوری زنجبیل اخیر رنده شده هر دو خمیر زنجبیل (به نظر مراجعه کنید)
 • 4 میخک سیر ریز دانش شده (به نظر مراجعه کنید)
 • ½ قاشق نوزاد ادویه جات معادل پودر کاری، گارام ماسالا، زیره بی تجربه، گشنیز (به نظر مراجعه کنید)
 • نیشگون فلفل بنفش هر دو پرخطر (انتخابی)
 • 2-3 کیلو هر دو کیلو برای بار ران خروس

برنج نارگیل:

 • 2 عینک برنج یاس
 • 1 احتمالاً (13.5 {اونس}) شیر آب نارگیل
 • ¾ فنجان اب
 • 2 قاشق های نوزاد نمک کوشر خشن (حدود نصف آن خواهد شد را برای نمک خوراکی بیشترین استفاده را ببرید)

برای خروس:

 • همه شما داروها سس را همراه خود هم مخلوط شده کنید به همان اندازه یکدست شود (برای ماریناد/سس اضافه شده به نظر {زیر} مراجعه کنید). تکه های خروس را در داخل منصفانه ظرف کم عمق هر دو کیسه {زیپ} دار قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماریناد را به آن خواهد شد اضافه کنید به همان اندازه خروس تا حد زیادی اندود شده شود، چند بار بچرخانید به همان اندازه خروس به طور یکنواخت بپوشاند.

 • روی ظرف را بپوشانید/ در داخل کیسه را ببندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر از 2 ساعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر از 8 ساعت در داخل یخچال قرار دهید.

 • گریل را روی حرارت {متوسط} ​​به همان اندازه تعداد زیاد خوب و دنج کنید. (می توانید به همین دلیل سرخ کن همراه خود هوا هر دو اجاق گوشتی نیز بیشترین استفاده را ببرید.) تکه های خروس را به همین دلیل ماریناد بیرون کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 2 به همان اندازه 4 {دقیقه} به همین دلیل همه طرف بپزید به همان اندازه فقط پخته شود (دما سنج سریع نیاز به 165 سطح فارنهایت را در داخل ضخیم ترین نیمه گزارش تدریجی. خروس صاف). خروس را روی بشقاب بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن خواهد شد را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید 5 به همان اندازه 10 {دقیقه} نگه دارد.

 • خروس را همراه خود برنج نارگیل سرو کنید (اصل العمل {زیر}). آب جمع آوری شده شده را در گذشته به همین دلیل سرو روی خروس بریزید.

برای برنج نارگیل:

 • برنج یاس را در داخل آبکش بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 به همان اندازه 2 {دقیقه} در داخل آب خنک بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج را همراه خود انگشتانتان هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلند کنید به همان اندازه آب آن خواهد شد فقط {شفاف} شود ({در این} مورد تعداد زیاد عصبی نباشید، به ساده اطمینان حاصل کنید که کدام ممکن است آبکشی خوبی است. ). سودمند آبکش کنید

 • برنج شسته شده را در داخل قابلمه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر آب نارگیل، 3/4 پیمانه آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را اضافه کنید. بگذارید برنج سودمند بپزد (نیاز به در داخل تمام درجه بپزد 9 به ساده کناره ها).

 • به زودی هم بزنید به همان اندازه اطمینان حاصل کنید که برنج به ته نچسبد. حرارت را کم کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید 18 {دقیقه} بپزد. درپوش را بردارید!

 • قابلمه را به همین دلیل روی حرارت بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 10 {دقیقه} درگاه ظرف را بگذارید. همراه خود چنگال هر دو قاشق بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود خروس سرو کنید.

