درمان خانگی بواسیر – در خانه خود از شر بواسیر خلاص شوید

داشتن یک درمان خانگی خوب هموروئید واقعا می تواند به شما کمک کند. هموروئید دست کم خجالت آور است. در بدترین حالت، آنها دردناک و ناراحت کننده هستند. آنها همچنین ممکن است باعث خونریزی شوند و نشستن را ناراحت کنند. پس چگونه می توانید از شر آنها خلاص شوید؟

ابتدا باید بدانید که چه چیزی باعث هموروئید می شود. آنها نتیجه رگ های واریسی اطراف مقعد هستند. آنها می توانند در داخل یا خارج رخ دهند. به طور کلی، یک لخته خون گرفتار می شود که یک توده سفت ایجاد می کند. این توده باعث خارش می شود که ممکن است احساس کنید. بیشتر اوقات، خود به خود حل می شود. اما اگر مراقب نباشید، می توانید آن را بسیار بدتر کنید.

برای کمک به کوچک شدن سریعتر هموروئید، چند درمان خانگی وجود دارد که می توانید امتحان کنید. ابتدا می توانید از فندق جادوگر استفاده کنید. این یک قابض است که مایع را از بواسیر بیرون می کشد. می تواند به کوچک شدن سریعتر کمک کند. فندق جادوگر در واقع ماده اولیه اکثر داروهای بدون نسخه است. بنابراین می‌توانید با استفاده مستقیم آن روی یک توپ پنبه‌ای و سپس روی هموروئید، در هزینه‌های زیادی صرفه‌جویی کنید.

می توانید از حمام سیتز نیز استفاده کنید. می توانید وان های مخصوصی که برای این کار ساخته شده اند را در داروخانه محلی خود پیدا کنید. آن را با آب گرم پر کنید و مقداری نمک کوشر در آن حل کنید. حمام را روی صندلی توالت قرار دهید و به مدت 10 تا 15 دقیقه روی آن بنشینید. محلول نمک به کوچک شدن سریعتر بواسیر کمک می کند و آب گرم می تواند به شل شدن عضلات کمک کند. این می تواند به ورید واریسی کمک کند تا به جایی که تعلق دارد جمع شود.

در حالی که از این درمان های خانگی استفاده می کنید، مهم است که حرکات روده خود را تا حد امکان بدون استرس حفظ کنید. شما نمی خواهید فشار بیشتری بر رگ های واریسی موجود وارد کنید. بنابراین باید رژیم غذایی خود را ارزیابی کنید تا حرکات روده خود را تا حد امکان آسان کنید.

باید سعی کنید روزی هشت تا دوازده لیوان آب بنوشید. همچنین، روی گنجاندن مقدار زیادی میوه و سبزیجات در رژیم غذایی خود کار کنید. غلات سبوس دار باید به هیچ وجه جایگزین کربوهیدرات های تصفیه شده شود. همچنین ممکن است بخواهید یک ماست با کشت فعال را امتحان کنید تا از حرکات منظم روده اطمینان حاصل کنید.

یکی از درمان‌های خانگی موثر هموروئید که ممکن است به شما در کاهش فشار حرکات روده کمک کند، زدن ژل نفتی روی مقعد است. این کمک می کند تا راحت تر بیرون بیاید که می تواند از زور زدن شما جلوگیری کند. شما می خواهید به هر قیمتی از زور زدن جلوگیری کنید.