خوراکی های کلیدی برای فصل آلرژی و دستور العملی برای تاکیتو


اینجا در ایالات متحده بهار است که برای میلیون ها نفر به معنای فصل آلرژی است. در حالی که ممکن است به دلیل اینکه سیستم ایمنی بدن شما به شدت به سمت چپ و راست آلرژن‌ها حمله می‌کند، احساس تنبلی می‌کنید، همین حالت افزایش هوشیاری ممکن است فوایدی برای سلامت کلی شما داشته باشد. سیستم ایمنی بدن شما ممکن است سخت در حال دفاع از شما در برابر گرده ها و گرد و غبار باشد، اما همچنین می تواند از شما در برابر برخی سرطان ها دفاع کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن و در مورد غذاهایی که می توانند به کاهش علائم آلرژی کمک کنند، به سایت مراجعه کنید صفحه موضوع آلرژی.

دستور غذا: تاکیتوس سیب زمینی شیرین

سیب زمینی شیرین، لوبیا سیاه و ادویه ها ستاره های این وعده غذایی الهام گرفته از Daily Dozen هستند. تاکیتوها به عنوان یک غذای اصلی دستی یا یک پیش غذای دلپذیر برای مهمانی بسیار عالی هستند. دستور تهیه رایگان را دریافت کنید اینجاو ویدیویی در مورد نحوه ساخت آنها در ما تماشا کنید اینستاگرام.

جلد 58 اکنون منتشر شده است

حجم جدید ویدیوهای من اکنون منتشر شده است. این مجموعه شامل ویدیوهایی در مورد ریزش مو، شیمی درمانی، یک سری گسترده در مورد تأثیر صنایع قند و گوشت بر سلامت و دستورالعمل های رژیم غذایی و موارد دیگر است.

هر ویدیو در این جلد جدید طی چند ماه آینده به صورت آنلاین منتشر خواهد شد، البته به صورت رایگان در دسترس است، اما اگر نمی‌خواهید منتظر بمانید، می‌توانید همه آن‌ها را پخش کنید. همین الان.

اگر یک حامی ماهانه + 15 دلاری هستید و ما را انتخاب کرده اید پاداش اهداکنندگاناحتمالاً تا به حال در این موضوعات جدید متخصص هستید، زیرا قبلاً یک پیوند رایگان برای دانلود جدید دریافت کرده اید. اگر می‌خواهید قبل از اینکه ویدیوهای جدید در دسترس عموم قرار گیرند، به زودی به آنها دسترسی داشته باشید، لطفاً در نظر بگیرید که یک ویدیو شوید حامی ماهانه. بدون سخاوت شما، ما نمی توانیم به کار خود ادامه دهیم. متشکرم!

و، به یاد داشته باشید، اگر ویدیوها را تماشا می کنید NutritionFacts.org یا یوتیوبمی توانید به زیرنویس ها به چندین زبان مختلف دسترسی داشته باشید. برای پیدا کردن مال خود، روی چرخ تنظیمات در گوشه سمت راست پایین ویدیو و سپس «Subtitles/CC» کلیک کنید. مشاهده مبارک!

معرفی صفحه معرفی جدید ما

در 11 سالی که NutritionFacts.org را راه اندازی کردم، کتابخانه منابع ما به شدت رشد کرده است. برای کمک به تازه واردان برای پیمایش همه پیشنهادات ما، صفحه کاملاً جدید Explore NutritionFacts.org را راه اندازی کردیم. دهان به دهان شما، طرفداران و مشترکین فداکار ما، یکی از بهترین راه هایی است که مردم درباره NutritionFacts.org یاد می گیرند، بنابراین امیدواریم این صفحه جدید منبع مفید و قابل اشتراک گذاری برای شما نیز باشد.

کانون توجه داوطلب: جیسون پولر

من به ایجاد نقل قول برای مقالاتی که دکتر گرگر در ویدیوهای خود استفاده می کند کمک می کنم. من عاشق پزشکی مبتنی بر شواهد هستم و می‌خواهم مطمئن شوم که اطلاعات تغذیه دقیق و عاری از تبلیغات بازاریابی است. موضع دکتر گرگر در مورد حقایق و اطلاعاتی که عاری از تضاد منافع است به من انگیزه می دهد که به هر نحوی که می توانم به کمک خود ادامه دهم.

دستور العمل های گیاهی زیادی وجود دارد که از آنها لذت می برم. یکی از موارد مورد علاقه من یک کاسه توفو یا ادامه پوکه است زیرا همه کاره هستند. شما به راحتی می توانید مواد تشکیل دهنده را تغییر دهید، اما در نهایت با یک غذای مطمئن و خوشمزه و پر لذت خواهید رسید. علاوه بر این، پخت و پز و نگهداری سریع آنها برای ناهار یا شام بسیار آسان است.

3 ویدیوی برتر ماه

شیشه های مختلف حبوبات و لوبیامسدود کردن آنزیم متاستاز سرطان MMP-9 با لوبیا و نخود کدام حبوبات در مهار آنزیم‌های ماتریکس متالوپروتئیناز که به سرطان اجازه مهاجم شدن می‌دهد بهتر است؟

نمای بالای غذای فست فودمواد غذایی ناسالم فوق فرآوری شده مورد آزمایش قرار می گیرد چه اتفاقی افتاد وقتی غذاهای فوق فرآوری شده از نظر کالری، قند، چربی و محتوای فیبر در اولین کارآزمایی تصادفی‌سازی و کنترل‌شده مطابقت یافتند؟

بیکن چرب روی یک تابه داغگوشت فرآوری شده چقدر سرطان ایجاد می کند؟ من خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ و رکتوم را از خوردن گوشت بیکن، ژامبون، هات داگ، سوسیس و گوشت ناهار اندازه‌گیری می‌کنم.

در سلامتی،

مایکل گرگر، MD

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید: