خطوط نمودار تولد شماره شناسی – ویژگی های شخصیتی قوی از تاریخ تولد شما

تعجب می کنید که چرا افرادی با علامت طالع بینی یا شماره مسیر زندگی یکسان اینقدر متفاوت هستند؟ در اعداد شناسی، بخشی از دلیل این است که مسیر زندگی شما از ترکیب های مختلفی از اعداد در تاریخ تولد شما تشکیل شده است. برخی از افراد دارای ویژگی های شخصیتی قوی هستند که با وجود خطوط تکمیل شده در نمودار تولد آنها پیش بینی می شود. آیا شما یکی از آنها هستید؟

ایجاد نمودار تولد

نمودار تولد شماره شناسی با استفاده از مربع (3) در (3) ساخته شده است. با شماره گذاری موقعیت ها از پایین به بالا و از چپ به راست. ارقام اعداد کامل استفاده می شود، در حالی که (0) حذف می شود. مربعی که موقعیت های هر رقم را نشان می دهد در زیر نشان داده شده است:

( 3 ) ( 6 ) ( 9 )

( 2 ) ( 5 ) ( 8 )

( 1 ) ( 4 ) ( 7 )

برای ترسیم نمودار تولد افراد، ما هر رقم را در تاریخ تولد آنها در نظر می گیریم و آن را در مربع مناسب نمودار تولد قرار می دهیم. صفرها نادیده گرفته می شوند، بنابراین حداکثر تعداد ارقام در نمودار تکمیل شده (8) است، اگرچه بسیاری از افراد ارقام کمتری دارند.

به عنوان مثال، بازیگر جانی دپ در 9 ژوئن 1963 متولد شد. بنابراین نمودار تولد او به صورت زیر است:

( 3 ) ( 66 ) ( 99 )

(_)(__)(__)

( 1 ) ( __ ) ( __ )

تعیین خطوط نمودار تولد

مجموعه ای از اعداد در نمودار تولد شما که یک سطر، ستون یا مورب را تشکیل می دهند، خطوط نمودار تولد نامیده می شوند. خطوط تکمیل شده عواملی را نشان می دهد که به نوعی شخصیت شما را تقویت می کند. وجود سه خط یا بیشتر نشان دهنده شخصیتی قوی با پتانسیل موفقیت آسان در مسیر زندگی شماست.

توجه داشته باشید که جانی دپ، (نشان داده شده در بالا) یک ردیف افقی کامل (3-6-9) دارد که نشان می دهد او خط عقل را در نمودار خود دارد.

توضیحات زیر نشان می دهد که هر خط تکمیل شده به چه معناست.

خط برنامه ریز (1-2-3)

این خط در نمودار تولد به شما اجازه می دهد قبل از اقدام فکر کنید. شما حس تجارت خوبی دارید، مرتب، منظم هستید و به خوبی با دیگران کار می کنید. شما می دانید که چگونه اهداف تعیین کنید و برای رسیدن به آنها به طور موثر برنامه ریزی کنید.

خط اراده (4-5-6)

این خط روی نمودار تولد به شما قدرت اراده فوق العاده ای می دهد. شما تمایل دارید که به یک هدف واحد در زندگی خود پایبند باشید. هر چه بخواهید، رویاهایتان هر چه باشد، به دور از هر چیز دیگری روی آنها تمرکز خواهید کرد. حتی آرزوهای دوران کودکی شما در طول زندگی با شما باقی می مانند.

خط عمل (7-8-9)

این خط در نمودار تولد شما را به شخصه قدرتمند و پر انرژی می کند. زندگی در حرکت دائمی است. در حالی که دیگران فقط برنامه ریزی می کنند یا رویا می بینند، شما اقدام می کنید. زمانی که به تصمیمی رسیدید، فوراً به آن عمل خواهید کرد. استقامت بدنی شما به طور غیرعادی بالاست. استراحت، رژیم غذایی مناسب و ورزش برای شما حیاتی است.

خط عقل (3-6-9)

این خط در نمودار تولد به شما امکان می دهد منطقی فکر کنید و حلال خوبی باشید. شما ذهن متعادلی دارید، تمایل به خواندن و حافظه خوبی دارید. شما هم خلاق هستید و هم باهوش. شما باید روی صبور بودن با کسانی که از خودتان باهوش تر هستند کار کنید.

خط احساس (2-5-8)

این خط در نمودار تولد شما را قادر می سازد عشق و شادی معنوی را به اطرافیان خود هدیه دهید. شما نسبت به مشکلات دیگران همدلی شدیدی دارید. احتمالاً در هنرهای نمایشی توانایی دارید. شما نیازهای عاطفی شدیدی دارید و عشق در همه اشکال آن برای شما بسیار مهم است.

خط فیزیکی (1-4-7)

این خط در نمودار تولد به شما سلامت اساسی و استقامت بدنی می دهد. شما احتمالاً به نوعی با دستان خود بسیار خوب هستید. سعی کنید شغل انتخابی خود را تحت الشعاع قرار ندهید. ممکن است با دیدگاه شما نسبت به زندگی تضاد داشته باشد.

خط تعیین (1-5-9)

این خط روی نمودار تولد به شما قدرت اراده و استقامت می دهد تا بسیاری از کارها را به خوبی انجام دهید. شما در مواجهه با ناملایمات پافشاری خواهید کرد و بر مشکلات زندگی غلبه خواهید کرد. به طور منفی، ممکن است در کنار گذاشتن ایده ها و برنامه های قدیمی مشکل داشته باشید.

خط ترحم (3-5-7)

این خط روی نمودار تولد به شما آرامش و آرامش درونی می دهد تا هر آنچه را که زندگی به ارمغان می آورد را بپذیرید. این خط همچنین نشانگر نوعی توانایی روانی نهفته است. شما نسبت به اطرافیان خود شفقت و درک زیادی دارید.