درمان پسوریازیس با آلوئه ورا


پسوریازیس یک بیماری پوستی مزمن و التهابی است که از هر 40 نفر یک نفر را مبتلا می‌کند و آن را به «یکی از شایع‌ترین بیماری‌های مزمن پوستی در سراسر جهان» تبدیل می‌کند. داروهای مختلفی برای آن وجود دارد که برخی از آنها بیش از 100000 دلار در سال برای دریافت پاسخ هزینه دارند. موارد ارزان تری مانند سیکلوسپورین وجود دارد، اما خطرات طولانی مدت آسیب کلیه، فشار خون بالا و بدخیمی ها را به همراه دارد. در واقع، سیکلوسپورین می تواند علت سرطان و مسمومیت کلیه در بیش از 50 درصد بیماران تحت درمان طولانی مدت بوده و از نظر خطر ابتلا به بدخیمی ها تا 42 برابر بیشتر از سرطان ها را به همراه دارد. و حتی آنقدرها هم جواب نمی دهد: فقط در بیش از نیمی از بیماران در یک دوره چهار ماهه از بیماری جلوگیری می کند. باید راه بهتری وجود داشته باشد

در مورد گیاهان چطور؟ “عوامل گیاهی موضعی برای درمان پسوریازیس؟” همانطور که در ویدیوی خود بحث می کنم آلوئه ورا برای پسوریازیسگفته می شود ژل آلوئه ورا دارای «ضد التهاب، ضد خارش است [anti-itching]و خاصیت ترمیم زخم.» ممکن است به خاطر بیاورید که واقعاً چیزهایی را ساخته است بدتر زمانی که برای التیام زخم ها مورد آزمایش قرار گرفت. (ویدیوی قبلی من را ببینید آیا آلوئه ورا برای فشار خون، التهاب روده، بهبود زخم و سوختگی موثر است؟.) “بهره برداری از آماده سازی آلوئه اغلب با اطلاعات نادرست و ادعاهای اغراق آمیز در ادبیات تبلیغاتی و مقالات تجاری الهام گرفته شده در مطبوعات و نشریات مشهور همراه بوده است.” اگرچه شواهد قابل توجهی وجود دارد. به عنوان مثال، برای آزمایش خواص ضد التهابی آن، آن را به صورت سر به سر در برابر استروئیدها برای قرار گرفتن در معرض گاز خردل آزمایش کردند.

گاز خردل احتمالاً پرمصرف ترین عامل جنگ شیمیایی است. اولین بار در جنگ جهانی اول مورد استفاده قرار گرفت و آخرین استفاده گسترده نظامی در دهه 1980 و در جریان جنگ ایران و عراق بود که بیش از 100000 کهنه سرباز و غیرنظامی در معرض خطر قرار گرفتند، «و بسیاری از آنها هنوز از عوارض طولانی مدت رنج می برند. ” عمدتاً خارش. حتی با گذشت چندین دهه از جان سالم به در بردن از حمله گاز، 70 تا 90 درصد قربانیان هنوز در رنج هستند.

استروئیدهای موضعی، داروهایی که اغلب تجویز می شوند، کمک می کنند، اما استفاده طولانی مدت با انواع عوارض جانبی همراه است و توصیه نمی شود. در مورد عوامل ایمن تر، مانند آلوئه ورا چطور؟

شصت و هفت جانباز مجروح بر اثر جنگ شیمیایی برای استفاده از استروئیدها یا کرم آلوئه ورا و روغن زیتون به طور تصادفی انتخاب شدند و به نظر می رسد مخلوط آلوئه ورا به خوبی دارو عمل می کند، همانطور که در نمودار زیر و در ساعت 2:27 مشاهده می کنید. در من ویدئو.

بنابراین، محققان تصمیم گرفتند آن را برای مدیریت پسوریازیس امتحان کنند. در پایان یک مطالعه یک ماهه، کرم مبتنی بر آلوئه ورا 83 درصد از بیماران را درمان کرد، در مقایسه با نرخ درمان دارونما کمتر از 10 درصد، و منجر به پاکسازی قابل توجه پلاک های پسوریازیس، پوست شد. ضایعات

با این حال، این با یک دارونما غیر فعال مقایسه می شود. در مقایسه با استروئیدها چطور؟ همانطور که در عکس‌های قبل و بعد در زیر و در ساعت 3:02 در من مشاهده می‌کنید آلوئه در کاهش علائم بالینی پسوریازیس مؤثرتر است. ویدئو.

در یک مطالعه دوسوکور و کنترل شده با دارونما در مورد یک ژل تجاری آلوئه ورا برای درمان پسوریازیس خفیف تا متوسط، شرایط در 70 درصد از محل‌های تحت درمان با آلوئه در مقایسه با 80 درصد بهبود مناطق تحت درمان با دارونما دارونما آلوئه را شکست داد. در واقع، «نرخ پاسخ بالای دارونما نشان‌دهنده یک اثر احتمالی است… به خودی خود، که باعث می‌شود آلوئه ورا درمان با ژل کمتر موثر به نظر می رسد. دارونما اساساً صمغ زانتان و آب بود، و محققان دریافتند که به جای اینکه آلوئه از بین برود، شاید صمغ زانتان نیز کار کند!

در مجموع، برای پسوریازیس، «نتایج بر اثربخشی آلوئه ورا متناقض هستند، اما استفاده از آن بر روی پوست بی خطر به نظر می رسد، پس چرا آن را امتحان نکنید؟

ممکن است به ویدیوی من علاقه مند شوید آیا آلوئه ورا برای فشار خون، التهاب روده، بهبود زخم و سوختگی موثر است؟. من در سری های توسعه یافته خود در مورد آلوئه بسیاری دیگر دارم و شگفت انگیزترین آنها احتمالاً است آیا آلوئه می تواند سرطان را درمان کند؟.

همچنین بررسی کنید ژل آلوئه ورا: بهترین درمان برای لیکن پلان؟ و آلوئه برای درمان سرطان متاستاتیک پیشرفته.

PS: اگر هنوز این کار را نکرده‌اید، می‌توانید در ویدیوهای رایگان من در اینجا مشترک شوید و ارائه‌های سالانه و زنده من را تماشا کنید—2015: غذا به عنوان دارو: پیشگیری و درمان وحشتناک ترین بیماری ها با رژیم غذاییو آخرین من، 2016: چگونه نمردیم: نقش رژیم غذایی در پیشگیری، دستگیری و معکوس کردن 15 قاتل برتر ما.