من خواهم کرد بید: من خواهم کرد به ساده سس سویای کم سدیم را نگه می در واقع دارم، به همین دلیل این اصل را همراه خود سس سویا سدیم غیر معمولی {امتحان} نکرده ام. من خواهم کرد اعتقاد دارم سودمند {کار} خواهد کرد – بدیهی است کدام ممکن است ضربه تا حدودی نمک بیشتری می تواند داشته باشد.
زنجبیل: زنجبیل اخیر هر دو خمیر زنجبیل {در این} اصل وعده های غذایی عالی {کار} را دارد (به جای آن پودر زنجبیل). تاس‌های یخ‌زده زنجبیل (کدام ممکن است من خواهم کرد در داخل Trader Joe’s دیده‌ام) احتمالاً اگر ذوب شوند نیز مؤثر خواهند بود. {کار} همراه خود زنجبیل اخیر: من خواهم کرد دستگیره های عظیم زنجبیل اخیر می خرم، آنها خواهند شد را به عناصر 1/2 هر دو 1 اینچی کاهش می {دهم} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل منصفانه کیسه زیپلاک در داخل فریزر نگه می در واقع دارم. آنها خواهند شد را می توان مستقیماً به همین دلیل فریزر (بدون داشتن به لایه برداری) در داخل اصل العمل هایی معادل این مورد آسیاب کرد.
ادویه ها: این اصل وعده های غذایی همراه خود ادویه هایی کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی در داخل کف دست داشته باشید شدید سفارشی است. همراه خود پودر کاری، گارام ماسالا، زیره بی تجربه، گشنیز هر دو مختلط به همین دلیل داروها شدید خوش ذوق است. بدیهی است کدام ممکن است سبک آن خواهد شد بسته نرم افزاری به انواع ادویه مورد استفاده بیشتر از تعدیل می کند. اطمینان حاصل کنید که کدام ممکن است {مشخصات} سبک ادویه‌ها/مخلوط شده‌هایی کدام ممکن است استفاده بیشتر از می‌کنید را رفیق دارید.
سس اضافه شده: به منظور شما سس بیشتری روی خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج بپاشید، 1 1/2 هر دو 2 برابر داروها ماریناد بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته به همین دلیل اینکه باقیمانده را روی خروس بریزید، مقداری به همین دلیل ماریناد را {رزرو} کنید. در گذشته به همین دلیل سرو، ماریناد را ماهیتابه کوچکی ذخیره کرده اید، چند مورد آخر {دقیقه} روی محدوده بپزید (به منظور شما سس غلیظ تر شود، در گذشته به همین دلیل اینکه بجوشانید، 1 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت را در داخل ماریناد بریزید).
شیر آب نارگیل: برنج رو همراه خود شیر آب نارگیل خامه ای رادیکال را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر آب نارگیل به طور یکنواخت مناسب کردم. هر کدام به صورت جداگانه سودمند {کار} می کنند. شیر آب نارگیل پرچرب به برنج طعمی غنی تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی شیرینی می دهد.
شکر در داخل برنج: من خواهم کرد به برنج نارگیل شکر اضافه {نمی کنم}، در نتیجه آن خواهد شد را خیلی شیرینی رفیق لازم ندارم، اما چه زمانی برنج شیرینی تری را ترجیح می دهید، در گذشته به همین دلیل پخت 1-3 قاشق چایخوری شکر اضافه کنید.
[email protected] را در داخل اینستاگرام دنبال کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل العمل های او می رود را به همین دلیل {وبلاگ} من خواهم کرد همراه خود بهره مندی از هشتگ #melskitchencafe به من خواهم کرد نماد دهید. واقعاً دوست دارم تمام کارهای خوبی را آشپزخانه های شخصی مشارکت در می دهید ببینید!

سلب وظیفه: من خواهم کرد مطمئناً یکی نمایندگی‌کنندگان در داخل نرم افزار Amazon Services LLC Associates هستم، منصفانه نرم افزار تبلیغاتی تکیه کن کدام ممکن است وسیله‌ای برای خرید قیمت با استفاده از {پیوند} به Amazon.com را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان‌های تکیه کن به من خواهم کرد می‌دهد. شناخته شده به عنوان منصفانه همراه آمازون، من خواهم کرد به همین دلیل خریدهای حرفه ای {درآمد} خرید می کنم.